Na tomto blogu nastala Nová Éra.

Červen 2009

22. 6. 2009

22. června 2009 v 19:06 | Ann |  Ann deník
Tak jo, dneska jsme měli ve škole až na devátou. Ale to bych nebyla já, abych to nepomotala. Byla jsem tam v osum. Mno, tak jsem volný čas zabyla čtením. Jak jsem psala, čtu Alchymistu.
Mno, první hodina, kterou jsme už opravdu měli, byla literatura. Doprobrali jsme Dantovu Božskou komedii. No, popravdě, nic pro mě. A ještě se Zemanová rozhodla, že budeme muset mít vlastní Máj od Máchy. Jako sory, ale Máj mi leze na nervy. Máj zakázat. Mno, taky máme mít kytici, tak to by šlo. Sice mám takový starý vydání, ale bude muset stačit.
Mno, potom byla matika a tam jsme probírali co bude zítra a neomluvené hodiny a rozlučku s August a tak dále. Mno a takhle uběhla celá hodina.
Po matice jsme měli Němčinu a to jsme se domluvili se začátečníkama a tak něják se to seběhlo, že jsme sledovali film Pelíšky. Mno, popravdě, já jsem to něják nepobrala, moc jsem nepobrala, vo co tam šlo, ale i tak, tak jako tak jsem byla začtená do alchymisty. No jo no, moje posedlost alchymií.
Ale bylo to dobrý. Potom už byl šlus a konec. A tak jsem šla dom a hrála 4story.
Mimochodem, taky se tak těšíte na prázdniny jako já? Už mám dokonce plány, co budu dělat. :) Tak se toho nemůžu dočkat.

21. 6. 2009

21. června 2009 v 21:37 | Ann |  Ann deník
Tak jo, je načase si přestat hrát na všech možných servrech umožnujících vlastní stránky zdarma a vrátit se sem. Měla jsem teď takové experimentální období, takže tu toho bylo pramálo, ale slibuju, že udělám vše pro to, aby se to změnilo. A začnu tímto článkem, kde vám napíšu, co jsem dneska dělala. Uznávám, moc toho nebylo, ale i tak.
Takže, začetla jsem se do knížky, kterou mám rozečtenou. Jmenuje se Alchymista a zpočátku se mi zdála nic moc, ale děj se ukázal dobrej. Mno, krom toho jsem si stáhla pár filmů a jeden ještě teď stahuju, protože je to pomalý jak nevím, co.
Jinak jsem toho moc víc nedělala. Já vím, já knihomol. Ale budu se snažit, abych toho dělala více. Taky se budu snažit zase začít psát povídky, protože to taky něják stagnuje... Mno, tak snad se zadaří...
Tak jo, vážení, závěrem článku bych vás chtěla požádat, abyste mi napsali všechno, co bych sem mohla přidat. Uvítám každý nápad, jakkoli hloupej bude. Neříkám, že každej vyplním, ale za inspiraci budu vděčná. Něják totiž nemám nápady. Takže dotoho a půl je hotovo a já du přemýšlet, co bych vám mohla napsat. Tak čauvec.

Free to fly...

10. června 2009 v 17:05 | Ann |  Ann obrázky
Tak jo, tento obrázek vznikl ve výtvarce. Jako téma jsme měli Komix, nebo ozvláštnění nějákého obrázku. Já si vybrala teda ten komix a to, co tady vydíte je výsledek. No, docela se mi to líbí. Uznávám, mohlo to být asi i lepší, ale i tak si myslím, že to není nejhorší.

5. 6. 2009

5. června 2009 v 21:17 | Ann |  Ann deník
Ahoj, tak se zase hlásím do šlužby. Dnešek proběhl víceméně v pohodě. Odpadla nám první hodina a pak byla angličtina. Probíhala v duchu toho, že jsme každý dostali téma a měli jsme na něj mluvit. Byla to zábava. :)
A pak byla biologie. Celou dobu jsem se modlila, abych nebyla zkoušená a popravdě, mé modlení se vyplatilo. Nezkoušela mě. Ale zato zkoušela celou řadu jiných lidí. No, evidentně mám víc štěstí, než je zdrávo. Ale, abych pravdu řekla, většinou jsem odpověď na otázku věděla. Ale zase na druhou stranu, jak se tak znám, jakmile by se zeptala mě, tak bych tu odpověď nevěděla.
Po biologii byla výtvarka a po dlouhé době došlo na malování. Měli jsme na programu komix. Já si vybrala fantasy téma, jak jinak. Celý komix jsem nazvala "Free to fly..." Jestli byste měli zájem, můžu vyfotit a dát sem. Ale asi jenom, pokud by byl zájem. Je to beze slov, takže to jsou jenom obrázky.
No, a pak, místo toho, aby nás milý pan profesor S. pustil dom, jsme místo tělocviku, který by tak jako tak nebyl, protože pan S. má nohu v gipsu, měli geografii. No, a H. a Ku. prezentovali Liberecký region. Nic moc, docela jsem se u toho nudila. Ale zase na druhou stranu, když já prezentovala Karlovarský, taky to nebyla žádná sláva. Nejsem na takový věci stavěná. Sice odprezentuju, ale nemám to ráda. Nejsem tip, co si užívá stání před lidma a mluvení.
Tak jo, to by asi bylo všechno, tak se mějte a já se asi ještě ozvu. :)

Blbost lidí nezná mezí

3. června 2009 v 18:58 | Ann |  Ann názory
Ten název není tak úplně ten pravý, ale něják mi docházejí nápady na to, jak články pojmenovat, tak si z toho nedělejte hlavu, protože se to nevztahuje na všechny. Jde zase o slavné kopírování. Já vím, už s tím zase otravuju, ale zvykejte si. Ještě s tím totiž dlouho otravovat budu, neboť mě to serčí.
Tak začneme.
Na začátek chci zmínit, že tento článek vzniká na základě toho, že jsem si na
http://krutomluv.blog.cz přečetla nějáké reporty, které drahému Kruťasovi chodí. (Některé z nich dává na blog, abychom se mohli pobavit nad lidskou pitomostí, což je ostatně předmětem tohoto článku.)
Když si tam některé věci přečtete, dojdete k názoru, že někteří lidé jsou fakt tupí. Protože tam jsou také články, které nabádají, jak se chovat na blog.cz
Když si tohle přečtete a pak až ty reporty, dojde vám, že někteří lidé jsou ignoranti.
To je prostě tak, nějáká slečna (Ale chlapec to může být taky) si někde z nějákých stránek něco zkopíruje a pak to od ní okopíruje druhá slečna. (Chlapec) První na to přijde a nahlásí to Kruťasovi a co se stane? Většinou se toho moc nestane, protože slečny to třeba smažou, ale vzápětí je to tam znova... Proto bych tady docela zpřísnila pravidla... A to tak, že takovým lidem smazat blog. Ano, možná to zní krutě, ale krást se nemá. Neříkám, že si nemůžete čas od času zkopírovat do článku obrázek jako ilustraci nebo doplnění, ale zkopírovat miliardy photoshootů nějáké Hany Beth, nebo koho. Hlavní věc, proti které se tu snažím bojovat, je ale krádež textů. Dobře, pokud máte blog zaměřený třeba na filmy, jako třeba mé SB http://alex-film.blog.cz dobře, zkopírujte si nějáký ten životopis, ale zase na druhou stranu, je třeba pěkné, když ho například trošku zestručníte a napíšete vlastními slovy. Což si myslím, že právě Alex dělá. Protože životipisy, které tam má, jsou krásně přehledné, stručné, ale zároveň obsahují ty důležité informace.
Ale zpět k tomu, co se mi strášně nelíbí - A to je právě to tupé kopírování originálních článků, jako jsou názory, povídky a podobné. Nebo třeba i odborné články, když vznikly na základě schrastění třeba spousty informací, které autor sám vyhledal a spracoval do přijatelné podoby. Na takových odborných článcích může totiž člověk pracovat i několik dní. A proto, právě proto není pěkné, když vám takový článek někdo na závěr šlohne.
Závěrem:
Závěrem bych chtěla všem bloggerům doporučit, aby nekradli texty někoho jiného a jenom je citovali a doplnili třeba svým názorem. Bude to solidárnější k těm, co článek napsali. Poukážete na to, že ten člověk má pěkné články a zároveˇˇn se k tomu něják vyjádříte. Doplnění obrázkem je pěkné, ale článek, kde jsou jen obrázky bez textu může být mnohdy dosti nudný a pozornost čtenáře moc dlouho neudrží. Ale prostý text může být nudný stejně tak, takže abyste zaujali, je krásné zkombinovat obé dohromady v tom pravém poměru. :)