Na tomto blogu nastala Nová Éra.

12. 9. 2008

12. září 2008 v 21:06 | Ann |  Ann deník

Tak snad abych se představila...

A taky, že to udělám. Takže, jmenuju se Petra Mudruňková. Bydlím v Brně Jundrově a chodím na gymnázium Slovanské náměstí. Je mi 15 let a 1. 10. mi bude šestnáct. Ráda čtu, maluju, píšu povídky a hraju na flétnu. Mám doma čtyři kočky. Jmenují se Mikeš, Blbuška, Divoch a Angora. Já vím, jsou to divná jména, ale jsou vybíraná podle jejich povahy. Teda, s vyjímkou Mikeše. Tam to je jinak, protože ten je úplně můj. Ty ostatní se k nám prostě nastěhovaly.
Moje přezdívka je Ann Elfwind, ale podepisuju se jen Ann. Moje druhá přezdívka je serafka, ale tu narozdíl od té druhé používám výhradně na internetu. Přezdívku Ann jsem si na tenhle blog vybrala, protože serafka už je na netu ohraná. Ale jinak přezdívku Ann používám jen normálně v realitě.
Oblíbená skupina je Nightwish a pak poslouchám ještě Ruslanu, Elvise Presleyho a Ewu Farnou. A také písničky z filmů. A když jsme u těch filmů, tak nejoblíbenější jsou - Princ Kaspian, X-men 1, 2, 3, Piráti z karibiku 1, 2, 3 a Pán prstenů 1, 2, 3 a pak ještě Fantom opery, Karlík a továrna na čokoládu, Epic movie, Král škorpion, Kronika rodu Spiderwicků a Eragon.
Ale již jsem povídala dost. Napište něco vy. Ať vím, kdo mi sem chodí...
Ann
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Oblíbené bájné zvíře?

Jiné, napíšu do komentářů 12.2% (12)
Drak 23.5% (23)
Jednorožec 20.4% (20)
Fénix 12.2% (12)
Bazilišek 7.1% (7)
Mantikora 6.1% (6)
Pegas 11.2% (11)
Hydra 7.1% (7)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama