Na tomto blogu nastala Nová Éra.

Srpen 2010

27. 8. 2010

27. srpna 2010 v 14:43 | AnnElfwind |  Ann deník
66
Ahojky, jestli jste si mysleli, že jsem natáhla bačkory, tak jste na omylu. Jen nebylo o čem bych psala. Nicméně, dneska je. Před čtvrt hodinou jsem se vrátila z autoškoly. Měla jsem druhou jízdu. A šlo mi to. Všechno jsem pochopila napoprvé. Absolutně žádný problém. :)
Jezdili jsme v uličkách za Minskou. He. Nemůžu se dočkat další jízdy. Asi si nějákou naberu i na úterý, byť jsem původně nechtěla, jenže když mě to tak strašně baví. :D
No, co jinak? Všímaví zjistili, že je další díl Padlého anděla, ale takový informační věci bych sem snad ani psát neměla, že? No, nevadí, neboť už sem to napsala.
Včera jsem kamarádce nastavovala design a ještě předtím jiné holce. A té jsem ho i vytvářela. Obě jsou s designy spokojené, za což jsem ráda. Zjistila jsem, že když mi někdo zadá, co na tom designu má být, tak je mnohem snadnější ho vytvořit. A kupodivu mě to tak i víc baví. Takže, vážení, Pokud byste někdo rád nějáký design, troufám si tvrdit, že bych možná i byla ochotná vám ho vytvořit. Nic vám dopředu neslíbím, ale za pokus nic nedáte.
Ovšem, takový věci jsem ochotná řešit jen přes ICQ. Takže pokud máte zájem, přidejte si mě. Nicméně, přidá-li si mě ještě jednou nějákej rusák, tak se opravdu naštvu! Kurva zatím tu azbuku ještě neumím! Tak vo co jim de?
No, to je fuk. Já jdu přemýšlet nad úkolem do jedné grafické soutěže. Jinej sem před chvílí dokončila, tak bych ho ještě mohla nahrát na blog, kam grafický výtvory dávám. Uvidím.
1
Jo, a obrázek draka mi našel strašně dávno strýček http://google.com. Ten druhý obrázek, co v obrázku je, je jedno ze základních pozadí na windows XP a odtamtud ho také mám. Do podoby, v jaké se oba obrázky nachází nyní, jsem je smontovala já. Nevypadá to špatně. No, a NK pravidla stále platí, miláčci. :D Héj, já už píšu hovadiny, končím, než napíšu něco, čeho budu litovat.

Hudba

24. srpna 2010 v 11:39 | AnnElfwind |  Ann názory
65
Hudba... Jsem zvědavá, jaký téma týdne bude příště... Poslední dobou mě ty témata něják neoslovují... Holt to asi není moc můj šálek kávy...
No, ale hudba... Co k ní? Asi to, že hraju na flétnu, jak už možná víte. A to, že mě to baví. Hraju na ni od sedmi let. Byť v ZUŠ jsem až posledních pár let.
Jako asi většina, začínala jsem na sopránovou flétnu. Jenže pak jsem viděla, že hodně spolužáků hraje na altku, tak jsem se rozhodla, že to taky zkusím.
Začla jsem hrát na altku a chodit do ZUŠ. No, čistě na altku jsem to vydržela jak dlouho? Půl roku? Možná ani to ne. No, a pak jsem přidala i tu sopránku zpátky. Jenže mi to pořád bylo málo...
A tak jsem pak jednoho krásného dne objevila basovou flétnu. Dlouho jsem si půjčovala tu, co byla v zušce, ale ani to mi nestačilo a já si vyžebrala k vánocům, či k čemu, tenorovou.
To na nějákou dobu ukojilo můj hlad. Jenže netrvalo dlouho a já se zase sprčila, že je to málo. A šla jsem do hudebnin a koupila si sopraninovou. Takovou tu upe maličkou. A ta se stala mojí nejoblíbenější.
Jenže jak jsem hrála na tu basku ze zušky, zjistila jsem, že mě to strašně baví a pod stromeček jsem si od rodičů vyžebrala vlastní. Rozhodně to nebylo na škodu. Ano, sice na tu basku nehraju tolik, ale holt jsem si na tu vlastní zvykla. Takže vlastně hraju na pět druhů fléten.
Jo, jenže mi nestačilo ani to, takže jsem si v zušce ještě v mezičasech, kdy zrovna nebyla hodina a nikdo na něj nehrál, zabírala klavír. Už z dřívějška jsem věděla, kde je nota C a od toho jsem si odvodila zbytek. Neumím na klavír sice hrát obouručně, ale to mi v hraní vůbec nebrání. Baví mě to a třebas se někdy naučím tu hru i obouruč.

A co k ostatní hudbě? K té, kterou poslouchám? No, záleží na tom, co to je. Nemám ráda ty dnešní pseudohvězdičky, které si hrají na to, že umí zpívat a přitom takovýmu Matuškovi nesahají ani po kotníky. A rozhodně nemám ráda Tokio Hotel a jim podobné... Takže mě to nenuťte poslouchat, ano?
A co teda poslouchám? No, převážně japonský věci a metal. Nebo hard rock. Ale asi úplně nejraději mám japonskou hudbu. Ale ne tu klidnou, klasickou... Ale spíš takovej ten tip, jak je v anime openingách a endingách. To bych mohla poslouchat furt.
A pak mám ráda ještě starý český písničky. Takže tak. Holt mám hudbu ráda. Hlavně proto, že nesnáším ticho. Jsem už od přírody hlučný člověk a když je moc ticho, tak mi to leze na nervy... Takže mi v pokoji permanentně hrává hudba. Většinou z počítače a postahovaná z youtube. Pokud chcete vědět, jak stahovat z youtube, ptejte se a třeba vám to prozradím.
1
Jo, zdroj obrázku je http://www.annestokes.com A vzhledem k tomu, že je to na tom obrázku napsaný, tak bych se o tom nedohadovala...

20. 8. 2010

20. srpna 2010 v 12:04 | AnnElfwind |  Ann deník
64
Ahoj, dnešek je super! A víte proč? Protože jsem poprvé řídila auto! To je, co? Jasně, bylo to jenom na cvičišti, ale ten pocit, že celá ta kára je pod vaší kontrolou, ten je naprosto suepr. Jo, možná se mě zeptáte, jestli jsem se nebála a podobně, ale zklamu vás, opravdu jsem se nebála. Já se dokonce těšila! Holt je vidět, že jsem technický tip. Jediný, co, tak při další jízdě, která už bude normálně v provozu, se budu muset ještě jednou přeptat na ty světla. Ale jinak mi to problém vůbec nedělá.
Akorát co teda ještě, tak si budu muset najít svůj vlastní styl couvání. Ale to půjde. Věřím tomu. A navíc, baví mě to. Na úvodní hodině autoškoly nám sice instruktor říkal, ať si dáváme jítdy tak něják jednu za dva-tři dny, ale to mě nezná. Já si je klidně dám každý den. Jo, jsem šílenec. Zvykejte si, ale když mě to vážně baví!
No, jinak jsem pak přijela po tom cvičáku domů a tam na mě čekal stůl na smontování. Má totiž přijít babička a budeme grilovat. Těším se na to. A co víc, ten stůl už mám smontovanej. Bylo to lehký. Já kdoví, co to bude a ono se to tam jenom zacvaklo. :D To jsem celá já. Ale že mi to trvalo, než jsem ten návod pochopila... Sem si myslela, že se to tam má zasunout a ono se to mělo zacvaknout.
Každopádně, vyžadovalo to docela velkou sílu, pochybuju, že by to máma zvládla. Ale to je jedno, protože já jsem se o to už postarala. Teď to stojí venku na dvoře. A co budu dělat dál? Naslouchat svou myslí bdělou, odpoví mi svojí celou. :D No jo no... Říkačka z jedné knihy. To víte, já a ty hlášky. Mno nic, mějte se. Možná ještě napíšu něco do technických zápisků. Holt já bez nich nemohu být.
1
Obrázek z blogu http://bluewawe.blog.cz za dob bývalé majitelky. Odkud ho má ona, nevím. Teda, obrázek, obrázky. Protože jsou dva a do této podoby jsem je uvedla já. A připomínám NK.

19. 8. 2010

19. srpna 2010 v 11:30 | AnnElfwind |  Ann deník
63
Ahoj, tak jsem se teďkonc vrátila z tenisu. Bylo to super. Z obouručního backhandu jsem přešla na jednoruční a ten mi jde líp. Možná proto, že je používanější a že jsem ho tudíž více viděla v praxi? Je to možné.
Ke konci jsme stejně jako minule přešli k tomu, že jsem hrála ze zadu. Docela mi to šlo. Holt když někoho něco baví, lepší se v tom rychle. Mnohem rychleji, než kdyby ho to nebavilo.
Jo, včera večer jsem dočetla Digitální pevnost od Browna. No, řeknu vám, takový konec, jako tam byl, to bych nečekala. Oni nakonec toho Strathmora nechali chcípnout. :D Ale dobře mu tak. Stejně jsem ho neměla ráda. A Hulohot se zřítil z věže ve španělské Seville.
A víte co? Digitální pevnost není nerozluštitelný algoritmus, ale počítačový červ. To mi normálně vyrazilo dech. Ale zase na druhou stranu, dalo se to předpokládat. Nerozluštitelný algoritmus... No, nezdá se to pravděpodobné...
Každopádně, víc nepovím. Přečtěte si to sami. Rozhodně je to skvělá kniha plná nečekaných zvratů. Takže pokud nemáte zrovna na čtení nic lepšího (Hraničářův učeň, =D) rozhodně doporučuju.
1
Zdroj obrázku je http://maddawe.blog.cz, ale odkud ho vzala slečna, není mi známo. Holt to byly ještě doby, kdy se zdroj na blog.cz začínal teprve rodit... :D
A opět, návštěvní kniha, neignorujte ji, nebo budu zlá!

18. 8. 2010

18. srpna 2010 v 19:18 | AnnElfwind |  Ann deník
62
Hoja, tak mě tu máte. Vrátila jsem se z autoškoly. A zjišťuju, že ta teorie nebude snad tak zlá, jak jsem si původně myslela. Nevypadá to tak složitě. No, však uvidíme.
Docela sympatickej a milej instruktor tomu jenom napomáhal.
A předtím, než jsem měla tu autoškolu, jsem byla na ICQ s Andrej a tak něják to dopadlo tak, že máme společnej blog. Odkaz v menu pod jménem Andrej.
Takže pokud tam najdete něco, co znáte z mýho blogu, neděste se, protože jsem to tam sama dala. No, jsem zvědavá, co z toho našeho společného projektu vyleze.
Každopádně, vůbec jsem se nedostala ke čtení a to mě mrzí, neboť už by se snad mohlo vyjasnit, jestli je Strathmore ten zlej, nebo jestli je to Hale. A co to vlastně ten provozní ředitel plotí... Strašně mě to zajímá, ale jsem zadržována na ICQ. No, evidentně budu muset číst v noci. Ale já to přežiju, neboť jsem noční tvor.
Jo, a nikdo neumí tak dobrý řízky, jako moje matinka. (Aj, ta by mě zabila, kdyby věděla, jak ji tady tituluju... :D)
1
Jo, a opět připomínám návštěvní knihu. A jestli se nenaučíte to, co nepatří k článkům, psát tam, tak vás zaškrtím. A zdroj obrázku je http://bluewawe.blog.cz ale z dob, kdy patřil jiné majitelce. Kde obrázek schrastila ona, nevím, neboť jsem ho z tama stáhla pár let zpátky.

17. 8. 2010

17. srpna 2010 v 16:34 | AnnElfwind |  Ann deník
61
Tak dneska v noci mě normálně strašně otravoval jeden komár. Vstávala a rozsvěcela jsem kvůli němu snad desetkrát... Ale až ráno se mi ho povedlo zabít...
Takže jsem se vůbec nevyspala. Ach jo, takovej komár dovede potrápit.
Možná si vzpomínáte, že jsem kdysi psala článek Nechat brouka žít. A že jsem psala, že nemáme zabíjet. No, tak beru zpět. Byť jenom v ohledu komárů. Komáry povraždit! A bez milosti! Jenom člověku pijou krev. A teď to nemyslím jako metaforu...
Jinak mám rozečtenou Digitální pevnost od Browna. Doporučuju. I když si tak něják teď nejsem jistá, jestli je tím špatným Hale, nebo ten Strathmore... Byla bych radši, kdyby Hale. Strathmore mi přijde totiž celkem fajn... Ale uvidíme. Budu doufat.
Potom budu číst Černý šíp. Už jsem ho v minulosti zkoušela číst, ale tehdy mě to nebavilo, tak to zkusím znova a budu se modlit, aby mě to chytlo. Ale co si tak pamatuju, tak tam jsou takoví dva a ti by šli krásně spárovat dohromady. A oba jsou to kluci. *zvrhlík se probudil...*
No, ale konec keců... Já du něco dělat, i když ještě nevím, co... Nechcete mi poradit?
1
Znovu připomínám, abyste všechno, co nesouvisí s články, psali do Návštěvní knihy. A ano, opět říkám, že to budu opakovat, dokud to nepochopíte.
Zdroj obrázku je Heroes III of Might and Magic. Ale já jsem ho ze hry vyscreenovala. Takže jsem ho tak něják vlastně vymňoukla já.

Proč upíři?

10. srpna 2010 v 18:01 | AnnElfwind |  Ann názory
60
Takže, proč teda ti upíři? Možná proto, abysme si mohli přečíst miliardy článků na téma Twilight, což zrovna není můj šálek kávy. Ano, už jsem takových viděla dost.
A byť mám radši démony, než upíry, zmíním se i o těch otravnejch upírech.
Jenže čím začít? A proč třeba ne zrovna Twilight ságou. Byť to bude negativně. Jo, to bude nejlepší. Vyumělkovanej upír, co se zamiluje do malý šedý myši? Sory, ale to je přehnaný. A ještě ke všemu, opiší se po tom vzápětí Upíří deníky.
Tak s tímhle na mě nechoďte. Upíři nejsou na mazlení, ale jsou to krvelačný bestie. Teda, za předpokladu, že to s nima nedopadne tak, jako v mé povídce Larus. Tam totiž je poloupírek, který zas až tak krvelačný není, ale to si zájemci mohou přečíst sami.
Co chci říct, je, že přeslazení upírci typu Edward mi začínají lézt krkem. JO, já vím, je to knižní hit a kdesi cosi, ale vážení, ony jsou i jiný knihy, než Twilight. Co takhle zkusit Hraničářova učně, Kruhy Magie, či snad Příběhy Septimuse Heapa. Jo, tam je sice houby upírů, ale tady jde spíš o to, že vy si zamilujete jednu knihu a ty ostatní vám sou šumák.
Ale to už moc odbočuju. Takže, co já a upíři? He, víte co? Já na ně věřím. Taky proč ne, že? Ale v mém podání to vždycky budou ty krvelačný bestie. Byť můžou nakrásně vypadat sebevíc sexy. A promiňte mi, ale člověk zamilovaný do upíra? A ještě platonicky? Dobře, zamilovaný možná, ale určitě ne platonicky!
Sakra, netvrďte mi, že jste nikdo nečet Drákulu? Nebo neviděl Drákuloviny. No, dobře, drákuloviny jsou už trochu extrém, ale jsou vtipný. He, vážně doporučuju. Ale už zase začínám plácat nesmysly. Takže, upíři ano, ale jako krvelačný bestie. Dyť si vzpomeňte, jak Drákula zlikvidoval posádku celé velké nákladní lodi na své cestě do Anglie, čikam...
A ano, moje informace o drákulovi jsou kusé, ale to je tím, že už jsem to četla dávno. Ale na to si zvyknete, já už jiná nebudu. A navíc, nemůžu si pamatovat všechno, co přečtu.
1
Zdroj obrázku je http://bluewawe.blog.cz, který už neexistuje. (Teda, existuje, ale byl znovuzaložen někým jiným, než předtím) Odkud ho měla holka, co ten blog provozovala, to nevím a neřeším. Jinak, obrázek vytvořila nějáká Michelle Mayo, pokud to čtu dobře. A dál to zkoumat nehodlám. Ono víte, vzpomenout si na zdroj obrázku po čtyřech letech není zas tak jednoduchý... 

Čteš? Ne? Začni, protože to za to stojí...

9. srpna 2010 v 21:14 | AnnElfwind |  Ann názory
1
Tak, aby bylo jasno, budu psát o knihách, což mi vnukla Andrej. Ona sama psala, že nečte, ale nebudeme předbíhat, protože její článek bude u ní na blogu zveřejněn 11. Tak si počkejte.
A co budu psát já? No, asi to, že jsem knihomol. Nebo, v dnešní době, spíš povídkomol. A to hlavně, pokud se jedná o povídky žánru shonnen-ai nebo yaoi. Jo, už jsem z toho naprosto zdegenerovaná, ale i tak pořád čtu i knihy.
Baví mě číst. Baví mě číst knihy. Baví mě číst tlusté knihy. Hlavně fantasy. Měli byste vidět moji knihovničku - fantasy knihama jenom přetýká. Jo, na základce mi říkali, ať ty blbosti nečtu a ať si zkusím přečíst něco ze života, ale v tom je ten háček.
Proč bych měla číst něco ze života, když jsem každej den nucená ten život žít... Radši si přečtu nějákou fantasy, která mě odvede do úplně jiného světa, do světa snů a uteču tak na chvíli od toho života ve všedním světe.
Klidně si říkejte, že jsem snílek. Budete mít pravdu, protože opravdu jsem. Ráda se ponořím do světa plného draků a elfů a spolu s nimi sleduju jejich osudy. Byť nemám s žitím v realitě problém, mám raději ten snový svět. Svět, ve kterém se mi všechny mé sny mohou splnit. Ano, může to znít naivně, ale já už jiná nebudu.
Smějte se mi, je mi to jedno. Ale zkuste se někdy začíst do nějáké fantasy knihy, či jiného žánru, uvidíte, že to nebude na škodu. Kniha v člověku dokáže probudit sílu zvládnout nemožné - žít v realitě. U mě to tak je, bylo a bude. Kdyby nebyly knihy, byl by svět nuda. No, nuda možná ne, ale smutnější.
1
Zdroj obrázku Devil May Cry - http://blazinanime.com Teda, technicky vzato, odtamtud ho mám, odkud ho mají oni, to mi známo není. Ale to se neřeší.

9. 8. 2010

9. srpna 2010 v 19:59 | AnnElfwind |  Ann deník
58
Toš ahojte. Dnešní report je až večer, protože jsem na to dřív prsotě neměla nervy a navíc, chtěla jsem tam napsat všechno. Autoškolu nevyjímaje.
Takže, ráno v 11, no, ráno, spíš dopoledne, jsem měla tenis. Na kole jsem na kurtech za čtvrt hodinky. Možná za ještě kratší dobu. Mno, ale doba nedoba, ostentativně chodím brzo.
Což je ale jedno, protože tak aspoň pochytím pár věcí i z koukání na ty, co jsou s tím trenérem přede mnou.
A co dál? No, dál se háže kamením. Po hodině tenisu jsem se vrátila domů a chvíli se hrabala v počítači. Jenže pak jsem se na to vybodla a dospávala to, co jsem v noci nenaspala.
A vo půl paté vodpoledne jsem vyrazila do autoškoly. Ano, vážení, AnnElfwind bude mít řidičák. Teda, když nezvorá pak závěrečný zkoušky. Ale to se doufám nestane.
A víte co? Já to napíšu. Ten instruktor, co nám říkal úvod, byl sexy. A víte, co ještě? Byla jsem tam jediná holka! A byla jsem nejmladší! A jsem zvědavá, co z toho vyleze.
A co dál? Dál se háže kamením. Ale to je fuk. Dodělala jsem korekturu povídek Andrej na jejím blogu. ( http://quasnej-blogisek.blog.cz ) A jestli někdo moji korekturu zpochybní, tak si ho přehnu přes koleno. Což mi připomíná, že jsem si odkaz na tu holčinu chtěla dát do menu. A taky, že to udělám. Až tohleto zveřejním.
1

A držte palce, aby mě to zase neodhlásilo. Bych se totiž už vážně nasrala. A ano, budu sprostá. A jestli chcete další díl nějáké povídky, neváhejte, k tomu tu je Návštěvní kniha. Taky proč bych ji sem jinak dávala, že? A ještě něco, to, co není k článku pište taky tam. A ano, budu to psát pořád dokola, dokud to vážení a milí nepochopíte. Protože pak se mate diskuze ke článku s komentářema, který s tím nemaj ani zbla společnýho.
Jo, a ještě jedna věc. Zvykejte si na tu moju hantýrku, protože se zdá, že ji začáním používat čím dál víc. A ne, nemám v plánu s tím přestat. Holt si zvykněte, nebo mi jděte z očí. Ne nadarmo se říká sejde z očí, sejde z mysli. Čus bus, autobus. Já du.
Obrázek z blogu dravéry - http://drav.blog.cz odkud ho má slečna, není mi známo. Ale černý pozadí mám na svědomí já.

Nechtěli jsme, museli jsme...

7. srpna 2010 v 10:02 | AnnElfwind |  Ann názory
1
Jo, možná si říkáte, co to tady zas plácám za hovadiny, ale pravdou je, že jak jsem pročítala články na téma týdne, zjišťuju, že jsou vždy uvedeny ty stejné anime příklady - tedy ty nejznámější... Samí pokemoni, Naruto, Hellsing...
Ale co takhle zabrousit do těch, co jsou, jak se zdá, méně známé? Například takový Prince of Tennis.
Že vám to říká houby s octem a kulový s přehazovačkou? Váš minus, protože to stojí za vidění.
A víte, proč vám to možná říká houby s octem? Možná proto, že co já vím, tak to nikdy nebylo přeložený do češtiny. Ano, tohle anime najdete pouze s eng titulkama. Plus prvních padesát dílů anglicky nadabovaných.
Já sama jsem tomuhle anime také nejdřív nevěřila, ale pak mě to zaujlalo a i když jsem původně chtěla čekat, až nadabují i zbytek, nakonec zvítězila zvědavost a já to dokoukala s eng titulkama.
Asi vás už konečně zajímá, o čem, že tohle anime je, co? No dobře, už vás napínat nebudu. Je to o tenisu. Jo, může to znít nudně, ale zkuste se na to podívat. Za předpokladu, že umíte anglicky. Nezdá se to, ale je to strašně motivující anime.
Já sama díky tomu začala hrát tenis. A mám raketu podobné barvy, jako má v seriálu Tezuka Kunimitsu. xD Takže bílou. A přiznám se, že jsem mnohdy uvažovala, jestli by ty všemožné údery, co v anime jsou, bylo možné zahrát doopravdy. No, co vy víte, jednou to třeba vyzkouším. Uvidíme.
Tak, a zase jsem vám jednou přiblížila neznámé. Kašlete na to, že je vaše angličtina mizerná, na tomhle si ji jen procvičíte. :) Zkuste to, je to sranda anime a člověk je v jednom okamžiku napnutý jak struna a ve druhým se válí smíchy pod židlí. Věřte mi, vím, o čem mluvím. xD
1
A poznámka pod čarou - Nezapomeňte na návštěvní knihu. Vzhledem k tomu, co tady mám za design, je nemožné mít teď pod záhlavím zpravodaj. A do menu se mi ho dávat nechce, tak jsem vymyslela návštěvní knihu a tak trochu zpravodajovat budu tam. A vy mi tam budete psát to, co se netýká článků, jinak vám zakroutím krkem. xD A myslím to vážně.
Poznámka dvě: I když byste se to mohli dočíst v právě té inkriminované návštěvní knize, napíšu vám to i sem, protože jak vás znám, jste líní se tam kouknout. Pro zájemce, Orb světla čtvrtá kapitola je po asi dvou měsících na světě. Ano, já se k tomu opravdu dokopala. xD
Jo, a obrázek mám z http://animenetwork.com . A tam jsem se proklikala přes http://blazinanime.com

Zaječí kotě

6. srpna 2010 v 17:45 | AnnElfwind |  Ann obrázky
Asi si říkáte, jak mě napadl název Zaječí kotě... Já si to taky říkám. Ale možná proto, že mám rozečtenou knihu Levá ruka boží a tam nějáké zaječí kotě vystupuje. Nevím zatím, kdo to bude, ale to je vedlejší. Hlavní je, že tato postava, kterou jsem namalovala, má kočičí zoubky a proto mě napadlo ho pojmenovat Zaječí kotě. A nemyslete si, není to holka, je to kluk. A malovala jsem to uhlovou tužkou. A dokonce si myslím, že i když je to jenom obrysové, tak se mi to celkem povedlo. A jen tak mimochodem, ne, není to Deidara z Naruta. A ani nikdy nebude, protože i kdybych ho udělala barevně, tak ty vlasy by byly černý. Takže by to prostě Deidara být nemohl. xD A to ani kdybych chtěla, jako že nechci.
121

5. 8. 2010

5. srpna 2010 v 12:02 | AnnElfwind |  Ann deník
57
Tak ale lidi, to nasere. Já se píšu se článkem a on mě ten blbej blog.cz odhlásí... Tohle už je vážně vrchol... A to jako fakt!
Ale to je fuk. Prostě jsem se vrátila z tenisu, kterej mi začíná jít. HOlt když se na to naštvu, jde mi to líp.
Ale, co jsem chtěla napsat. Chtěla jsem znovu upozornit na Návštěvní knihuu, která je hned pod záhlavím. A tímto vás opětovně prosím, abyste všechno, co se netýká článků psali tam.
Poičítají se mezi to i reklamy, které ale budu na 99,9% stejně ignorovat. Nemám je ráda.
Jedinou vyjímkou jsou reklamy, kde mě zvete, abych se zapojila do grafické soutěže. Ty mi zas až tak vadit nebudou, ALE... Jenom když budou v návštěvní knize. Pokud budou jinde, budu ignorovat i ty. Tak si to prosím pamatujte, než mi to sem začnete psát. Díkec.
Jo, já vím, že je to krátký článek, ale on byl delší, jenže ten pitomej blog.cz ho smazal... A to mi pije krev. Nicméně, dneska nebo zítra se ještě můžete těšit na obrázek, který jsem namalovala včera večer.
1
Obrázek by Lucid Raven - http://lucidraven.com

2. 8. 2010

2. srpna 2010 v 18:42 | AnnElfwind |  Ann deník
56
Ahoj, tak dneska jsem byla zase na tenisu. S novou raketou, kterou jsem si v pátek koupila. Byla ze sedmnáctiset slevněná na pouhou tisícovku. Tak jsem neodolala. Hlavně proto, že už jsem si na ni brousila zuby delší dobu.
Po tenisu jsem toho nedělala zas až tak moc, pouze jsem chvíli hrála Mount & Blade. Doporučuju.
Včera večer jsem začala číst na jednom blogu povídku Rolničky. Má to dvě série a dohromady přes sedmdesát kapitol. NIcméně sem to zhltla jedním dechem. Bylo to naprosto dokonalý.
Ten blog, kde jsem to četla, byl truhlicepokladu.blog.cz A pokud chcete zajímavé povídky, tak se tam určitě koukněte. :)
Jinak jsem vůbec nic nedělala. Jsem strašná, já vím, ale já už jiná nebudu. Ted zrovna sleduju Get Backers. Po druhé. Už jsem to jednou viděla a líbilo se mi to. A vzhledem k tomu, že je to anglicky nadabovaný, přišlo mi to jako nejlepší možnost, protože nemám zrovna ted náladu na to, abych četla nějáký titulky. A potíž je v tom, že u One Piece už jsem moc daleko na to, aby to bylo nadabovaný.
Jo, ještě pro vás mám jednu maličkost. Nedávno jsem přidala Návštěvní knihu, kterou najdete těsně pod záhlavím. A tímto vás chci poprosit, abyste všechno, co nesouvisí s článkem, psali tam. Moc by mi to všechno usnadnilo. A prosím, pokud už vážně musíte prát reklamy, tak taky tam. Pokud uvidím reklamu kdekoli jinde, tak vás opravdu zabiju! A i tak se vám na ni asi vybodnu.
1
Obrázek z blogu dravéry - http://drav.blog.cz . Kde slečna obrázek vzala, není mi známo.