Na tomto blogu nastala Nová Éra.

Říjen 2009

Girl

31. října 2009 v 11:52 | Ann |  Ann obrázky
Tak jsem tu s dalším obrázkem. Je to dívka a nevím, co víc k tomu povídat. Snad jen to, že doufám, že se vám to aspoň trochu líbí a že mi k tomu něco napíšete. :)

Blind (Or Byakugan?)

30. října 2009 v 13:29 | Ann |  Ann obrázky
Další obrázek je tak trošku jiný, než většina mých ostatních. Je dělanej trošku jinak a vyadá nedokončeně, ale pravdou je, že dokončený je. vím, žy oči jsou divné, ale to je právě to, co vás na obrázku upoutá. Budete si říkat, jestli je, nebo není slepá, nebo co mají ty oči znamenat. Mno, jsem zvědavá, co mi k tomu řeknete. :)

Muž

30. října 2009 v 13:27 | Ann |  Ann obrázky
Tak jsem tady s dalším obrázkem. Je to chlap, což není mojí silnou stránkou. Ale mám takovou knihu a v odělení porrétů jsem se rozhodla, že namaluju každej, kterej tam je. :) Mno a tohle je jeden z nich. :) Čekám kritiku. :)

30. 10. 2009

30. října 2009 v 11:55 | Ann |  Ann deník
Ahoj, omlouvám se těm, co sem rádi chodí, že tu nepřibylo nic nového, ale minulý týden jsem byla nemocná, tak jsem na to neměla náladu a pak jsem byla zažraná do hry Scrabble a četla jsem nový díl hraničářova učně a znovu jsem četla první díl Trilogie Rai-Kirah. Mno, takže takže. Ale budu se snažit sem chodit teď trochu víc. Tak mě za mou nepřítomnost prosím neukamenujte. :)
Nevím, jestli to můžu považovat za dnešní počit, ale jelikož se to odehrálo až po půlnoci, tak snad jo. :) Dostala jsem totiž nové nápady na první část povídky Orb světla - Temné jezero. Prolog již byl delší dobu k přečtení na mém literárním blogu, ale včera asi v jednu v noci tam přibyla také první kapitola. Neděste se toho, jak je dlouhá, protože stejně dlouhé budou i všechny ostatní. Opravdu doufám, že se vám to bude líbit. A taky můžete čekat, že teď budou povídky přibývat trochu častěji.
A víte proč? Protože mám po dlouhé době zase nějáké nápady. :) Myslím, že je se na co těšit. Jinak se toho dnes moc neděje. Aby taky jo, když je teprve ráno, ale to neřešte. Možná dneska taky pridám nějáké nové obrázky. Pár bych jich totiž měla. :) Tak snad se k tomu dokopu. JO, a pokud by se vám chtělo, napište mi do zprávy autorovi, nebo klidně pod tneto článek, nějáká témata, která byste chtěli, abych rozpitvala v rubrice názory. :) Budu se těšit. :) Zatím ahoj.

Oko MonyLisy

17. října 2009 v 11:34 | Ann |  Ann obrázky
Tak tohle je oko Mony Lisy. Mělo to být namalovaný něják střeleně, tak jsem to namalovala duhově. Docela se mi to líbí, ale budu se těšit na vaše názory.

MonaLisa

17. října 2009 v 11:32 | Ann |  Ann obrázky
Tak tohle jsem malovala již loni, ale pravdou je, že se mi až ted povedlo to vyfotit. Mno, to tak prostě je, když vám učitelka výtvarky zakáže odnést si obrázek domů... Mno, napište mi svůj názor.

The Hell

8. října 2009 v 16:02 | Ann |  Ann obrázky
Tak vám přináším další obrázek. Jmenuje se The Hell, neboli peklo. Ale peklo je jen pro ty, co jsou tupí na angličtinu. Myslím si, že se mi povedl a dokonce se mi dost líbí. :) Je malovanej jenom červenou a černou a inspiraci mám od téhle slečny → Terka Sama má blog o kreslení a mnohé z jejích kreseb jsou opravdu povedené. Mno, ale čekám komenty. xD Tak a do mě, klidně mi to zkritizujte, hlavně, když to bude bez sprosťáren, na ty nejsem zvědavá. :)

Význam SB

7. října 2009 v 17:01 | Ann |  Ann názory
Tak mě něco napadlo poté, co jsem si přečetla jeden článek. A to, co mě napadlo, je to, že zkusím rozebrat, jaký význam vlastně mají SB, neboli spřátelené blogy. A tak se ptám, jaký význam mají SB pro vás? Proč se spřátelujete? Já osobně se spřáteluju proto, že se mi líbí blogy autorů, nebo mi přímo autor přijde fajn. Nedávno jsem měla spoustu nabídek na SB, ale nepřijala jsem ani jedno z nich. Protože, když jsem se podívala na jejich blogy, absolutně to nebylo nic, co by mě zajímalo.
Pro mě jsou SB prostě blogy, na které ráda chodím, protože mají zajímavý obsah, mnohdy mi něčím blízký. A tyto blogy navštěvuju pravidelně, ale je pravdou, že ne vždy zanechám komentář, dokonce se může stát, že třeba několik týdnů nic nezkomentuju na nějákém ze svých oblíbených blogů. Ale pak najednou autor toho blogu přidá nějáký zajímavý článek a já si ho přečtu a výsledně napíšu superdlouhý koment.
No, takže pravdou je, že nemám ráda ty blogy, který považují SB jen jako způsob na zvýšení návštěvnosti. Jasně, je pravda, že to tu návštěvnost opravdu zvedne, ale myslím, že kvůli tomuhle by se blogy spřátelovat neměly.
Já osobně stojím za tím, že spřátelovat by se měly hlavně blogy se stejným, nebo podobným zaměřením. Mno a když jde o psaní komentáře z jednoho na druhý, neměly by to být komentáře typu "obíhám" protože to málokoho potěší. Jasně, zvedne tonávštěvnost, ale to je tak všechno a třeba já, které na návštěvnosti nezáleží, mno, tak mě tyhle komentáře vytáčí. XD Ale je pravdou, že ono se toho s tím moc nedá dělat, snad jen nespřátelovat s takovýma, co to dělají...
Ale teď mi vy napište, jaký je na spřátelování váš názor, co si o tom myslíte a proč vy spřátelujete? Zajímalo by mě to.

7. 10. 2009

7. října 2009 v 16:12 | Ann |  Ann deník
Ahojky. Tak dneska ve škole nebylo nic zajímavýho. No, krom výtvarky, která je zajímavá vždycky.
Tentokrát jsme malovali detail díla, které máme udělat jako živej obraz. Mno, já si vybrala Monu Lisu, takže dobrý. Malovala jsem detail jejího levýho oka. Z pohledu pozorovatele pravýho. Mělo to být v divných barvách a fixama, tak jsem to udělala divnýma barvama. Mno, ale náhodou, strašně se mi to líbí. Příští výtvarku si beru do školy foťák, abych to vyfotila, protože to evidentně v mojí složce neskončí. A zároveň vyfotím i svoji interpretaci Mony Lisy, která vysí u nás ve škole v Ateliéru. No, ale to je jediná věc, co se tak stala. No, ještě jsem skoro dočetla knihu od M. H. Clarkové - Krása přináší smrt. Je to detektivka ze soudcovského prostředí a je opravdu poutavě napsaná. :) Doporučuju.
No, potom budu číst jakousi knížku, jejíž příběh se odehrává ve čtrnáctém století a jsem na ni vážně zvědavá. :)
Mno, teďka mám jako kulisu puštěný MewMew Power anglický dubbing. No, již jsem to viděla, ale to je fuk. Je pravdou ale, že jsem již viděla lepší anime, ale nadruhou stranu, tohle je opravdu vtipný. :)
Vážně uvažuju o tom, co sem psát a poslední dobou opravdu nemám nápady. Takže vás prosím, zkuste mi něco poradit. Uvidíme, co se s tím dá dělat, ale vášnázor na tohle by mi vážně pomohl. :)
Jinak, ještě jsem si vzpoměla, že z testu z angličtiny jsem dostala známky 1- a 2-. Sice nevím, která je za co, ale to je fuk. Známky to totiž jsou dobrý. :) Jsem s nima celkově aj spokojená.
Tak jo, to je pro teď asi všechno a očekávám vaše nápady. :) Pokud se mi nápad zalíbí a napíšu článek, který s tím bude souviset, uvedu vás jako inspiraci. A pokud máte blog, tak ho tam taky uvedu. REspektive, vaše jméno stvořím jako odkaz. Mno, takže když mi poradíte něco dobrýho, budete v tom článku mít vlastně stálou reklamu. xD

4. 10. 2009

4. října 2009 v 14:25 | Ann |  Ann deník
Ahojky, tak včera jsem konečně oslavila narozeniny. A krom externího disku, o kterém jsem již psala, jsem dostala ještě 1500 korun a nějáký blbosti. Vím naprosto přesně, co si za ty peníze koupím. :) Budou to takový ty puzzle, který se staví do tvaru koule. Mám jedny takový malý, ale chci si koupit takový pětiset kouskový. A pak uvidíme, jak zručná s tím budu. :) Ale věřím si.
Jinak se nic moc neděje. Na mermazon.blog.cz jsem přidala článek o knize od Shakespeara - Sen noci Svatojásnké, tak kdo má zájem, tak odkaz pod záhlavím. Mno, to je asi tak všechno. Nic moc jinýho se neděje.
Tak se mějte a já jdu vymejšlet, co by se sem dalo napsat. :)

2. 10. 2009

2. října 2009 v 20:53 | Ann |  Ann deník
Ahoj, tak počínaje včerejškem je mi oficiálně 17 let. Vím, že jsem tak porůznu již psala, že je mi prostě 17, do různých soutěží a tak dále, prostě se mi nechtělo vypisovat, že je mi skoro 17, ale pravdou je, že oficiálních 17 mi je teprve od včera.
Příští rok mi bude 18 a budu plnoletá. Jsem zvědavá jaký to bude pocit.
Ale když se tak ohlídnu za sebe a podívám se, jak ten čas běží a uvědomím si, že jsem již v blogařské sféře tři roky, zjišťuju, že jsem od obyčejné kopíračky, která občas napsala ubohou kratičkou kapitolku povídky, postoupila na zarputilou bojovnici, která bojuje proti kopírování, myslím si, že jsem na dobré cestě. Můj první blog byl na adrese seraf.blog.cz což již není, dnes tam má blog nějáká dívka, která vykládá tarot. Mno, je to rozdíl oproti tomu, co jsem tam měla já, protože růžová a černá docela kontrastujou a můžete hádat, kteoru barvu jsem měla já.
Také jsem zjistila, že je lepší, když oddělím povídky od zbytku blogu tím, že v rubrikách odkazem na povídky odkážu na druhý blog, kde jsou jenom povídky.
Mno, dneska se toho moc nedělo, akorát jsem dočetla Sen noci svatojánské od Shakespeara a nasmála sem se u toho. Pak jsem dočetla Vlčí rokli, což taky nebylo špatný. Mno, a teď čtu Stopy hrůzy. Mám pocit, že druhej díl. Protože je to jedinej, kterej mám. :)