Na tomto blogu nastala Nová Éra.

Duben 2010

Moře... Spousta vody a nic z toho

30. dubna 2010 v 15:59 | AnnElfwind |  Ann názory
7
Moře, co to je? Jenom spousta vody a nic z toho... Ano, lidi jezdí k moři na dovolenou, ale proč vlastně? Něják mo to nedochází.
Já osobně jsem byla u moře dvakrát v životě a stačilo mi to. Jenom jsem se tam nudila. Řekla bych, že lidi tam jezdí, aby si zaplavali, ale stejně tak si můžou zajet tady v ČR někam k rybníku. A myslím, že to vyjde na stejno.
A já osobně rybníky preferuju více, než nějáký moře. Navíc, u moře je na mě moc horko. A u rybníka je to podle mě stejně lepší.
A ještě lepší jsou potoky, který se vinou někde, kde jsou koně, protože pak člověk jako já, který miluje koně zabije hned dvě mouchy jendou ranou. A to, že může jezdit na koni a poton se brouzdat v potoce.
Já osobně jsem totiž spíš ten typ, co bude brouzdat v potoce a stavět hráze, než že by vyloženě plaval. Neříkám, že plavat neumím, jenom mě to něják moc nebaví. Protože je to prostě nuda plavat sem a tam. Z toho žádná zábava nekouká. A nepochopím, jak to třeba moji matku může bavit.
To máte totiž tak, u nás doma to dopadá tak, že matka dycky chce jet k moři a já to poslední dobou bojkotuju, protože bych si tam jenom četla. A pak by mě tak akorát sprdli, proč jsem jezdila, když si stejně čtu a že to můžu dělat i doma. Ale to, že jsme říkala, že jet nechci, na to všichni zapomenou. Takže to proste teďkonc bojkotuju.
A letos se mi to povedlo. A dopadlo to tak, že matka si může jet kam chce a já pojedu na týden do Brightonu do Anglie na jazykový kurz. To bude zajímavé. Hehe, prázdniny, na který pojedu vlastně sama. A nebude to tábor. Takže se na to docela těším. Bude to zajímavá skutečnost.

Kdyby prase mělo křídla

30. dubna 2010 v 15:50 | AnnElfwind |  Music
Tak tuhle písničku sem hledala již dlouho. Hodně mi to ztěžoval fakt, že jsem znala jenom první větu textu. xD Ale, písnička se našla. Je to sice jenom taková ptákovina, ale popravdě, docela se mi líbí. Hehe, ale jsem strašně ráda, že jsem ji nakonec našla, protože mě to štvalo.

27. 4. 2010

27. dubna 2010 v 17:58 | AnnElfwind |  Ann deník
28
Ahoja, tak dneska začal den docela dobře. Literatura, kterou jsme měli první hodinu sice byla nudná, protože jsme probírali Karla Hynka Máchu, kterého nesnáším, ale jinak to ušlo. Jediný problém byl, že jsem se ráno málem nerozhodla, kterou knihu si vzít do školy. Mno, pak jsme měli zeměpis, což nebylo zas až tak špatné. Sice si zítra budu dopisovat písemku na slovensko, ale to se přežije. A ještě musím dodělat mapu Slovenska, ale na to je času dost. Jako například celá noc. :)
Já vím, jsem hrozná, ale když já strašně nerada trávím den učením. Takže když se učit musím, nechávám to na noc. Ano, výsledek jse sice takový, že pak prospím větší část víkendu, ale za ty dny, kdy si můžu dělat co chci, to opravdu stojí. Mno, takže tak. A pak byla latina a musím říci, že jsem nadšená. Konečně jsme se dostali k písničce Gaudeamus Igitur. Budu se muset naučit ty sloky na zpaměť všechny, nebo nebudu moci hujeřit. :D Ale to se zmákne.
A pak dějepis. Měl se dopisovat test, který se psal minulý týden, ale chyběli tři lidi a Ohlídalce se nechtělo dělat tři verze, takže to budeme dopisovat až příští týden. Ne, že by mi to vadilo, alespoň se to budu moci lépe naučit a dostat další jedničku. Tohle pololetí totiž z dějáku apeluju na jedničku. A myslím to vážně.
A pak jsme měli fyziku a zabívali jsme se větrem a rychlostí světla. Docela zajímavé a zabyli, nebo možná zabili? jsme tím celou hodinu. Takže to rozhodně nebylo špatné. :) A aby toho nebylo málo, pustil nás Vodák o pět minut dřív, protože mu někdo volal a on musel jít něco dělat, či so to vlastně bylo. Ale žádná škoda.
A následoval tělocvik. Hráli jsme volejbal, což je moje oblíbená míčová hra. A nejlepší na tom bylo, že jsme tentokrát nemuseli běhat kolečka. Rovnou jsme začali hrát. Sice to pořád byl jenom nácvik, ale už se k samotné hře blížíme. A to je známka toho, že se lepšíme. A já jsem se asi konečně naučila pořádně zahrát horní podání. Dřív mi to tolik nešlo, ale teď už je to se mnou mnohem lepší.
A po škole jsem šla do města, protože jsem si potřebovala koupit učebnice do fyziky a když už jsem byla při tom, tak jsem zašla ještě do barviče, kde jsem koupila čtvrtý díl Trilogie Abhorsenů. Mno, a to bych nebyla já, abych ho nekoupila. Sice to jsou jenom povídky, ale když se to odehrává tam, kde trilogie, tak to beru. :)
A pak jsem ještě šla do knihovny. Tentokrát na jistotu. Potřebovala jsem ten s prominutím zasranej Máj, kterej po nás Zemanová chce, abysme na čtvrtek, nebo na kdy měli, takže ten bych měla. A pak jsem šla na jistotu do oddělení pro dospělé a hmátla po dalších knihách ze série Mýtus. To je totiž něco, čemu nedokážu odolat.
A teď jsem doma a koukám na Hikaru no Go. Teda, teď zrovna ne, protože to není anglicky, ale japonsky a tudíž to nemůžu jenom poslouchat, ale musím i koukat, takže zatímco píšu tenhle článek, tak poslouchám Bleach - The Diamond Dust Rebellion. Mno, a to je tak všechno, ale ten Máj mě štve. Abyste neřekli, já to zkoušela číst, ale to bylo tak stupidní a nudný... Ale je to jenom můj názor. Ano, jsou tu lidi, kterým se to líbí, ale berte to tak, že my máme odpor k Máji v rodine. A kdyby něco, nikomu svůj názor nenutím, dokud mi on nebude vehementně vnucovat svůj. :)

Víla-Elfka

23. dubna 2010 v 12:40 | AnnElfwind |  Ann obrázky
Tak, a tohle vzniklo vzápětí po WarpForce, akorát že to nebylo podle žádné předlohy, ale z mé hlavy. Mno, není to nejhorší, i když to mohlo být samozřejmě lepší, ale kupodivu se mi to něják podezřele líbí. :) Nicméně, spíše by mě zajímalo, co se líbí vám.104

WarpForce

23. dubna 2010 v 12:38 | AnnElfwind |  Ann obrázky
Tak tohle jsem malovala podle takovýho strašně malinkýho obrázku, ale docela se to vyvedlo tak, jak jsem chtěla. Je to na motivy WarpForce, což je odnož Artix Entertainment. A do toho spadá i moje oblíbené DragonFable. :) Mno, a tak to vzniklo. A líbí se mi to.103

Far Away From Home

23. dubna 2010 v 12:35 | AnnElfwind |  Ann obrázky
Tak tohle vzniklo včera při poslechu písničky Far Away From Home od Groove Coverage. Vřele písničku doporučuju. A musím říct, že obrázek se mi kupodivu strašně líbí. Ale originál, co mi tu leží vedle, je v mnohem lepší kvalitě, než tahle fotka... Ale bez skeneru... Co nadělám. Asi si ho budu muset koupit.102

Elyon

23. dubna 2010 v 12:34 | AnnElfwind |  Ann obrázky
Tak tohle byl jenom takový pokus o ryzí anime. Není to nic moc, ale co se dá dělat. To je jedno, stejně to byl jenom pokus. A asi budu těch pokusů dělat víc. Obyčejné malování už mě neba, rozhodla jsem se, že začnu experimentovat.101

A Dolphin

23. dubna 2010 v 12:32 | AnnElfwind |  Ann obrázky
Tak tohle jsem malovala předevčírem. Je to jenom taková rychlovaka, ale pravdou je, že to jako delfín opravdu vypadá. Docela se mi to líbí, ale kvalita téch vyfocených obrázků je příšerná... Co já bych dala za skener...100

Fénix

17. dubna 2010 v 10:49 | AnnElfwind |  Ann obrázky
Tak, a jsem tu s dalším obrázkem, který vznikl tuhle středu ve výtvarce. Je to malováno fixama a progresama. Technicky vzato by to měl být fénix a docela to tak i vypadá, ale je na vás, co v tom uvidíte. Komentáře potěší.99

16. 4. 2010

16. dubna 2010 v 14:44 | AnnElfwind |  Ann deník
27
Ahoja, vím, že jsem tu dlouho nebyla, ale nebojte, ještě žiju. Jen jsem něják neměla náladu psát. No, to tak občas bývá. Ale berte to tak, že když člověk propadne křížovkám, tak něják na nic jinýho nemá chuť. XD Ale co je moc, je příliš. Jsem si řekla, že nemůžu jenom sedět nad křížovkama a nedělat nic jinýho, taže mě tu máte zpátky.
A co dneska bylo? Mno, zase jsme v tělocviku hráli volejbal. Teda, ono se to za volejbal ještě moc považovat nedá, je to zatím nácvik. Nicméně, přiznám se, že bych mnohem raději už zkoušela celkově hru, než takovýhle věci, ale vzhledem k tomu, že tam máme lidi, kterým to prostě nejde, tak chápu, že je to nutný.
Neříkám, že jsem nějáký přeborník, ale myslím si, že patřím ve volejbalu mezi ty lepší. Netvrdím, že jsem nejlepší, ale doopravdy si myslím, že patřím spíše k těm lepším. Víte, ono to procvičování s Monikou na základce udělalo hodně.
Pak jsme měli geografii a byl nám odložen test. Osobně jsem se dneska docela zapojovala, když se nás na něco Sargi ptal, takže takže... Začali jsme probírat Evropskou Unii, takže něják tak.
A pak, jelikož naše třídní je nemocná, jsme měli dvouhodinovku fyziky. Potěš pánbůh... Ale tak, na jednu hodinu částečně zmizel, protože nám šel cosi kopírovat, takže jsme všichni ostentativně lustili křížovky z mladé fronty,kteoru ve škole dostáváme. Zadax, tak neber to, že...
A pak nás čekala už jenom poslední hodina, což byla latina. Psali jsme takový menší testík a Tešnarka se naštvala na Kubu, protože měl referát jenom okopčenej z internetu. Ona je totiž ten tip, který má radši, když nejprve zabrousíme do knih. A popravdě, v tomhle s ní musím souhlasit. Když jsem byla dneska v latině odnést třídnici, tak druhá skupina měla ty prezentace na počítači, ono je totiž období prezentací, ale popravdě, jsem ráda, že v jejich skupině nejsem, protože prezentace v power pointu mě vážně nebaví.
Radši mám materiály zpracovaný mimo počítač. Jasně, text si napíšu na počítači, ale obrázky a tak, tak to mám radši tak, když si je najdu v knihách a pak prostě pošlu ty knihy. Přijde mi to tak lepší. Mno, ale to je věc názoru. :)
A jelikož naší půlce odpadla angličtina, tak jsme šli o půl dvanácté domů. To je pěkný, ne? Já bych řekla, že jo.
Tak ale teď jsem z toho jelen. Když jsem jela ze školy, bylo hezky, když jsem přišla domů, spustil se strašlivej liják, jenže teď tam je zase pěkně, tak jak to sakra mám chápat? Si to počasí ze mě střílí, bo co?

7. 4. 2010

7. dubna 2010 v 15:21 | AnnElfwind |  Ann deník
26
Tak dneska jsem nebyla ve škole, protože bylo divadlo a já ten film prostě vidět nechtěla. Teda, divadlo, kecám, kino. Mno, a pak přišel táta a opravoval střechu v dílně. xD Ona se totiž v zimě probořila, jak po tom lítaj kočky a padal na to sníh a rampouchy.
Mno, to víte, taky když je ze skla... A tak jako teda přišel, šel do dílny a hledal desky, který by tam mohl dát. Teda, ty hledal až potom, nejdřív hledal žebřík. A jeden našel na střeše. Jenže byl rozpadlej, tak ho musel opravit. To nějákou dobu zabralo, protože ho nejdřív musel sestavit dohromady a potom tam dát klíny, aby to drželo. A aby tam mohl dát klíny, tak potřeboval pilu. A aby se dostal k té, musel v dílně přeskládat několik věcí. Jo, a taky musel najít něco, z čeho by ty klínky nařezal. xD
No, takže poté, co ten žebř opravil, tak ho vodnesl do dílny a postavil pod ty rozbitý tabule skla. Vylezl tam a pustil se do odlamování rozbitých částí. Šlo mu to docela obstojně, ale musím říct, že jedna příčle toho žebříku to nakonec stejně nevydržela. Takže nakonec rupla.
A pak teda konečně hledal desky, poté, co si naměřil, jak je má uřezat velký. Našel všechny potřebné a řezal. A vyplašil Mikeše. Mno, když byly desky na svých mýstech, tak si to Mikeš přihasil zpátky a co nenesl? Ptáčka. Takže jsme lapli kocoura a ptáček uletěl.
A potom na tu střechu táta ještě něják přidělal jakýsi gumový rohože. Prej, aby to něják spojil dohromady, nebo co... Tuhle část jsem totiž absolutně nepochopila. Ale to se neřeší. Prostě, rohože jsou rohože. A jsou teď na střeše.
A tomuhle celému se říká provizorní oprava. Chtěl tam totiž původně dát jakýsi plechy. Ale nenašel je, takže je tam asi nedal. xD

6. 4. 2010

6. dubna 2010 v 18:30 | AnnElfwind |  Ann deník
25
Ahoj, poslušně hlásím, že jsem se rozhodla napsat do deníku, tedy, pseudo deníku, i dnes. Mno, dnes je úterý, jak všichni asi víte a tudíš vlastně asi můj nejoblíbenější z pracovních dnů. A proč? Protože máme dvouhodinovku Historie.
Dneska jsme začali probírat novověk.
Ale to nic není, to jste nezažili dnešní fyziku. To Vodák něco říkal a teď to nedokončil. Prostě:
Vodák: "...to je..."
Honza, nebo kdo: "...píčovina!"
No, všichni jsme se začali chlámat jak blbí. Pak jsme se ovšem dozvěděli, že to byla Honzova reakce na matematiku. Na nějáký sinusový a cosinusový vzorečky. A Vodák na to, že to je lehký. No, vzhledem k tomu, že se to jenom rozepísá podle stupidních vzorečků, tak to opravdu lehký je.
A v tělocviku jsme hráli volejbal. A já měla sluneční brýle, což je dobře. A víte proč? Protože mi pak vůbec nevadilo stát proti slunku.
A když jsem přišla domů, tak jsme šla do knihovny. A co tam? Tam jsem si půjčila dvě knížky. Již čtvrté pokračování Síly pětice a potom knihu s názvem Dotek Anděla, kterou napsal Thomas Brezina, a kterou jsem již v minulosti jednou četla, jenže, pak jsem u Saskie viděla na tuhle knihu recenzi a rozhodla jsem se, že siji přečtu znova. protože se mi strašně líbila.
A tak jsem začala číst, jenže pak jsem zkoušela jestli Locomotion po přetáhnutí do počítače jede, nebo jestli jede jenom, když je na externím disku. A došla jsem po výzkumu k názoru, že v počítači to jede a mnohem rychleji, než z exteráku. A neseká se to. :) A to je pro zatím asi vše. Teď jdu uvažovat, co by se dalo napsat na tak divný téma, jako je zdraví.

5. 4. 2010

5. dubna 2010 v 12:17 | AnnElfwind |  Ann deník
24
Včera jsem na mermazon zapsala Zrádný mýtus aneb jak se to málem nevyplatilo a tím mám pocit jsem včerejší práci zabalila. Mno, ale dnešek je naprosto skvělej.
Začalo to tím, že mě táta vymrskal a pak, na moje doporučení, vymrskal i mámu. A já mu pak vnutila vajíčko. Protože si nechtěl vzít vajíčko, který jsme včera barvily, já a máma.
A pak šel do práce. A já byla donucena probrat všechno svoje oblečení a vyházet to, co je mi buď malý, nebo to už nenosím. Mno, řeknu vám, že mi zůstala poloprázdná skříň. Ne, že by mi to vadilo. Spíš mi bude vadit, až bude nutný nakoupit nový věci, protože mě to nebaví.
Ale, pak jsem já otevřela jednu skříň, co nám stojí v patře a tam kupa kabátů. Mno, tak jsem potom snášela dolů lavorek se spodním prádlem, který mě máma taky donutila probrat. Ona povlíkla polštář v obyváku a já vyrušila kočku.
Ta přišla pak za náma mahoru a nalezla do té skříně s těma kabátama. A následně se máma rozhodla, že to postupně povyhazujeme.
Další problém nastal, když jsme zjistily, že došlo máslo a něják ho jaksi potřebujeme. Vydaly jsme se tedy do toho deště, který padá už od rána, abysme koupily máslo. Zdárně se nám to podařilo, jenže, mě pak napadlo, že vyfotím kytičky, co jsou na zahrádce, jak jsem řekla, tak se stalo. Sice jsem u toho zmokla a foťák taky, ale přežil to ve zdraví. kytičky jsou vyfocené a až daná složka v mém počítači přijde na řadu, budu dávat jako ilustrace fotky těch kytiček. xD
A co dělám teď? Mno, krom toho, že píšu tenhle článek snad nic. Akorát uvažuju, že budu hrát DragonFable, ale to není jisté, protože si ještě chci něco ověřit. Ale, další problém je, že jsem teď zapoměla, co si to vlastně chci ověřit. xD To jsem celá já, že? Ale co, třeba si na to vzpomenu. XD

4. 4. 2010

4. dubna 2010 v 22:31 | AnnElfwind |  Ann deník
23
Dneska jsem kupodivu vstávala docela brzy. Už v devět ráno. A to je na mě výkon. Ale zase na druhou stranu, když se to tak vezme, tak o prázdninách mi vstávání nedělá takový problémy, jako když mám jít do školy. xD
Mno, potom jsem se tak něják vrhla na hraní Simsů, což je vám strašnej požírač času. Ale to je fuk. Stejně jejich hraní nebude mít dlouhýho trvání. Vzhledem k tomu, že tak něják všechno dělám nárazově...
Máma pak jela na kole do Obi, protože chtěla kočce koupit žrádlo. Zároveň si koupila odpadkový koš. Takovej ten, co se otevře, když stoupnete na pedál.
A pak jsme barvili vajíčka. Na červeno, modro a fialovo. Sice ty vajíčka nejsou bílý, ale s tím se holt člověk musí smířit. A mně to ani nevadí.
Tak si říkám, že ještě sákriš musíím na http://mermazon.blog.cz zapsat další díl mýtu, který jsem dočetla včera v noci. Jmenuje se Zrádný mýtus, aneb jak se to málem nevyplatilo, ale víc vám teď neřeknu. Nejprve to zapíšu a pak si to můžete přečíst na mém blogu, sloužícím jako čtenářský deník.
A to je asi pro dnešek vše. Nicméně to, že mi můžete napsat, na co bych mohla napsat svůj názor, či o čem bych prostě mohla napsat článek, to pořád platí. Vzhledem k tomu, že nemám nápady na žádný jiný článek, než na deníkový, tak by se mi nějáká ta menší rada hodila.

3. 4. 2010

3. dubna 2010 v 13:13 | AnnElfwind |  Ann deník
22
Zase si pouštím písničku Eldorádo, kterou můžete najít ve článku s trošičku starším datem. xD Já jsem na ní závislá... XD To jsem celá já, že?
Ale chtěla jsem psát něco jiného. A to, že sem včera dočetla psa Baskervillského a konečně začala číst Mýtus. Ne, že by mě pes Baskervillský nebavil, ale prostě, Mýtus je Mýtus.
Na jedno jsem se ale vykašlala. Začala jsem to totiž číst na přeskáčku, nebaví mě čekat, až v knihovně bude ten který díl, to bych se totiž taky nemusela dočkat.
Mimochodem, docházejí mi nápady, co psát do rubriky názory... Nechcete mi poradit? Byla bych vám neskonale vděčná. Zkusím něco v ymyslet, ale výsledek není zaručen, protože mi to dneska něják nemyslí.
V tuhle chvíli prodávám na 4story brnění a Tajné dokumenty úrovně 31. Mno, ale to vás asi zajímat nebude. To je jedno. A co Velikonoce, jak se těšíte na pondělí? Já za sebe můžu říct, že tohle budou asi první velikonoce, které nebudu trávit v Sedlnicích u tety, ale tady doma v Brně. xD


Řetězáky

2. dubna 2010 v 15:32 | AnnElfwind |  Ann názory
21
Narazila jsem na svůj starý blog na sblog.cz, který tam vysí jen proto, že tam mám nakodovaný designy, jako css a html a nechci o to přijít. Nicméně, našla jsem na něm své názory týkající se všeho možného.
Jeden z nich byl o řetězácích a pixelkách. Již jsem myslím něco takového psala i sem, ale napadlo mě, že se podívám do hloubky na ty řetězáky. Mimochodem, ten názor na tom sblogu, co sem tam kdysi napsala, jsem znovu nečetla.
Ale konec keců o všech mejch stránkách a kdesi cosi, pojďme se podívat na ty řetězáky.
Tedy, co to vlastně je? Je to snůška potroublých otázek.
Například:
  • Jak se máš?
  • Kolik je hodin?
  • Co posloucháš za hudbu?
  • Baví tě tento řetězák?
  • Jaká je tvoje oblíbená skupina?
A podobné zhovadilosti. Nemyslím si, že je to k něčemu dobré. Jen to zabírá místo a ničemu to nepřispěje. Například, narazila jsem v minulosti na jeden blog, který byl shodou okolností právě na sblog.cz, kde byla a stále je, pokud je mi známo, strašná spousta řetězáků.
Bylo jich určitě přes sto a byly dělané nárazově, takže vždy třicet řetězáků, než jsem se proklikala k nějákým smysluplným článkům. Autorka toho blogu totiž uměla psát velice dobře. Její články byly čtivé, jediná potíř byla v tom, že jen málo článků bylo psaných její rukou a nebyl to deníček. Což mě trochu mrzí, protože jsem si ráda četla její názory.
Ale to trochu odbočuju. Prostě, by mě zajímalo, jestli by mi mohl někdo vysvětlit, k čemu jsou vlastně ty řetězáky dobrý. Já to totiž nepochopila. Nevidím na nich nid dobrýho... Podle mě jsou naprostou zbytečností.

A pak je tu ještě jedna věc, a to jsou takzvané komentářové řetězáky. Že nemáte páru, vo čem to tady žvaním? Tak mi dovolte, abych vám připoměla všechny ty komentáře, co začínají slovy: "Tohle nepřestávej, nebo se stane něco strašného, jsem..." A končí slovy: "Pošli toto tolika a tolika lidem do té a té doby..." Tyto věci mě dokáží opravdu vytočit.

Ale co by mě zajímalo, je váš názor. Jak na řetězáky dávané do článků, tak na ty, co se oběvují v komentářích. Já svůj názor napsala a teď chci vědět, jestli se mnou souhlasíte, nebo jestli máte úplně jiný názor, nebo jestli se mnou souhlasíte částečně. :)

Edit 31. 5. 2010: Nebo jestli mi rovnou dáte přes držku. xD (Za to, že jsem si troufla urazit takový "skvost")

Stmívání a spol.

1. dubna 2010 v 16:35 | AnnElfwind |  Ann názory
20
Tak jo. Napadlo mě, že zkusím zase "pro změnu" něco zkritizovat. A bude se jednaat o stmívání a jeho další díly. Viděla jsem první díl filmu a knihy jsem četla všechny. Ale, musím říct, že film stojí za houby.
A tady se dostáváme k tomu, co se děje na netu. A sice to, že tu vzniklo davové šílenství. Každý druhý fantazíruje nad Edwardem a Bellou. Sakra, dobře, líbí se vám, neberu vám to, ale uvědomte si, že to jsou jenom postavy v knize.
A musím říct, že občas už je opravdu otravné, když na vás z každého druhého blogu kouká Bella, Edward, nebo nedej bože Jackob.
Já neříkám, abyste o tom nepsali, když vás to baví, ale opravdu si myslím, že není nutné mít celý blog zaplněný jenom obrázky a zkopírovanými články na toto téma.
Lepší přeci je napsat svoje názory a podobné věci. A to si pak klidně doplňujte obrázky Belly. Potom neřeknu ani popel, ale v okamžiku, kdy na mě z jednoho článku řve padesát fotek Belly, či její představitelky, tak začínám obracet oči v sloup.
Nemůžu si pomoct, ale prostě mi přijde, že ty slečny, které tímto mají zaplácaný blog si neuvědomují, že Bella a Edward a ostatní jsou vlastně neexistující a pouze vymyšlené postavy.
A co samotná kniha? Mno, první díl se mi líbil, ale ten zbytek za moc nestál. A film? Pardon, ale celkem katastrofa. Celý film mi přišel bez emocí. A takový docela nudný. Ano, já vím, že se na mě teď vrhnou všechny ty potrhlé fanynky, co bez Edwarda už nemůžou žít, ale co, myslím, že mám právo říct svůj názor a tohle můj názor je. Podle mě prostě Stmívání za moc nestojí.

Matuška - Eldorádo

1. dubna 2010 v 11:44 | AnnElfwind |  Music
Sice jsem si říkala, že už sem youtube videa dávat nebudu, ale tohle si prostě nemůžu odpustit. Písnička se jmenuje Eldorádo a zpívá ji Waldemar Matuška. Včera jsem si tak něják furt dokola zpívala Héj Mário, protože mi to pořád dokola jelo na CD, jenže, já tam v určitých pasážích furt pěla refrén z Eldoráda, tak jsem pak našla Eldorádo a teď to nemůžu dostat z hlavy. Takže tady to máte, abyste věděli, na čem zrovna ulítávám. xD

1. 4. 2010

1. dubna 2010 v 11:41 | AnnElfwind |  Ann deník
19
Já vím, máme tu prvního apríla ato je čas na žertíky, jenže, problém je v tom, že já na to vůbec nejsem zvědavá. Takže si veškeré legrácky narvěte někam.
Jinak, ještě se toho nic moc nedělo, protože jsem teprve vstávala. I když... Někdy kolem sedmé ranní jsem slyšela tátu, jak opouští barák a jde do práce.
Nebo to mohla být máma, která šla k doktorovi kvůli znamínku. To je mi již naprostou záhadou, ale to je fuk.
Jak jsem výše zmínila, máme apríl a to znamená, že si budou lidé naschvál dělat žertíky. Pamatuju si, že když jsem byla malá, tak mi táta vždycky nějáký takový žertík vyvedl.
Jednou mi řekl, že nám ukradli vozík. Che, přiznám se, žetehdy jsem mu věřila. Ovšem teď jsem rozhodnutá tak něják nevěřit.
Ano, možná si říkáte, že je to sranda nachytat takhle někoho na švestkách, ale přiznám se, že mi to moc vtipný nepřijde.
Takže nechme apríl aprílem a ať se jde klouzat. Já nikomu žádný vtípky vyvádět nebudu. Zaprvé, nebaví mě to, zadruhý, kdykoli jsem se o to v minulosti snažila, stejně to nevyšlo, takže to vzdávám rovnou. xD
A dopředu říkám, abyste to na mě nezkoušeli, protože na to nejsem zvědavá a mohla bych se taky naštvat. Nemám na to náladu.
Hle, ted jsem si ale uvědomila jednu věc, venku je nádherně. Na obloze není jediný mráček a to tu letošní rok bylo snad zatím jednou. Mno, každopádně, asi se to počasí konečně umoudřilo v náš prospěch. XD