Na tomto blogu nastala Nová Éra.

Květen 2009

30. 5. 2009

30. května 2009 v 16:45 | Ann |  Ann deník
Toš dneska se docela flákám... Hrála jsem 4story a to je taky důvod, proč na tomhle blogu nepřibývají skoro žádné články... Prostě něják nemám nápady... Takže tímto zápisem do deníku vás chci požádat, abyste napsali, co bych sem mohla přidat. Myslím, že z toho něco vzejde.
Jinak, mám za sebou absolventský koncert a dostala jsem za to hodinky a taky jsem se dala do čtení Shakespeara. No, teď zrovna čtu Hamleta. Pak si ještě přečtu Sonety a Mackbetha. Ráda bych si taky přečetla Krále Leara a Romea a Julii, ale ty jsem nesehnala...
Mno nic, to je ode mě pro dnešek všechno, mějte se rkásně a skládejte básně. :)

Scene styl

9. května 2009 v 12:14 | Ann |  Ann názory
Takže jo, další věc, kterou si míním vzít na paškál. Tou věcí je Scene styl.
Na spoustě blogů nacházím scene obrázky, na kterých jsou holky s divnýma účesama a který ani nevypadají tak něják... přirozeně... Vpravdě, nikdy jsem nepochopila, co se vám na tom vlastně líbí. (Tím nechci nikoho urazit, protože to, co se vám líbí, je jen a jen vaše věc)
Přiznám se, že tak něják nepreferuju žádný styl, teda krom toho, že jsem posedlá fantasy, ale to se týká spíše knih.
Scene styl mi nepřijde jako nic světoborného, protože když se na to podíváte, tak zjistíte, že to je úplně všude na blozích a ti, co se podle scene stylu oblékají a česají, vypadají všichni na jedno brdo a kde je potom originalita, že...
Copak má cílem stylů být to, aby všichni vypadali stejně a aby se stejně chovali? Jako stroje přesně naprogramované? To se mi nezdá. Já vím, že možná rozpitvávám až moc, ale líbí se mi, když mě napadají všemožné možnosti.
Viděla jsem několik těch slavných scene a popravdě, vůbec jsem je nerozeznala od sebe... Tak jaký to má potom smysl... Všichni vypadaj stejně a akorát to mate.
Tak to by bylo asi vše a závěrem doufám, že se nikdo neurazí. Vězte, že to rozhodně můj záměr nebyl. Nicméně, budu ráda, když se vyjádříte a napíšete, jaký názor na scene máte vy.

8. 5. 2009

8. května 2009 v 13:01 | Ann |  Ann deník
Ahoj lidi, slibovala jsem vám, že se ozvu aspoň každý druhý den a zase jsem to porušila, co... Mno, to bude tím, že jsem musela makat do školy a taky, pondělí, úterý a středa chodím domů hodně pozdě. Toš mi to promiňte.
Každopádně. dneska ráno mě vzbudil mámin telefon. Zvonil jí a ona si normálně chrněla. Nicméně jsem ji probrala svým ječákem. Dále jsem si uklidila v pokojíčku, takže to vypadá zase pro jednou k světu. Mno, ano, už to tak bude, trávým den volna navíc uklízením. Ale zase na druhou stranu, baví mě to.
A co jsem dělala pak? Trošku hrála 4story a kompletovala děják ze základky. Chtěla jsem číst, ale to si nechám na večer, protože v tomhle hicu, co tu panuje bych nebyla schopna se na to soustředit. Nicméně, pokud někdo z vás neví, co by si měl přečíst, doporučuju Vraždy podle Shakespeara.
Tak se mějte a já du něco dělat, jen ještě nevím, co.

Čovíček

5. května 2009 v 19:37 | Ann |  Ann obrázky
Pardon, alelepší název mě nenapadl. Tento obrázek mám již rozdělaný strááááášně dlouho. Mno a nedávno jsem ho dokončila. Toš se pokochejte a komentujte.

Kaleido Star

5. května 2009 v 19:36 | Ann |  Ann obrázky
Název pouze vypovídá o tom, čím je tento obrázek inspirovaný. Není to totiž vůbec kaleido star. Nicméně, ten nápad s cvičenkou na hrazdě se mi zamlouval. Mno, malováno rudkou, docela se mi to líbí.

Uhel

5. května 2009 v 19:34 | Ann |  Ann obrázky
Já vím, že název moc nevystihuje, co je na obrázku, ale to je tím, že ten název napovídá spíš to, čím je tento obrázek malovaný. Malovalovala jsem ho uhlem a je to docela zdařilé. A kupodivu mi ani nevadí, že má jedno oko výš, než to druhý.

Elfka v kápi

5. května 2009 v 19:31 | Ann |  Ann obrázky
Tak tohle je jedno z mých nejlepších děl vůbec. Ano, je možné, že to někdy v budoucnu překonám, ale prozatím bych to hodnotila asi jako nejzdařilejší dílko. Mno, komentář potěší.

Violet girl

5. května 2009 v 19:29 | Ann |  Ann obrázky

Tak tohle je trošičku staršího data, ale jelikož jsem hodně dlouho zanedbávala tuto rubriku, dávám to sem. Koneckonců, není to nejhorší.

4. 5. 2009

4. května 2009 v 18:17 | Ann |  Ann deník
Toš ja, lidičky, dnešek byl na pohodu. A to hlavně proto, že pršelo. Mnozí to asi nepochopí, ale já prostě miluju déšť. A jsem schopná si u bouřky do toho deště stoupnout a užívat si to, zatímco většina lidí si u bouřky nejraději zaleze do postele a zachumlá se do peřiny. Nemohu si pomoci, ale miluju déšť, obvzlášť, když se mi povede zmonkou. :)

Taká menší úvaha...

1. května 2009 v 13:26 | Ann |  Ann názory
Tak jsem trošku uvažovala, co by se stalo, kdyby najednou prostě z blog.cz zmizlo všecno zkopírované a zůstaly jen vlastní výtvory, které by, co se textů týče, doplnil třeba jeden nějáký obrázek. Mno, a závěr, ke kterému jsem došla, je katastrofální... Protože, vemte si to takhle - Na každým blogu, no, skoro každým, se kopíruje. Jen málo blogů nekopíruje. Nicméně, když to máte třeba vlastní tvorbu smíchanou se zkopírovanýma věcma, dobře, budiž... Ale myslím, že by nebylo špatné, kdyby se smazaly všechny blogy, kde jsou jenom samé zkopírované věci. Nebo aspoň pár z nich. A pak by se taky mohly smazat všechny ty blogy, co je na nich jeden článek a skutek utek a jsou mrtvý. Myslím, že by se tím blog.cz pročistil a bylo by to zase o trochu lepší místo.
A tímto se zase dostáváme k mému oblíbenému tématu - Kopírování. Já vím, rozpitvávám to porád dokola, ale já bych vážně chtěla, kdyby se to kopírování ALESPOŇ omezilo. Ale to je jen takové naivní přání, které se bohužel díky tupým kopírkám nikdy nesplní...
Lidi, proč vám sakra nedochází, že kopírováním porušujete zákony? Ono je to totiž tak, že nějáká slečna si na blog dá odněkaď stažený fotky a jiná slečna to od ní zkopíruje a první slečna se naštve, že druhá slečna krade. Ale pravdou je, že kradou obě. Protože pochybuju, že první slečna měla povolení si to dát na blog. Mno, já osobně kopírování nepodporuju, pokud se nejdená sem tam o jeden obrázek. Ale nejvíce mi vadí kopírování textů.
Vemte si, třeba, že já mám blog, kde jsou celkově samé moje povídky. A ted si vemte, že příjde nějáký blb a prostě si to zkopíruje. A potom mě ještě nedejbože nahlásí, že jsem mu to ukradla... No jo no, lidi jsou prostě kopírky a jen málokdo z nich si uvědomuje, že je to špatné.
Takže začněte přemýšlet a přestaňte kopírovat.