Na tomto blogu nastala Nová Éra.

Mobily

19. září 2008 v 20:42 | Ann |  Ann názory
Tak mě napadlo další téma na názor. A sice: Mobily. Téměř všichni mají mobily. A téměř všichni si je porovnávají. Většina lidí s mobilama řeší problémy typu: "Jakou tapetu si mám dát na displej?" "Jakou melidii si mám stáhnout?" "Mám si poříit mobil v těch a těch barvách, nebo v tamtěch?" A nebo: Píšou eSeMeSky, které jsou o ničem... eSeMeSkové řetězáky... Už mi jich pár přišlo... Kašlalajsem na ně. Nebo řeší, jestli mají foťák, atd... A když ti mladí (Neříkám, že já mladá nejsem) na tom mobilu ten foťák mají, fotí stejně většinou jen blbosti.
Měla jsem mobil s foťákem, ale nepoužívala jsem ho, tak mi byl v podstatě na nic. Vzala jsem si tedy proto zpět svůj starý mobil s poškrábaým dispayem. Uznávám, mám teda barevnej, černobílej nemusím, ale to je tak jediná vymoženost, která mě na mobilech zajímá. Mám asi třetí nejhorší mobil ve třídě, ale nevadí mi to.
A za druhé, (Sice nebylo žádné za první...) já ten mobil skoro ani nepoužívám... Mám ho proto, abych z něj zavolala,když je to potřeba a na nic jinýho. Nebo ještě na napsání eSeMeSky do flétny, když nepřijdu. A to je tak všechno. Nebo si tam ukládám maily, když zrovna nemám po ruce tužku a papír.
Jiní lidi maj mobil většinou pro parádu. Maj na něm eMPéTrojku a kdo ví co ještě... Proč mít MP3 na mobilu, když hudbu poslouchám jen doma? A nebo v dálkových autobusech... To můžu mít normální eMPéTrojku... A taky, že ji mám. Mám mobil za pár šupů a MP3 za pár šupů a jem spokojená. Proč mít na moblu nějákýnemyslný vymoženosti, když je nepoužvám? To je tam radši nemít a jáje tam nemám. Sice nevím, jak to s takovou šunkou mobilem dopadne na gymplu, ale je mi to šumák. Nemám mobil pro parádu, ale k praktickému využití.
Jak si to tak čtete, možná si říkáte, že mobil pro parádu je, ale nemáte pravdu. Mobil je od toho, aby si z něj člověk zavolal, když to je potřeba. Mě by na mobilu stačily eSeMeSky a volání. Dobře, ještě takový ty obvyklý věci, co sou na moblech s barevným displejem, ale MP3, BlueTooth, Infráč, všemožný káblíky, foťák, kameru,atd... To tam fakt nepotřebuju.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama