Na tomto blogu nastala Nová Éra.

7. 9. 2010

7. září 2010 v 15:07 | AnnElfwind |  Ann deník
69
Ahoj, tak sem zase tu. Dneska jsme ve škole měli na osmou. Pro změnu. A začli jsme myslím ZsV. Nemám ten předmět ráda. Změnili nám učitelku a tahle nám diktuje, místo toho, aby nám dala skripta. Ne, že bych ty skripta měla ráda, ale tím, že si opravdu musím dělat zápisky je zabita moje múza... Ta, která mi v ZSV vždycky našeptávala básničky, které jsem pak doma dokončovala.... Obávám se, že s tím je konec. Ale tak, třeba budu vymejšlet doma. Nebo v jiným předmětu.
Nicméně, jsem normálně včera ve vaně, jako večer, vymyslela básničku, odrecitovala si ji, abych si ji odsouhlasila a když jsem si ji chtěla zopakovat, už jsem si na ni nevzpomněla... Byla fuč... Zbyl jen pocit.
No, ale to nechme stranou. Dál chci říct, že jsme měli... Co vlastně? Ha, dobrá otázka. No, asi angličtinu. Minule jsme říkali cosi o globálních problémech, po skupinkách a moje ještě nemluvila, tak jsme mluvili dneska. Pan Martini zapoměl na zvonění, takže třídnici do druhé půlky jsem odnesla prakticky právě s tím zvoněním. No, docela gól... Ale tak, aspoň už mu došlo, že se ta třídnice musí doručit a že se s tím prostě nedá nic dělat. Když jsem mu to prvně oznámila, tak mě málem zakousl. Ale to mě nezná, já jsem totiž pak málem zakousla jeho! Si ho vychodám. To bych se na to podívala, aby na mě skoro řval za něco, co se prostě udělat musí!
A pak byla chemie. Malovala jsem si. Co? Chm... Obrázek. Docela pěknej. Byla to totiž úvodní hodina. Takže se to dalo. No, pak to sem naskenuju. Co vy na to? To vy byste určitě rádi, co? Jo, a pak byl zempl. A to byla taky taková úvodní hodina. Ale i přes to, že jsem si přeci jen dělala poznámky, jsem nakreslila druhej obrázek. Nevím, kterej je hezčí, ale to posoudíte vy.
Jo, a pak byla volná hodina, kteoru jsem prostála před chemií a četla sem si Pod rouškou noci od Clarkové. Velice zajímavé čtení a stále nevím, kdo je vrah. A strašně mě to štve! Budu to asi muset dočíst. Nicméně, nejprve jsem se chtěla podívat na http://notky.webz.cz jestli tam nenajdu noty na Moonlight Shadow. Ráda to zpívám, tak jsem si říkala, že bych si to třeba mohla i zahrát na flétnu. 
A po volné byla němina, kde jsme se bavili o tom, co jsme dělali o prázdninách. Opět. Neboť máme na ni dvě učitelky. Tu jednu jsme měli včera a druhou dneska. A tu první máme ještě v pátek.
Následně jsme se se Sabčou zakecaly se Zemanovou, což je ta učitelka, a bavily jsme se o nové maturitě a že je to postavený na hlavu, že do toho ty čtvrťáky vlastně takhle hodili po hlavě... Jako fakt na hlavu. Nicméně, myslím, že můžeme být rádi, že zrovna my nejsme ten pokusný ročník.
Doplazily jsme se do češtiny jen, abysme se dozvěděly, že bude suplovaná. Bysme bývali šli domů, jenže, museli jsme čekat, protože s nama chtěla mluvit šálková. Kvůli světluškám, po kterých máme zítra chodit. No, vzhledem k tomu, že jsem zbyla a byla přiřazená do trojice, i když se má chodit po dvojicích, tak uvažuju o tom, že se na to prostě vybodnu a nepůjdu tam. Protože to má být jen to chození a do školy se pak nepůjde. Takže tak.
A navíc, já na tohle nejsem. Nedokážu takhle cizím lidem nabízet kdesi cosi jen tak na potkání na ulici. Na to nemám co? Nervy? Žaludek? Nevím, ale prostě na tohle nejsem. Radši bych se učila a to je něco, co nedělám zrovna ráda. Takže tak.
1
Jo, obrázek je z DragonFable kde byl tak něják volně na stažení. Ha, konečně mám doslova přesný zdroj!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co namalovat?

Něco jiného, napíšu do komentářů 7% (109)
Obličej 11.8% (185)
Postavu 11.3% (176)
Koně 8.1% (127)
Draka 18% (282)
Pegasa 9.3% (145)
Hydru 8.4% (131)
Jednorožce 6.9% (108)
Démona 7% (110)
Anděla 7.2% (112)
Krajinu 5.1% (79)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama