Na tomto blogu nastala Nová Éra.

25. 1. 2010

25. ledna 2010 v 14:58 | AnnElfwind |  Ann deník
Ahojky, nejprve se chci omluvit, že jsem tu dlouho nic nenapsala, ale nejsou nápady. Mno, tak mě za to snad nezaškrtíte. :)
A co je nového? Mno, asi to, že jsem dočetla Východ Modrého Měsíce, který jsem četla již podruhé. Další věc je, že jsem našla skvělý blog s povídkama. Jeho adresa je http://nahradni.blog.cz Takže kdo si chce počíst skvělé povídky, tak ať tam honem zapadne. xD
Mno, dneska jsme jako každé pondělí měli ve škole na devátou a první hodina byla němčina. Naštěstí jsem si ještě před hodinou stihla udělat úkol. Bylo to stupňování přídavných jmen. No, potom jsme procvičovali osobní zájmena ve třetím a čtvrtém pádu.
Potom byla angličtina a nebylo to špatné. Angličtinu mám prostě strašně ráda.
A pak byla matika a já se dozvěděla, že jsem ten test opravdu napsala na plný počet bodů. Bylo to na rovnice s neznámou v exponentu. Nebylo to tak těžký, jak se zdálo. Ale pravdou je, že jsem tam počítala s jakýmsi šíleným desetiným číslem. Ale vyšlo mi to a to je hlavní.
Volnou hodinu jsme ztrávila čtením již výše zvýšeného Východu modrého měsíce od Simona R. Greena, který mimochodem píše absolutně skvěle.
A pak byla chemie a to nebylo špatné. Probírali jsme alkeny a alkiny. A musím říct, že jsem si ty názvosloví dělala dopředu a každý jedno jsem měla správně. xD no jo no, když je někdo maniak. Ne, teda že by mě ta chemie vyloženě bavila, ale tohle zrovna není špatné.
No, a jako poslední hodina (ZSV nám odpadlo) byla biologie. Probírali jsme vodní obratlovce. Nebylo to špatné. Akorát naše drahá třída tam zas po sobě zanechala svinčík. A já to musela pomáhat uklízet i když jsem nic z toho nevytvořila, protože všichni zdrhli. Ale to je fuk. Mno, a pak jsme se ještě s profesorkou bavili o Hrapyji pralesní. Onehdá jsme se o ní totiž taky bavili a ona mě požádala, abych o ní něco zjistila. Mno, tak jsem to udělala. xD
Mějte se, jdu na Mermazon napsat obsah Východu modrého měsíce. xD A kdo může, určitě si tu knihu přečtěte, doporučuju.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama