Na tomto blogu nastala Nová Éra.

Škola

19. září 2008 v 20:41 | Ann |  Ann názory
Do školy se musí chodit. To je beze sporu. No, mělo by se. Myslím, že je dobře, že byla zavedena poviná školní docházka. Ale je taky podle mě důležité, aby bylo učivo přednášeno zajímavým způsobem. Podle mě si to v té škole spíše zapamatujeme, když do toho budeme něják zapojeni. Když se na tom, co učitel přednáší budeme taky něják podílet.
Určitě je to lepší, než jen poslouchat suchá fakta. To totiž u toho každej usne. Vzpomeňte si na Harryho Pottera a prof. Binse. To je něco podobnýho, i když je to jen v knize.
Já měla to štěstí, že jsme měli dobrý učitele, kteří uměli zaujmout. Dělali jsme spousty pokusů, experimentů, jezdili jsme na různé exkurze, na výlety, prostě všude. Dvakrát jsme byli v zahraničí, já jen jednou, protože na ten druhej zahraniční výlet jsem nejela.
Prostě, tohle je podle mě všechno důležitý, ale když se žák vůbec nesnaží, tak s ním nehne ani buldozer... Nicméně, do školy se chodit musí a podle mě jeto dobře.
Ale myslím, že je zbytečné se užírat kvůli svým chybám ve škole. Jděte prostě dál a snažte se tu chybu příště neudělat. To je asi tak nejlepší řešení. Mno, chybami se člověk učí, takže, snažte se, ale nepřehánějte to. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama