Na tomto blogu nastala Nová Éra.

Květen 2010

Daniel Landa - Krysař

28. května 2010 v 14:59 | AnnElfwind |  Music
Krysař podání Daniela Landy. V tuhle chvíli moje nejoblíbenější písnička. Myslím, že je to hlavně díky té flétně v pozadí. Ono totiž, já jako flétnistka si ráda flétnu poslechnu. A když si to video poustíte a zaposloucháte se více, než do textu do té flétny, zjistíte, že zní opravdu kouzelně. Teda, na mě to tak působí. A vůbec, celý tohle video má v sobě kouzlo. xD

28. 5. 2010

28. května 2010 v 14:00 | AnnElfwind |  Ann deník
35
Ahoj, tak dneska byl docela dobrej den. Začínali jsme až v deset, takže se člověk i vyspal. A to všechno kvůli maturitám. Takže jsou k něčemu i dobrý. :D
První, čili vlastně třetí hodinu, jsme měli suplovanou matematiku. A vzhledem k tomu, že jsem ve středu byla v knihovně, tak jsem si četla. Půjčila jsem si totiž první knihu Merlinova Kodexu. Nejdřív se mi to nezdálo, ale nakonec je to docela dobrý. :)
Potom byla latina, což taky nebylo špatný. S Martinem jsme měli první správně odpovědi na všechny otázky, takže za to prý něco bude. Nevím co, ale mohla by to být jednička, to by se hodilo. xD
O volné hodině jsem se zašila do učebny, kde jsme potom měli mít angličtinu. A pokračovala jsem ve čtení. Zvláštní je, že i když nás bylo na začátku dne celkem dost, tak tu angličtinu, Nás mohlo být tak dvanáct celkem. xD Docela by mě zajímalo, kam se všichni vypařili. Ale to je fuk. Každopádně jsme skončili tak něják poté, co jsme my s Aničkou dopsaly písemku. Doufám, že jsem ten poslední úkol, co tam byl pochopila dobře. xD A když ne, tak holt ne. Tje fuk.
Zajtra slavíme máminy a babiččiny narozky, takže uvidíme, co se bude dít, jsem na to docela zvědavá. Potíž je v tom, že pro babičku nemám dárek. Ale to se zmákne, jí holt dám kdyžtak nějákej svůj obrázek. To by mělo stačit. Vzhledem k tomu, že se mi moje rodina pokouší všechny obrázky ukrást...
A to je zatím asi všechno... Co se bude dít dneska dál, to nevím, protože nejsem jasnovidec... xD
1
Obrázek stažen přes google, ale patrně bude z nějákých stránek o warcraftu. Vzhledem k tomu, že je to na něm napsaný. Nicméně world of warcraft nehraju a nevím, jaký má webový stránky. Nehodlám dále zjišťovat. Nemám na to nervy. Každopádně, asi to bude nějákej WoW wallpaper.

26. 5. 2010

26. května 2010 v 17:49 | AnnElfwind |  Ann deník
34
Ahoj lidičky, tak jsem se konečně dneska dostala domů. :) Jsem za to docela ráda. Nicméně, dneska byl ve škole strašnej humbuk, ale zase, není se čemu divit, když byly maturity. Ale na druhou stranu, to byly vyloženě škatulata hejbejte se.
Jako měli jsme bejt celej den v 212, ale byli jsme tam jenom první, druhou a čtvrtou hodinu. Na třetí nás vyšoupli do chemie, odkaď nás odstěhovali do biologie.
A potom, my sme tam chtěli zůstat i na tu čtvrtou hodinu, jenže Kubištová nás vystěhovala do 201, jenže, tam nás zase 3.X vystěhovala pryč, že tam mají mít Sargiho. Mno, tak jsme skončili zase v té 212.
A tak, zase na druhou stranu to nebylo špatný. Nicméně, probírali jsme kytici, to by šlo, jenže, já jsem zjistila, že moje verze kytice má z původních třinácti balad jenom osum. A chybí tam Záhořovo lože, který sjem si chtěla přečíst. Protože mě Zemanová navnadila. Ale co nadělám, že? Bohužel nic.
A pak jsem přišla domů. Asi dvě hodiny jsem sledovala Anime. Prince of Tennis. Doporučuju, ale dubbing je lepší než titulky. Nicméně, dubbing je jenom do padesáté episody. Pak už jenom eng titulky...
Mno, a následně jsem valila do flétny. Sice bylo ještě brzy, protože soubor začínal až o půl čtvrté, ale já vyrazila už o půltřetí. To víte, sem se doma už nudila. Tak to bývá, když se ze školy dostanu brzo domů. Ale zase, na druhou stranu, bylo to v souboru dobrý. Ale, dorazili jsme jenom čtyři. A já byla jediná holka. Ne, že by mi to vadilo.
Když jsem potom přišla domů, rozhodla sjem se ještě, že půjdu do knihovny. Pučila jsem si tři knihy. Všechny v žánru fantasy. Docela mi trvalo, než jsem se rozhodla. Ale nakonec se povedlo. Přiznám se, že jsem si chtěla znova půjčit Opalin podraz ze série Artemis Fowl, ale nebyl, tak jsem si půjčila jakýsi tři jiný knihy. Uvidím, co to bude. Sice jsem pokukovala po knize Krew a čest, ale odolala jsem. to počká, to si schovám na prázdniny. Sice už jsem to četla, ale to nevadí. A navíc, je to od stejnýho spisovatele, co napsal Modrý měsíc, takže to je skvělá četba. Nejlépe při bouřce a v noci. Nic pro strašpytly. Ale na druhou stranu, legrace je v tom taky spousta, ale musíte ji umět najíc. =D
1
Obrázek je, myslím, z maddawe.blog.cz Odkud ho má majitelka blogu se nehodlám pídit. To už by na mě bylo moc. Ani nevím, jestli blog ještě existuje... Co ale vím, že už tam majitelka nic nepřidávala, když jsem se probírala tím, co má v galerii...

Daniel Landa - Hoši ztracení

24. května 2010 v 17:34 | AnnElfwind |  Music
Mno, tak jsem se rozhodla nečekat a dát to sem hned. Nemůžu si pomoct, ale ta písnička se mi prostě líbí. A to i přes to, že před rokem bych si vůbec nedokázala představit, že budu Landu poslouchat. Nicméně, časy se mění a já s nimi. I když ne něják radikálně. Nicméně, to říkejte mému hudebnímu vkusu. Začínala jsem u Suchýho a Šlitra, pokračovala přes Abbu a Metal a ted poslouchám téměř všechno, od Mozarta po Heavy Metal. :D

Daniel Landa - Třista z místa

24. května 2010 v 17:01 | AnnElfwind |  Music
Přiznám se, že jsem si nikdy nemyslela, že budu poslouchat Daniela Landu, ale opak je pravdo a proto sem dávám jednu ze dvou písniček, které se mi z těch, co jsem od něj zatím slyšela, líbí nejvíc. Ta druhá se jmenuje Hoši ztracení a možná ji sem později také dám, ale tohle zatím stačí. Přeci jenom, to, že jsem v autorském klubu, to přeci neznamená, že zanevřu na rubriku, kam skladuju písničky, abych je pak složitě nemusela hledat na youtube... :D

Drogy

24. května 2010 v 16:16 | AnnElfwind |  Ann názory
33
Drogy... Co to je? Látky, které, když si na ně někdo navykne, tak už bez nich nemůže žít. Nejsou to jen věci jako Heroin, LSD, Kokain a podobné, drogou se může stát i například Alkohol, nebo cigarety.
Přiznám se, že pro jednoho člena naší rodiny cigarety jako droga jsou. Pro mého otce. Nejhorší na tom ale je, že se ani nesnaží přestat kouřit, on nám ještě normálně řekne, že bez toho prostě nemůže být.
Já osobně jsem cigaretu v životě neochutnala a ani to nemám v plánu.
Co se alkoholu týká, taky je to podle mě trochu složitější a závislým se člověk většinou stane spíše po nějáké stěžejní tragické události v životě, než že by s tím začal sám, ale i to se může stát.
Ovšem strašné je, že jak cigarety, tak alkohol dneska požívají mladší a mladší jedinci. Vidím to v naší tříde, i když tam je nám všem zhruba 17. Mnohdy slyším, že jsou někam pít, nebo si chodí o volné hodině zakouřit do parku.
Myslím, že bysme si měli uvědomit, jak škodlivý dopad tohle má na naše tělo. Nevím přesně, co může způsobit alkohol, ale co vím, nebo si myslím, že vím, protože jsem to někde slyšela, někdo povídal, takže když kouříte, tak vám to zkracuje život. A navíc můžete dostat rakovinu plic. Což asi nechcete. Takže radši nekuřte, protože když jednou začnete, je těžké přestat. A to, co začalo jako cigaretka denně, se může zvrtnout v drogu a vy utratíte veškeré peníze právě za ty zpropadené cigarety.
A pak budete bez peněz, což se vám asi taky líbit nebude. Tak uvažujte, co je lepší? Dát si cigaretku a nemít peníze a žebrat někde v podchodu, nebo oželet žváro a mít peníze a třeba si spokojeně žít s rodinou v obrovské vile?
1
Obrázek nalezen přes google.com Kde přesně to bylo, už mi není známo, neboť snažit se to přesně zjistit už asi nepůjde, přeci jen, leží mi to v počítači pěkných pár let. Co když stránky, odkud to mám, už ani neexistují...

23. 5. 2010

23. května 2010 v 11:50 | AnnElfwind |  Ann deník
32
Ahoj, tak se po delší době zase ozývám. Dneska jsem vstávala kupodivu docela brzy. Poté, co sem se nasnídala, jsme se s mámou vydaly nakoupit do Billy. Chyběly nám totiž brambory a bez nich by to kuře nebylo ono.
Mno, a já jsem vytáhla brusle, na kterých jsem už několik let nestála. Sice sem si nejdřív myslela, že se na tom přizabiju, ale nestalo se. Zdárně jsem dojela až do Billy a i nazpět.
A to máme po cestě takovej kopec, kterej sem msela vyjet. Nicméně, povedlo se. A to i přes to, že jsem potom funěla jako lokomotiva. A doma jsem do sebe nalila půl litru vody. Studené.
Mno, takže tak. Samozřejmě, domů se nám, když jsme se vrátily, zase sáčkoval Zrzek. Nový přírustek do kočičí rodiny, která se zdržuje kolem našeho baráku. :)
A co dělám ted? Poslouchám Daniela Landu a píšu tento článek. A máma mezitím dělá to kuře. :D Mno, docela se na něho těším, protože kuře je jedním z mých nejoblíbenějších jídel. :)
1
Obrázek je stažen z bluewawe.blog.cz který už neexistuje. Odkud ho měla majitelka blogu mi není známo, protože to bylo ještě v době, kdy byl pojem zdroj na blog.cz v plenkách.

Mobily

18. května 2010 v 13:10 | AnnElfwind |  Ann názory
30
Mobil... co to je? Telefon, který nemá drátky a funguje všude, kde je signál. Je to užitečná věcička, ale myslím si, že je hodně lidí, kteří si třeba koupí mobil jenom proto, aby se s ním mohli chlubit. To mi přijde pěkně pitomý.
Mobil je od toho, aby si z něj člověk zavolal, když je to potřeba, aby třeba zavola pomoc k nehodě, ale rozhodně to není modní doplněk, jak si lidi myslej.
Seřvěte mě, budte na mě zlí, ale je to tak. K čemu vám je, když máte na mobilu miliony funkcí, ale stejně je nepoužíváte? Na hovno vám to je.
Internet v mobilu nepotřebujete. Uznávám, například foták se hodí, když někde vidíte něco pěknýho a chcete to zvěčnit a nemáte zrovna foták, a potom bych chápala ještě i ty MMS, aby si lidi ty fotky mohli poslat, ale to je tak všechno.
Mobil je od toho, aby se z něj volalo, tot vše. A pro to taky původně byl určený. Určitě si pamatujete ty starý mobily, kde nešlo dělat nic jinýho, než psát zprávy a volat. Mno, tak to byly mobily, který plnily svůj účel. Dneska to člověk má proto, že se s tím chlubí.
Neznám moc lidí, kteří používají mobil jen tehdy, kdy je to opravdu potřeba. Nicméně, můžu říct, že já ten svůj prakticky nepoužívám na nic. Teda, krom toho, že si z něj platím kredit na uloz.to. xD
A komu se tohle nelíbí, tak at mi sem milostivě napíše, co si myslí on. Budu za to jenom ráda.
1
Obrázek jsem našla někde na deviantartu ale kde přesně, to po mně nechtějte, protože už je to pár let zpátky.

18. 5. 2010

18. května 2010 v 12:56 | AnnElfwind |  Ann deník
29
Ahoj, tak to vypadá, že jsem se tu hodně dlouho neukázala, že? Mno, mám pro to důvod. Rozhodla sjem se totiž, že přehraju Devil May Cry 4 na těžší úrovni - čili Loved Démovů. A tak jsem hrála.
Další důvod je, že jsem neměla nápady a byla jsem posedlá anime. Což jsem vlastně ještě ted. Ale s tím už asi nic nenaděláme, že? Mno, ale to je fuk.
A dneska ve škole byla nuda. Ale jelikož jsou maturity, tak jsme končili o půl dvanácté, takže to nebylo špatné. A byl dějepis, což bylo ještě lepší, ale jinak nuda. Nicméně, nejhorší je, že zítra máme celý čtyry hodiny Sargiho. I když, já to překousnu. Horší je to, že píšeme test a to se mi nechce. Ale vyvlíkat se z toho nebudu.
Jinak,  možná jste si všimli, že jsem napsala třetí kapitolu Orbu světla, pokud ne, tak vám to ted říkám. A pokud jo, vaše plus.
Také mám rozepsanou další povídku. Mno, vlastně dvě. Ale zatím toho je málo. Nicméně,  pracuje se na tom.
A to je asi tak všechno, co se stalo. Ono se toho totiž vesměs moc nestalo. xD Takže tak.
1
Autora obrázku máte na obrázku. A obrázek sám o sobě mám z bluewawe.blog.cz který už neexistuje. A jinak adresa, kde asi obrázek sídlí, je na samotným obrázku. Luštit to nehodlám.