Na tomto blogu nastala Nová Éra.

Červenec 2009

Nevím, jak to nazvat... =(

29. července 2009 v 9:42 | Ann |  Ann názory
Tak jo, rozhodla jsem se trochu rozebrat, jak lidé na blogy píší. Zjistila jsem, že čím střelenější přezdívka, tím horší styl psaní. Vážně, i když se třeba článek zdá být pěkný, ale je psaný stylem samé malé, velké písmeno, samé w a q a kdoví, co ještě, radši z blogu odchízím.
Možná, že některé z vás baví číst texty psané tímto stylem, ale já mám potíže to vůbec rozluštit, natož v tom ještě hledat nějáký význam... A myslím si, že nejsem sama. Ano, nadpis psaný tímto stylem možná přitáhne pozornost, ale myslím si, že pokud dotyčný patří mezi ty, co tento styl nemusí, pravděpodobně na daný blog již vícekrát nepřijde.
Možná si myslíte, že psát normálním stylem, jako teď já, je nudné a není to IN, ale popravdě, alespoň to jde krásně přečíst i bez použití takzvaného "devypatlátoru".
Mno, lidičky, zamyslete se nad tím.
Jo, a taky mi sakra řekněte, jak blogy, který píšou výhradně tímto divným stylem můžou mít 20 000 návštěvnost... Protože to je něco, co jsem vážně ještě nepochopila, ale mile ráda se něco přiučím. xD
Mno, pište na toto téma své názory do komentářů, ať se můžem pobavit a prodiskutovat to.

25. 7. 2009

25. července 2009 v 18:51 | Ann |  Ann deník
Ahoj, tak jsem se dneska vrátila z dovolené, kterou jsem trávila na ranči U potoka v Jizerských horách. Byli tam koně a já na nich jezdila. Takže dovolená podle mého gusta. :) Já osobně si nemůžu na nic stěžovat. :
Mno, dala bych sem fotky, ale bohužel jsem se něják nedostala k tomu, abych nějáké nafotila, takže nebudou. Mno, byla sem tam týden a vážně dobrý.
A dneska jsme se vraceli a jako při cestě tam, v Pardubicích nám to zase ujelo, takže jsme tam tvrdli hodinu a půl, než něco jelo, co by nás vzalo do Brna. Mno jo no, ty české dráhy... Samé zpoždění to je a když už se někam dostaneš, tak to, na co tam máš přestoupit, už je dávno v tahu...


Nějákej týpek

13. července 2009 v 12:50 | Ann |  Ann obrázky
Tak tohle vzniklo včera, když jsem se nudila, jelikož se mi nechtělo číst a počítač byl obsazen matkou. No jo no, spider solitair... Mno, tak tohle vzniklo. Není to zrovna nejlepší a navíc neumím malovat chlapy, ale celkově to mohlo být o mnoho horší. Tak posuďte sami, čekám nějáký oběktivní názor.

Hadr

13. července 2009 v 12:46 | Ann |  Ann obrázky
Tak jo, sem se holt pokusila namalovat látku. Název "hadr" dosti vypovídá o tom, jak to dopadlo. Předloha byl hedvábný kapesník, no, jestli to tak vypadá, tak tím si nejsme jistá, ale pravdou je, že jako látka to aj celkem vyzerá. Mno, ale posuďte to vy.

Dáma

8. července 2009 v 14:29 | Ann |  Ann obrázky
Tak další obrázek. Je to dáma s nějákým super účesem. je to jen taková rychlovka za čtvrt hodiny, co jsem malovala včera. Ale kupodivu se mi to líbí. Nicméně, posuzování nechám na vás, tak pište cokoli, pokud to nebude sprostý a bude to k věci.

Rusalka

8. července 2009 v 14:28 | Ann |  Ann obrázky
Tak mám pro vás k pokochání nový obrázek. Nejsem si jistá, jestli je Rusalka ten správný název, ale zrovna mě nic lepšího nenapadá. Po podívání na obrázek pochopíte asi proč. Ale tak jako tak je to spíše taková strašidelná rusalka, když už něco. A to snad taky jde poznat. Mno, doufám, že se vám to bude líbit a uvítám jakoukoli připomínku, pochvalu, kritiku...

2. 7. 2009

2. července 2009 v 21:32 | Ann |  Ann deník
Ahojte, tak se po dlouhé době zase ozývám. Začaly nám prázdniny a to je super. Jenom, kdybych nemusela dělat ten pitomej herbář. Mno nic, s tím bohužel ale nic nenadělám. Každopádně, prázdniny si míním užít jak jen to půjde nejvíc. Chystám se do jizerských hor na nějákej ranč,menuje se to tam Ranč u potoka a je tam možnost jezdit na koních. Předpokládám, že mnozí z vás se chystají k moři. Řeknu vám k tomu jen toto: Užijte si to tam. Těm, co je to u moře baví, to přeju. Já osobně se totiž můžu u moře ukousat nudou. Nevím, proč, ale jo, je to tak.
Taky se chystám k babičce, což si naordinovala máma, ale tak co, bude tam prasestřenka, tak to půjde.
Poslední dobou sem moc nepíšu, protože se hodně věnuju stahování a sledování filmů. Mno, tak se vám za to omlouvám a pokusím se vám sem toho napsat více. :) Ale zatím se mějte. Pádím, sice nevím, kam, ale jo. :)