Na tomto blogu nastala Nová Éra.

Únor 2010

Angel of Light

28. února 2010 v 13:49 | AnnElfwind |  Ann obrázky
A je tu další z mých barevných obrázků. Není to zrovna nejhezčí z nich, ale co už nadělám... Jedno ale vím jistě, docela se mi líbí a navíc, myslím si, že se mi povedla pusa. Ano, ty oči jsou trochu divný, ale věřte tomu, nebo ne, nikdo není dokonalý... A zjiš|ťuju, že se zalepeným prstem se strašně špatně píše... Nedoporučuju.
Edit: A teď jsem si všimla, že nemá řasy... Ale co už, předělávat se mi to nechce, tak si to tam prostě domyslete...

Smaragda

28. února 2010 v 13:47 | AnnElfwind |  Ann obrázky
Nevím, jak jsem na tenhle název došla, ale vím, že se k tomu hodí. Obrázek se mi strašně líbí a označila bych ho za svůj zatím vůbec nejlepší. Ano, postupem času se najde nějáký, který ho určitě překoná, ale zatím je tenhle nejhezčí a nejvíc se mi líbí. A co myslíte vy? Líbí se vám?

Dračisko

28. února 2010 v 13:44 | AnnElfwind |  Ann obrázky
Tenhle obrázek je asi dva týdny starý a vznikl ve výtvarce. V době, kdy jsme modelovali z hlíny Mno, jelikož jsem to měla rychle hotový, tak vzniklo ještě toto. xD Dráček se mi docela líbí a co je hlavní, povedly se mi pracky. Ale jako obvykle, posuďte to vy, šak od toho tady jste, ne?

28. 2. 2010

28. února 2010 v 0:04 | AnnElfwind |  Ann deník
Ahojky, asi se divíte, že píšu tak něják v noci, ale zvykejte si. Příští týden mám prázdniny, takže to určitě zas dopadne tak, že budu v noci vzhůru a ve dne budu chrnět... Mno, ale dneska jsem kupodivu vstala docela brzy. Ale to bude asi tím, že jsem minulej den šla docela brzo spát. A vrhla jsem se zase na malování. Mám teď rozdělanej zase další obrázek, jehož předlohu jsem jako obvykle našla na http://zindy-zone.dk a musím vám tyhle stránky doporučit, protože jejich autorka kreslí opravdu dokonale.
A jinak, doufám, že se mi zítra podaří přidat zase další obrázky, protože mám nějáké do foroty. Držte palce, ať se dokopu k tomu, abych je vyfotila. (Bože bože, co já bych dala za skener...)
Ale teď z jiného úhlu pohledu - všimli jste si, že dneska svítilo sluníčko? Já jsem to pocítila na vlastní kůžu. A to doslova, protože mě máma donutila, abych s ní šla nakoupit do billy. A dopadlo to tak, že jsem šla v tričku na ramínka. Bylo opravdu teplo.
Eh... Co jsem ještě dělala? Mno, tak četla jsem knihu zvanou Černý šíp, která se odehrává v době války růží. Takže Yorkové versus Lancasterové. Mám ráda středověkou británii, takže mě to docela baví. xD Ale popravdě, tady se ted prokazuje moje perverznost - Jsou tam takový dva mladíci a jeden z nich má takový řeči, jako kdyby byl gay. Takže to je moje a ono to navíc vůbec celkově vypadá, jako kdyby si spolu měli ti dva něco začít, ale vzhledem k tomu, že je to kniha pro mládež na to moc nespolýhám.
Ale jedno je jistý. Až si budu chtít přečíst něco s Gay tématikou, tak zabrousím na těch několik různých stránek, který jsem náhodně našla a na kterých jsou shonnen-ai povídky. Shonnen-ai znamená lásku mezi dvěma muži. A to spíše psychyckého rázu. Fyzického rázu by bylo yaoi. A souhrně to vlastně je to samý, jako anglický výraz slash.
A vůbec, vůbec je vůbec a bacil je bacil. A mimochodem, tento článek se vztahuje ke včerejšímu datu, ale nemůžu holt za to, že ho píšu o půlnoci. (Hrci prci vo půlnoci, přišlo na mě strašidlo, mělo gatě na špagátě, mě se to moc líbilo... XD)
Mějte se, du dumat nad tím, co byhc mohla ještě napsat. Miluju psaní v noci.

Neaktivní blogy

21. února 2010 v 14:48 | AnnElfwind |  Ann názory
Ahojky, na ofic. blogu blog.cz jsem četla článek ohledně neaktivních blogů a komentáře k němu. Byla tam taky anketa. A vypadá to, že hodně lidí si myslí, že by se měly neaktivní blogy mazat a pokud is někdo o neaktivní blog napíše, že by mu měl být, samozřejmě smazaný, předán. No jo, ale co když je to blog, kde se nachází třeba povídky a nebo autorovy obrázky nebo je to deník a autor tam dal prostě něco ze sebe. To je potom problém.
A doba na určení, jestli je blog neaktivní a která čítá tři měsíce mi přijde krátká. Podle mého názoru by to mělo být alespoň půl roku. Jasně, pokud na blogu ani po třech měsících nepřibyl žádný smysluplný článek, nebo pokud je tam jeden obrázek, který je ještě ke všemu odněkud zkopírovaná, nevidím jediný důvod, proč by se blog neměl smazat, neboť takové blogy potom jenom zbytečně zahlcují databázi.
Ale, jak jsem psala výš, pokud na blogu je něco, co je přínosné, pokud tam jsou výtvory autora, povídky, nebo třeba recepty, apod, tak si myslím, že by se blog neměl mazat ani za předpokladu, že byl autor neaktivní více, než toho půl roku.
Znám blog, na kterým už více, než rok nic nepřibylo. Je to blog o hře SoulCalibur a popravdě, nevím o žádném jiném blogu, který by se touto hrou zabýval, a blog je stále pro hráče této hry přínosný. Je neaktivní, ale mimo návodů, které autorka překládala ze zahraničních stránek tam jsou také její povídky a obrázky.
Mno, řekla bych, že než se blog smaže, rozhodně by ho šéfíčci z blog.cz měli projít a rozhodnout, jestli stojí za to, aby zůstal, nebo jestli se má opravdu smazat.

A teď k tomu předávání blogů, něják jsem nepochopila, na co to je dobrý. Pokud blog chci, tak si ho založím a je mi jedno, na jaké je adrese. A pokud blog nechci, nedonutí mě blogovat ani ta nejlepší adresa pod sluncem. Já osobně jsem vystřídala čtyři blogy, než jsme se ustálila tady, na adrese http://portae.blog.cz Portae znamená brána a plný název je Aperite Portae, což znamená otevřená brána, nebo otevřít bránu. Tato adresa je převzetá z jednoho kouzla z knihy zvané Kruhy magie, jenom již nevím, z kterého dílu.
Pokud si někdo blog zakládá jenom kvůli tomu, že bude mít nějákou super adresu, tak blog zakládá z jediného důvodu - a tím je návštěvnost. Ale pokud blog zakládáte pro sebe a proto, že chcete, tak je jedno, jestli budete mít nějákou takovou tu jednoduchou adresu, po které by se všichni utloukli, nebo jestli budete mít adresu, do které jste dali něco ze sebe, protože jste ji museli sami pracně vymyslet.
A na adrese stejně moc nezáleží. Pokdu se někomu váš blog líbí, stejnak si ho dá do oblíbených a bude se na něj vracet právě přes ten odkaz v oblíbených a ne tak, že by zadával přímo adresu...

A co vy? Co si o tomto myslíte vy? Docela by mě váš názor k tomuto tématu zajímal, protože jsem si názorů již přečetla hodně, ale stejně mě zajímají názory mých stálých čtenářů. A popravdě, ty mě zajímají nejvíc. :)

17. 2. 2010

17. února 2010 v 18:02 | AnnElfwind |  Ann deník
Ahojky, tak dnešek byl naprosto super. Nejdříve jsme normálně měli první hodinu, což byla angličtina, ale jenom jsme se bavili o Obrazu Doriana Graye. A to proto, že jsme na to potom šli do divadla. Bylo to anglicky, nebylo to špatné, ale pravdou je, že kdybych bývala věděla, že to bylo právě tohle, tak bych se na to vybodla, protože jsem si stáhla zrovinka včera nějákou moderní verzi Doriana Graye, která je z loňského roku. A ještě jsem ji neviděla. xD A myslím si, že bude o hodně lepší, než nějáký divadlo. Mno nevím, nebylo to zrovna světoborné. Ale dalo se to a rozhodně to bylo lepší, než vyučování. xD
Ale vrátili jsme se do páté hodiny, což byla matika a tam jsme počítali nějáký příklady z goniometrie. A pak byla výtvarka, kde jsme plácali z hlíny. A já plácala svícen ve tvaru fénixe. Inspiroval mě k tomu jeden obrázek. Mno a pak jsem šla do flétny. Jo, málem bych zapoměla, taky jsem ve výtvarce namalovala draka. Ale takovýho střelenýho. xD Mno, až bude hotovej, tak ho sem rozhodopádně dám, protože se mi líbí. xD
A pak teda byla ta flétna. Mno, jelikož máme před koncertem, tak drilujem a drilujem. A to Piráty z Karibiku a Tři oříšky pro popelku. xD A de nám to. A pak ještě já a velkej Mates trénujem takový dvě písničky, jsou dobrý a baví nás to.
Jo, a aby toho nebylo málo, tak jsem zaúkolovaná ještě na hraní s paní učitelkou Mikuláškovou a nějákýma prťatama nějáký Kolečko, bo jak se to jmenuje. A mám to prý táhnout. xD Mno taky tam jsem nejstarší. XD Tak to bychom měli asi všechno.
Snad jen ještě, že když jsem jela domů, tak v autobuse byla maminka s dcerou a ta dcera celou cestu řvala, jako by ji na nože brlay a ta maminka z toho byla zoufalá a ječela na ni a dokonce jí dala facku. Mno, ale myslím, že ta holčička neječela ani zdaleka tak hrozně, jako já, když jsem byla malá. Alespoň podle toho, co mi drazí příbuzní pořád vyprávějí... xD

Depression

6. února 2010 v 15:27 | AnnElfwind |  Ann obrázky
Mno jo, jinej název mě nenapadl, tak si zvykejte. xD Ale to je fuk. Není to zrovna z mých povedenějších, ale dám to sem taky, když už jsem se s tím malovala. xD A čekám kritiku. xD

Elfik

6. února 2010 v 15:26 | AnnElfwind |  Ann obrázky
Tak jo, další elfik, co jsem namalovala. Je to tupou giocondou, ale stejnak se mi to líbí. Mno, ale od posuzování jste tu vy, takže jsem zvědavá, co mi k tomu řeknete. :)

5. 2. 2010

5. února 2010 v 22:32 | AnnElfwind |  Ann deník
Ahojky, tak dneska jsem byla v kině na Avatarovi ve 3D. A bylo to náhodou skvělý. Jak jsem na to nejdřív nechtěla jít, tak teď jsem opravdu ráda, že mě máma ukecala. :) Nebudu psát, o čem to je, protože bych tak zkazila překvapení těm, co to chtějí vidět a ještě neviděli. Mno, jinak se nic nedělo a zítra mám barák sama pro sebe, protože máma jede do Sedlnic, což jsem odmítla. :)
Taktéž jsem byla v knihovně a pěkně mě serou, protože nemají Myšn impasybl aneb svérázný mýtus, nebo jak se to jmenuje. Prostě čtvrtý díl mýtu. Mají to jenom někde v Heršpicích v knihovně a tam teda rozhodně nechodím. Obvzlášť když jsem z upe jiné části města. I tak už chodím do dvou knihoven. xD
Mno, to je dneska z dneška asi všechno... Ale kdo ví, třeba ještě nějáký ten článek přidám. xD
Mimochodem, kdybyste náhodou zjistili, že některé z videí, co tu mám, nefunguje, tak mi to prosím napište. Bych to kdyžtak smázla, nebo dala fungující verzi. :) Dík.

4. 2. 2010

4. února 2010 v 20:49 | AnnElfwind |  Ann deník
Ahojky, dneska byl upe super den. Začalo to literaturou. Mno, ta ještě tak skvělá nebyla, ale dobrý je, že jsem nebyla zkoušená. Takže to přece jenom v jistém směru dobré bylo .Mno, pak jsme měli ZSV, což taky nebylo špatné. Nicméně, příští čtvrtek budu dopisovat písemku na Webera. Mno, ale to se zmákne. A pak byla "volná hodina", ale nebyla to volná hodina jako taková, jenom jsme měli suplovanou němčinu. Mno, tak takhle. A měli jsme na supl Holýho. Já si původně myslela, že si budu číst, ale něják na to nedošlo, protože jsem si místo toho povídala se sabčou o knihách. A později se do našeho rozhovoru zapojil i Holý. Mno, tak ale nebylo to k zahození. už dlouho jsem si totiž takhle dobře s nikým nepopovídala.
Mno, potom byla angličtina, ta taky nebyla špatná. Zajímavý je, že jsme se od Aidsu dostali k pověrám a od nich ke kloktání. No není to divný? Ale sranda byla. A půlka třídy při vyučování hřadovala na topení.
A o volné hodině jsem konečně četla Za modrým měsícem.
A pak byla chemie a psali jsme test. Já dva, protože jsem v pondělí chyběla. Mno, ten dnešní test mám na plný počet bodů, což se mi v Chemii snad stalo poprvé. Ale jsem za to happy. A ten pondělní byl napsaný na dvojku, za což můžu být jenom ráda, protože jsem toho polovinu otipovala, ale vyšlo mi to.
A v chemických praktikách jsme si hráli se stavebnicí. Ale ne s ledajakou. Byla to stavebnice určená k sestavování modelů sloučenin. Mno, takže jsme si to pořídně užili. A co je nejlepší, z téhle laborky nemusíme vypracovávat protokol. xD
A úplně nejlepší je, že máme zítra až na devátou, místo na sedmou. XD