Na tomto blogu nastala Nová Éra.

Leden 2009

Colored

30. ledna 2009 v 21:02 | Ann |  Ann obrázky
Ahoja, mám new picture. Doufám, že se vám bude líbit. Je to pro změnu barevné. A je to celé z mojí hlavy. Takže malované pro změnu bez předlohy. Myslím si, že to není nejhorší. Základ je asi rok starej - ty modrý čáry. Ale jinak jsem to dělaný teď. Mno, doufám, že se bude aspoň trochu líbit. Každopádně vítám každý koment. Jasntě, je to trochu deformovaný, ale to je tím, že mě mátly ty modrý čáry a nešlo to vygumovat.

29. 1. 2009

29. ledna 2009 v 21:52 | Ann |  Ann deník
Ahoj, tak se zase po několika dnech hlásím. Dneska se ve škole rozdávalo vysvědčení. Mno, moje sice není žádný zázrak, ale to se neřeší. Si v dalším pololetí máknu a bude to dobrý. Takže vysvědčení nerozebírám. Du spíš rozebírat to, že domů jsem došla vo půl jedný, nebo něják tak, zalezla sem do postele a vydržela sem tam do čtyr. To se mi moc často nestává. To už musí být krize, nebo co... Mno, to se neřeší.
Tak se mějte krásně a skládejte básně. Nezaručuju, že dnes ještě něco přidám.

25. 1. 2009

25. ledna 2009 v 18:49 | Ann |  Ann deník
Ahojky, tak po dlouhé době zase něco do deníku.. Jistě víte, že tento týden probíhalo mistrovství Evropy v krasobruselní, jestli ne, tak vám to teď říkám. Ale, to byste nevěřili, jakýho já měla vzteka... Zaprvý, Pljuščenko se stále nerozhodl, jestli se vrátí na led a nebo ne a za druhý, Stephane Lambiel s bruslením snad seknul, nebo jak... Jako fakt... Co víc, náš to zvoral a Jouberta nesnáším. A tak jediný z kategorie muži, na kterého se dalo dívat, byl Kevin Van Der Peren, který je z Belgie. A samozřejmě se dalo dívat na Alionu Sabczenkovou, která s Robinem Szolkowym jezdí sportovní dvojice. A pak tam byla jedna taneční dvojice, nevím, co byli zač, ale měli opravdu krásnou exibiční jízdu - Egypťani. Krásný kostýmy a prostě všechno.
A taky by ti magoři z krasobruslařskýho výboru zavýst hodnocení estetického vzhledu. Tím já se pilně zabývám a skoro všichni ode mě dostávají nulu... No jo no, si to užívám. Někdo na ně musí bejt přísnej. xD

Tsunade

25. ledna 2009 v 14:21 | Ann |  Ann obrázky
Toš sem se pokusila namalovat nějáký ten charakter z Naruta, jak by mohl vypadat jako reálně. Pokusila jsem se o Tsunade a myslím, že to není nejhorší. Mno, ale Naruto znalci posuďte sami a vy ostatní, co vás Naruto nebere to posuzujte jako obyčejný obrázek a odmyslete si to, že to má něco společnýho s Narutem. Vítám jakoukoli připomínku.

Kůň

23. ledna 2009 v 15:06 | Ann |  Ann obrázky
Tak jsem dnes ve výtvarce stihla dva obrázky. Jeden mi byl odepřen, takže ten vám nemohu vyfotit, ale ten druhý, ten ano. A právě ten vám sem dám, abyste mi ho zhodnotili. Doufám, že se vám bude líbit. Mi se líbí moc. Tak vážně doufám, že to nebudete považovat za nějákou nesmyslnou mazanici...
Ale veškeré názory vítám.

Haunted church

17. ledna 2009 v 10:46 | Ann |  Ann obrázky
Tak tenhle obrázek začal vznikat včera v hodině výtvarky. Doufám, že to není vyložená katastrofa. Snažila sem se to nakreslit jako hororový obrázek a tak doufám, že se mi to aspň trochu povedlo. Komenty jsou výtané.

Gothic Girl

17. ledna 2009 v 10:26 | Ann |  Ann obrázky
Tento obrázek jsem začala malovat včera večer. Inspiraci jsem našla na Zindy zone a výsledný produkt se mi docela líbí. Mno, uvidíme, co na to budete říkat vy.

16. 1. 2009

16. ledna 2009 v 16:21 | Ann |  Ann deník
Tak jo, napíšu vám na prosbu Moniiikyyy návod, jak nakreslit oko.
Budu to psát v jednotlivých bodech, ale nečekejte, že se tu pro vás budu s něčím rozkreslovat, na to nemám nervy.
  1. Nejdřív si musíte sehnat papír a tužku. Doporučuju i negumovací gumu na rozmazání.
  2. Načrtněte si hlavní linie oka.
  3. Je zbytečně to dělat jednotlivýma vyrytýma čárama, vypadá to blbě.
  4. Začněte dělat víčko a řasy. Ale ne úplně do detailů.
  5. Až to zhruba máte, udělejte do detailů zornici a duhovku.
  6. Zaměřte se na bílou část oka a její stíny.
  7. V době, kdy děláte bílou část, nezapomente udělat rohovku.
  8. Udělejte pozadí.
  9. Dodělejte do detailů víčko a řasy.
Pár rad, pokud to děláte rozmazávací tužkou, dejte si něc opod ruku, aby se vám to nemazalo. Nejlepší je takovej ten voskovej časopisovej papír.

Doufám, že je to aspoň trochu srozumitelný... Nemíním se s ničím rozkreslovat a napsala jsem to tak, jak já postupuju.
Jo, kdyžtak vám možná pomůžou moje obrázky očí... Je to psaný na to, když malujete detail oka, když malujete oko v postavě, tak tím pozadím je myšlena pokožka. Ale to ste snad pochopili...

Vind Girl

16. ledna 2009 v 16:08 | Ann |  Ann obrázky
Tak se hlásím s novým obrázkem. Název vznikl z toho, že dívka na obrázku má rozevláté vlasy. Jinak, myslím, že předloha je původně z Final Fantasy, ale jistá si tím nejsem. Mno, to bych ale neřešila. Chci říci jen to, že se mi tento obrázek opravdu neskonatelně líbí a že je to snad můj zatím nejhezčí výtvor. Dokonče snad i hezčí, než obrázek Sad - Smutná.

Lo scriverò nel vento

13. ledna 2009 v 18:16 | Ann |  Music
Edit 27.4.2010 : Toto video je z 50. víročí italské pěvecké soutěže. Takže tam zpívali dospělí, kteří vlastně účinkovali před X lety. A zrovna tahle písnička je strašně chytlavá. V překladu se jmenuje Nářek větru, což jsem si přeložila i když neumím italsky. A je opravdu moc pěkná. A navíc, ta ženská ji moc pěkně zpívá. A myslím, že dobrý zpěvák udělá opravdu hodně.

Mystical Elf

11. ledna 2009 v 12:02 | Ann |  Ann obrázky
Já vím, že to elf není, ale původně měl být. Tak to prostě berte tak, že to elf je i když není. Každopádně se mi to strašně líbí. Doufám, že vám bude taky. :)

Vočko

9. ledna 2009 v 16:24 | Ann |  Ann obrázky
Tak tento obrázek jsem malovla dneska ve výtvarce. Myslím, že to není nejhorší, ale řekla bych, že nejlepší asi taky ne. Nicméně se mi to líbí. Mno, doufám, že se to bude aspoň trošku líbit i vám.

Smuteční řeka

9. ledna 2009 v 16:20 | Ann |  Ann obrázky
Mno, lepší název mě vážně nenapadl. Pokud vás napadne něco lepšho, dejte mi vědět. Změním to. Ale já jsem vážně na vymejšlení názvů upe tupá... Každopádně, docela se mi to líbí. Ale jak vždy, soudíte vy, já pouze maluju.

Moře vlny bouří větry dují...

9. ledna 2009 v 16:18 | Ann |  Ann obrázky
Tento obrázek vznikl na základě nějáký písničky. Už vlastně ani nevím jaký, ale poměrně se mi líbí. Ale zase, originál vypadá lépe, než vyfocená verze... Za skener bych lidi dala nevím co...
Mno, obrázek posuďte sami.

Fialová

9. ledna 2009 v 16:14 | Ann |  Ann obrázky
Překvapivě se nejedná o barvu, akorát mě nenapadl lepší název k tomuto obrázku. Je to totiž malované fialovou pastelkou. Nevím proč, ale tenhle obrázek se mi strašně líbí. Nemůžu si pomoci, ale je v něm něco zvláštního, co na mě přímo dýchá. Je to záhada, ale je to tak.

Dark Magician

9. ledna 2009 v 16:10 | Ann |  Ann obrázky
Tak tenhle obrázek vznikl na základě seriálu Yu-Gi-Oh, který sjem si oblíbila. Respektive, oblíbila jsem si první sérii. Gx už není to pravé ořechové. Nejsou tam ti správní lidi. Každopádně, tento obrázek vznikl během nějákých pěti deseti minut, takže je to rychlovka. Zvykněte si nato,ž e to je prostě můj styl. Ale, výjmečně je to barevné. Mno, můžete to pousoudit sami.

Má virtuální podoba

9. ledna 2009 v 16:05 | Ann |  Ann obrázky
Tak takhle něják bych mohla virtuálně vypadat. Je to podle jednoho obrázku, ale upravila jsem vlasy. Mno, musím říct, že tohle je jeden z mých nejlepších obrázků. Alespoň podle mého hodnocení. Podle vašeno tomu tak být nemusí, ale uvidíme, co vy na to. Respektive, já mám jako svůj virtuální portrét jiný obrázek, ale tenhle obrázek je taková kreslená verze. Tak to tak berte a taky musím říct, že když to tak leží předemnou na stole, tak to vypadá lépe, než ta fotka (To, co vidíte vy)

7. 1. 2009

7. ledna 2009 v 19:04 | Ann |  Ann deník
Lidi, zabite mě, protože teda to, co je na seznamu maturitní četby, z toho by jeden zaplakal. Teda, lidi, co jsou jako já závislí na fantasy teda určitě. V celým pětistránkovým seznamu jedna jediná fantasy.... To je horor nad horory... A teď ještě se prokousávám škvoreckým. Taky horor... Teda, ne horor jako horor, ale prostě, že se to podle mě skoro nedá číst... Proč tam jsou vybraný takový totálně divný tituly? Zbabělci josu prý od škvoreckýho nejhorší, jako že se nejhůř čtou. Co si ti učitelé sakra myslí? Já knihám pro dospělý na chuť nepřišla... To je na prd. Zabít. Jako ty učitele a ty, co sestavovali ten seznam.

Názor na internet

7. ledna 2009 v 17:08 | Ann |  Ann názory
Tak jo, návrh na tento názor pochází od moniiikyyy a je to názor na internet. Jojo, už to tak bude, du tady rozebírat internet. Já si moc dobře pamatuju, jaký to bylo, když jsem ještě internet neznala, a taky jaké to bylo, když jsem začínala třeba s blogováním. Bylo to uplně jiné, takové přimitivnější. Taky si pamatuju, že první počítač, kerý jsem kdy měla, sice pomalu nic neuměl, ale byly na něm dvě hry, které nikdy nezapomenu. Jednu z nich pořád hraju a ta druhá je o nějáké kuličce a jsou tam různý kola a v jednom ji honí šnikšnaci - jako nůžky. xD
A teď najednou bum, a máme internet. A bum, změní se svět. A rozvoj jde strašně dopředu. Dřív, volat někam nebo se s někým spojit, maximálně telefonem. Pamatuju dokonce éru, kdy nebyly ani mobily. A nebo možná byly, ale byly v úplném začátku. A vemte si, že teď máte internet a to skýtá hnedle několik druhý komunikace - blogy, mail, icq, které vám bez netu nefachá, chat a spousty dalšího. To by bylo dobré... Můžete si pokecat i s někým z druhé strany polokoule.
Ale myslím, že internet má i své nevýhody. Na tyhle věci narážím hodně na blozích. A myslím tím, že se všechno všude opakuje, všude ty stejné okopírované články... Nikdo se to nenamáhá přepsat alespon vlastními slovy... A taky, mnohdy můžete najít milné informace. I to už se stalo. Ne mně, ale mojí kamarádce. A mnohdy na netu tak jako tak nenajdete to, co potřebujete.
I když, teď mě napadá ještě jedna výhoda. Vemte si, že za jednu návštěvu kina dáte třeba stovku. Za net dáte měsíčně vím já? 700. A můžete sledovat filmy online a víde vás to vpodstatě levněji, než kdybyste šli za měsíc dvacetkrát do kina. Ale to už zacházím do prkotin, ale myslím si, že to takhle něják bude.
Nebo seriály na youtube, máte net, máte televizi, ale nemáte ten správný kanál. Ale, umíte dobře anglicky. Tak si daný seriál najdete na nějákém serveru v angličtině. Například na tom youtube. To je také výhoda. Nebo mnohdy naleznete opravdu zajímavé věci, které jsou opravdu užitečné.
A mnohdy, když člověk bloguje, tak ho osvítí múza. To se stalo mně. Než jsem si založila blog, tak napsat povídku byl horor, ale jakmile jsem si blog založila, měsíc na to mě osvítilo a vznikla první kapitola dívky vlk. Mno, i na takové věci je to dobré...
Ale já už to radši ukončím, nebo to bude moc dlouhý a já se z toho zvencnu.

Komu patří ryba - řešení

6. ledna 2009 v 18:33 | Ann |  Hádanky
Ahoj lidi, vypadá to, že se jen jeden člověk, vlastně dva, angažovali, do celého vyplňování hádanky komu patří ryba. Já věděla jen, komu patří, ale cílem je to rozřešit všechno.
Vyřešili jsme to jen já a moniiikaaa. Dám sem to řešení, ale ne, že to všeci obšlehnete... A jestli si tu hádanku někdo dá na blog, uveďte prosím odkaz, nebo že autorem je Ann Elfwind.