Na tomto blogu nastala Nová Éra.

Říjen 2010

Matt - Color

30. října 2010 v 21:55 | AnnElfwind |  Ann obrázky
144
Jistě si ho pamatujete jako lineart. Pokud ano, tak ano. Pokud ne, vaše smůla. Co je ale podstatný, je to, že jsem ho udělala i v barevné verzi. Čárala jsem to dneska pastelkama někdy odpoledne.
Není to nic světobornýho a toho, že mu křídla rostou z mikiny si taky prosím nevšímejte, to je prosím technický detail. Faktem ale je, že se mi tento obrázek líbí. I když teď uvažuju, že jsem mu ty vlasy možná mohla udělat černý. :D Ale to je jedno. Hezký je to i tak.
Jo, a aby se neřeklo, jakože se stejnak řekne, tak chci slyšet váš názor na tuto kresbu. Respektive čmrkanici, výplod mého chorého mozku. ALE CHCI!

30. 10. 2010

30. října 2010 v 21:39 | AnnElfwind |  Ann deník
21
Dneska jsem vstávala poměrně brzo. Před devátou. A to je na mě opravdu co říct. Nejdřív jsem něják nic nedělala. Pak jsme si zapla počítač, ale asi mám výpadky paměti, protože absolutně nevím, co jsem na něm dělala. :D Jsem divná, že...
Matka pak jela nakoupit, ale kola u kola jsem jí musela napumpovat já. A řeknu vám, měla jsem z toho pěkně otlačený kolena, jak jsem u toho klečela na těch hrbolatých kachličkách... Příště si beru polštář.
Vrátila se a já jsem se pustila do malování. A teprve teď si uvědomuju, že jsem toho barevnýho Leona Oswalda vlastně dokončila až dnes... Ale sem ho dám asi nejdřív během zířka. Jo, jsem tvor líný, tak se s tím smiřte. :D 
A dokončila jsem i barevnou verzi Anděla Matta. Zkusím ho sem taky během zítřka prasknout. A co dál? Nevím. Ale je docela dost možný, ž ebudu ještě něco kreslit. Poslední dobou mě to dost baví.
Před chvilkou jsem dokončila podzimní design na blog pro kámošku. Je s veverkou! Veverkou z Británie, která překusuje kabely od telefonního vedení a brzdový hadičky. Takže pěkně drzá veverka.
A co bude dál? Nevím, protože dál se přece háže kamením. A já žádný nemám. :D Mrzuté, že? Já bych řekla, že ano. Ale uvidíme, co se ještě dneska stane. :D Noc teprve začíná a já jsem již od přírody noční tvor! Zvykejte si.

Leon Oswald - Color

30. října 2010 v 10:28 | AnnElfwind |  Ann obrázky
143
Ha, Leon Oswald barevně. Před chvilkou jsem ho dokončila. A dost se mi líbí.
Co vy na to?
Koukám, že tentokrát bude můj komentář asi hodně krátký, ale když ono se mi to líbí a tehdy nic moc nepíšu. Spíš se rozepisuju u těch, kde něco zvořu... :D

Moonlight Shadow

30. října 2010 v 10:22 | AnnElfwind |  Ann obrázky
142
Tak, tohle má být fanart k písničce od Groove Coverage - Moonlight Shadow. Tahle písnička se mi líbí a je jedna z mála zahraničních, o kterých fakt mohu říci, že je umím celý nazpaměť. Ten obrázek je sice jenom takový sketch, co je ještě ke všemu ztmavovaný v PFku, ale i tak se mi celkem líbí. Co vy na to?

Richard

30. října 2010 v 10:17 | AnnElfwind |  Ann obrázky
141
Tak tohle je Richard. Pokud si pamatujete předchozí obrázek - Návrat - tak tohle je ten mladík v modrém oblečku, který je tam otočený zády. On tady tenhle obrázek vypadá divně, ale jen do té doby, než si domyslíte ten culíček, co má na zádech. Ze předu totiž něco takového vidět není. :D
Docela se mi to líbí. Nejvíc asi ty oči. A myslím, že ani vlasy nejsou špatné a kupodivu to vypadá, že jsem jakš takš vystihla i to stínování... :D
No, celkově, sečteno podtrženo, jsem s obrázkem spokojená. A co vy? Líbí se vám?

28. 10. 2010

28. října 2010 v 15:45 | AnnElfwind |  Ann deník
24
Ahojky, dneska to vypadá na docela dobrý den. Ale nepředbíhat. Začneme nocí. Kolem půl druhé ráno jsem slyšela, jak matka jde dolů do obýváku, kde byl otec. O něčem se bavili a já jsem od přírody zvědavý člověk. Tak jsem vylezla z postele a šla za nima.
Nejprve jsme se s otcem jen tak kočkovali a dohadovali se o tom, co bude běžet v televizi, protože mi tam nechtěl nechat Animal Planet, což vypadalo jako jediný zajímavý.
Ale nakonec se rozhovor stáčel bůhví, kam. :D A ve výsledku jsme si dávali otázky ze hry Svět, což je vědomostní desková společenská hra. A já ji mám moc ráda. Obzvlášť otázky z oblasti Asie, Japonska. Nebo Egypta. Ještě by to chtělo více otázek na Peru a Nazca lines a vůbec civilizaci Inků. Těch tam moc není.
No, nakonec jsme to zabalili a já šla spát. A ráno jsem se probudila a byla jsem nucená si navlíct mikinu, protože byla pěkná kosa nostra. Zapla jsem počítač, prohlížela jsem si obrázky na DÁčku od Milwy a zjistila jsem, že by možná stálo za to přečíst si povídku Ve stínu hor. A tak jsem začala a nemůžu říct, že bych si stěžovala. :D
Co bude dál, to se ještě uvidí, protože i když jsem na začátku psala, že bude dobrý den, tak pravdou je, že se mi něják vůbec nic nechce dělat. Ale asi se k tomu budu muset dokopat. Uvidíme, co z toho ještě vznikne. Držte palce, abych něco vymyslela.


27. 10. 2010

27. října 2010 v 13:39 | AnnElfwind |  Ann deník
22
Dneska je opravdu dobrý den. Spala jsem do půl jedné, takže pohodička. Hlavně proto, že jsou prázdniny. To víte, není nad to si pořádně pospat. Já jsem totiž od přírody tvor, co se rád válí v posteli.
Když jsem vstala, tak jsem si šla zapnout topení, protože byla zima a já zimu moc nemusím. Pak jsem si zapla počítač a hrála hry na Facebooku, kterej jinak moc nemusím. Hrála jsem Treasure Isle, Treasure Madness a IcyTower. Tři hry, který pravidelně hraju, když se najde chvilka.
Uvažuju, že bych se konečně vrhla zase na psaní povídky, i když se mi moc nechce a mám sto chutí nechat to až na zítra, ale jsou lidi, kterým jsem to slíbila. Nicméně, zase na druhou stranu, já říkala do čtvrtka. A u mě říct do čtvrtka znamená včetně čtvrtka, takže to asi fakt nechám na zítra, ale uvidíme.
Co budu dál dělat přes den, to je mi záhadou, ale já snad něco vymyslím. Možná zase začnu hrát Assassin's Creen dva. Možná vyrybařím něco úplně jinýho, možná budu malovat, což bych ale vážně mohla. No, uvidíme. Já se nechám překvapit. A vy se taky budete muset nechat překvapit.
Večer mám jízdu v autoškole, tak se těším. Už jsem dlouho žádnou neměla. A popravdě, už mi to chybí, já si nemůžu pomoct, ale řídím strašně ráda. Jo, možná jsem divná, ale je to tak. Prostě už se nemůžu dočkat. :D Šílenec, naprostej, já vím...

Halloween

26. října 2010 v 19:33 | AnnElfwind |  Ann názory
21
Haloween... Svátek, který naprosto neslavím. Jo, líbí se mi ten nápad všech těch nadpřirozených věcí, které tak něják záhadně na tento svátek (americký) povstávají, ale to je asi tak všechno. Tento svátek neslavím a ani jsem nikdy neslavila. Ani jeho českou obdobu, dušičky. Oboje jde mimo mě. Ale nadpřirozeno mám ráda. Potíž je v tom, že halloween je spíše o čarodějnicích, kdežto já mám raději draky a podobnou havěť.
Čarodějnice si můžete narvat někam. Dejte mi draka a bude nejšťastnější. Prostě, tento svátek není nic pro mě. Ano, v Americe na Halloweena chodí děti převlečené za kdo ví co po domech a žebrají sladkosti. A pro mě za mě, ať si s tím v té Americe klidně pokračují. Ale ať to necpou sem do české republiky, protože to sem nepatří. Stejně i Valentýn, další blbý americký svátek. Jo, Valentýn sem sice nepatří, do tohoto článku, ale to je fuk. Je to jenom další přejatý svátek, který taky neslavím.
Ani jeden z těchto svátků bych nezaregistrovala, kdyby mě na něj někdo, v tomto případě blog.cz, neupozornil. A proto říkám, nechte americký svátky americe a netahejte je tam, kam nepatří. To, že si amerika o sobě myslí kdo ví co a snaží se celýmu světu vnutit Santa Clause, ještě neznamená, že jí to musíme zbaštit.

26. 10. 2010

26. října 2010 v 17:15 | AnnElfwind |  Ann deník
5
Tak v noci ze včera na dnešek jsem šla spát až kolem půl čtvrté ráno. To by ještě ani překvapující nebylo. Překvapující je, že jsem pak byla ráno schopná vylézt z postele a jít do školy. Holt mám asi silnou vůli, nebo fakt nevím.
Ve škole byla první hodina ZSV. Probírali jsme politické směry. Fašismus, Rasismus a jiné. Pak se něják stočila řeč na Japonsko a že prý Japonci jsou rasisti. No, vzhledem k tomu, že pro mě je všechno, co souvisí s Japonskem minimálně svaté, jsem měla co dělat, abych je neseřvala. Ale udržela jsem se, vzhledem k tomu, že tento můj názor moc lidí nesdílí a sdílet  nebude.
Nejlepší ale bylo, že ke konci ZSV se ozval rozhlas. Nejprve padlo cosi o stravenkách, což se mě netýká, protože na obědy nechodím, ale pak že prý: "Oficiálně ukončuji vyučování touto vyučovací hodinou." A my všichni nadšeně zařvali. Ne, nekecám, fakt jsme zařvali. Znamenalo to, že jsme se učili jednu mizernou hodinu a vlastně nám začaly prázdniny o den dřív.
Nicméně, to nic nemění na tom, že jsem se nevyspala... A docela mě to sralo, takže když jsem přišla domů, tak jsem zalezla do postele a normálně nadrzo usla. Vzhledem k tomu mýmu ponocování se ale není čemu divit, že... A vzbudila jsem se vlastně před chvílí. Donutila jsem se z té postele vylézt a teď vám tu strašíím online. :D

The Return

24. října 2010 v 15:40 | AnnElfwind |  Ann obrázky
140
Okej, tohle je na motiv videa k písničce Nekonečná od Ivety Bartošové. A to pozadí, tam jsem se nechala inspirovat hrou Assassin's Creed dva. Konkrétně villou Montevideo, či jak to tam přesně je.
A ano, oba jsou to kluci. Prostě jsem to tak něják udělala, aby to oba byli kluci. A jestli se někdo jen pokusí říct, že to nahoře je holka, tak ho zaškrtím! Jasný?

Nejsem grafička

24. října 2010 v 12:25 | AnnElfwind |  Ann názory
23
Ano, už to tak bude. Nejsem grafička. A to, že vy si to asi myslíte, je mi naprosto u prdele. A ne, designy na přání nedělám. Grafikou se sice zabývám, ale jen okrajově.
Jistě, jsem ochotná udělat design někomu, koho už nějákou tu dobu znám, nebo tak, ale rozhodně nebudu dělat designy na potkání lidem, o kterých slyším prvně. Ano, máte právo mě ukamenovat, ale nic to na věci nezmění. Nejsem grafička a nikdy jí nebudu.
Takže, vážení, až po mě zas někdo bude chtít design, zaprvé, nepište to do komentářů, v menu na mě máte kontakt, a zadruhé, zamyslete se, jestli vám ho vůbec udělám. To, co jsem tu napsala by vám v tom zamýšlení mělo pomoct.
Takže pokud se neznáme, ani trochu, tak se neobtěžujte o design žádat. Žádný vám totiž neudělám. Pokud se známe, napište mi na ajsko, popřípadě maila a zkusíme se něják domluvit.
Nicméně, dopředu vás varuju, že pokud už vám design udělám, tak nedělám návody, jak ho nastavit. :D Tak. Přeberte si to jak chcete a přeji pěkný zbytek dne. Nazdar.
Sbohem a šáteček.

The Happiness of those who belive...

Webs.com

23. října 2010 v 22:18 | AnnElfwind |  Ann názory
26
Dneska jsem si založila stránky na webs.com a zkoušela, co to umí. Krom toho, že je tam jako design nastavitelná krásná anime šablona s krásným bishíkem. Nebudu se s váma dohadovat, jestli je to kluk nebo holka, ono to může být oboje a pro mě je to prostě tedy kluk.
Tyto stránky můžete nalézt zde. Ovšem počítejte s tím, že tam píši anglicky. Chtěla bych si angličtinu zlepšit na co nejlepší úroveň. A tohle určitě není špatný nápad.
Zvažovala jsem, kde si založit zahraniční stránky. První mi přišel na mysl blogspot, ale to jsem zavrhla. Chtěla jsem něco méně známého, něco víc zahraničního, protože na blogspotu je až moc českých uživatelů a přemýra uživatelů píšících česky. A to já nechtěla.
Chtěla jsem si založit stránky někde, kde to fakt budou číst cizinci. Protože moje angličtina není perfektní. To rozhodně ne. Jenže český uživatel píšící anglicky mi mé chyby sotva opraví. Proto jsem si založila stránky právě na webs.com. Tyto stránky dle mého názoru moc českých lidí nezná. Zato jsem si skoro stoprocentně jistá, že je tam hodně opravdu zahraničních uživatelů. A tedy uživatelů, kteří budou schopni opravit mé chyby.
Webs rozhodně není špatná stránka pro tvorbu webu. Její rozhraní je ryze webové. Jistě, pokud je někdo začáteční, nebo neovládá dobře angličtinu, asi bude v jejím rozhraní ztracený, ale i tak si myslím, že to za pokus stojí. Já osobně jsem na této adrese měla stránky už v historii, ale moc jsem to nechápala. To jsem totiž ještě pořádně neovládala angličtinu, ale teď už je to dobré.
Teď už se tam bez problémů vyznám a říkám, že se mi ten styl webového rozhraní opravdu moc líbí. A designové šablony jsou taky unikátní. Hlavně ta, co tam mám nastavenou jjá. Ale i jiné. Kdyby to šlo, tak tam mám nastavených několik šablon dohromady. Tak mě uchvátily.
Pokud chcete zkusit něco nového, rozhodně tuto stránku doporučuju. Nic tím nezkazíte a ještě se něco přiučíte. Já se přiučila hodně a tím, že tam píšu anglicky, se přiučím ještě víc. :)

Fantasy

20. října 2010 v 14:34 | AnnElfwind |  Ann názory
13
Fantasy. Co to je? Zaprvé je to označení knih tohoto žánru. A filmů. Za druhé to je označení pro draky, elfy, kouzla a jim pdobné, prostě pro nadpřirozené bytosti. Co mě ale docela sere, je fakt, že hodně lidí plete dohromady fantasy a sci-fi. A sere mě to proto, že je to něco naprosto odlišného. Fantasy, jak jsem řekla, jsou draci a kouzla a jiné světy, taktéž prodchnuté kouzly. Naopak sci-fi se týká spíše vesmírů a supertechnologických hraček. Například, cestování vesmírem, hyperprostorem... Takový tipický sci-fi by byla Hvězdná brána. Ano, můžou se tam vyskytnout některé prvky fantasy, to nepopírám, ale myslím, že u Hvězdné brány toto nehrozí. Hvězdná brána je čisté sci-fi. A, to musím říct, jedno z těch, co jsou opravdu dobré.
Takže prosím, nepleťte si fantasy a sci-fi. Je to naprosto něco jiného. Zatímco ve fantasy budete lítat na drakovi, ve sci-fi to bude vesmírná loď. Já osobně fantasy naprosto miluju. A nejlepší je, když máte fantasy knihu, která je prodchnutá humorem. To je potom nejlepší. Pokud nějákou takovou hledáte, doporučuju Hraničářova učně, Ságu Mýtus a nebo Trilogii Rai-Kirah, žel, pouze první díl. Ty druhé dva již nejsou tak dobré. Ale přečíst se dají, to zase ano, ale už se u nich člověk tak nenasměje. Trochu ano, ale jak říkám, né tolik, jako když čte ten první...
A tak mě napadá, nechcete mi nějákou dobrou fantasy knihu doporučit? Určitě bych to uvítala, protože už z těch detektivek (Perry Mason) docela magořím. A co jenom z detektivek, já magořím hlavně ze čtení toho yaoi. Ty yaoi povídky budou jednou moja smrt. Ale já jsem se na to už psychycky připravila. Protože tyhle povídky prostě zbožňuju. Jo, jsem divná, ale já už jiná nebudu. Zvykejte si, buďte tak laskaví. Díky moc. A toto je ode mne k tomuto tématu vše. Alespoň prozatím. Mějte se a smějte se a já jdu přemýšlet, co ještě bych vám mohla napsat. Něják mi to totiž není známo. Doufám, že mě něco napadne.

19. 10. 2010

19. října 2010 v 20:48 | AnnElfwind |  Ann deník
24
Ahojky, dneska byla celkem nuda. Akorát kvůli tomu, že přestávám věřit tomu, že autobusy jezdí na čas, jsem se připravila o deset minut spánku. Holt jsem z těch, co si radši přispí, než aby například trávili kvantum času v koupelně. Například líčením.
Když už se rozhodnu se nalíčit, tak na sebe většinou prasknu jenom řasenku. Moc tomu holt nedávám. První hodinu ve škole jsme měli ZSV. Sice se tomu správně říká NOS, ale já zůstanu u starého osvědčeného ZSV.
Psali jsme písemku. Ze ZSV první v tomto roce. Něco jsem věděla, něco ne. Uvidíme, jak to dopadne. Ale tak minimálně trojka by to být mohla. Držte mi palce, ano? 
Po ZSV jsme měli angličtinu. Již podruhé s Lerrym, či jak se to píše. Já nevím, ale nemám ho ráda. Je černoch, ale s tím to nemá nic společnýho. Dle mého názoru to tak něják moc prožívá. To, že je černej. A taky se nás ptal, jestli jsme hrdí, když zpíváme národní hymnu. Proboha, kdy já jsem zpívala naši národní hymnu? Někdy hodně dávno... Moc se mi tak jako tak nelíbí. Mám radši tu sovětskou.
A on teď furt mlel o tom, jak je hrdý, když zpívá černošskou hymnu a kdesi cosi. Já jen, že prostě vůbec nechápu, že tak strašně kecá vo tom, jakou má kdo barvu. Dyť je to jedno! Co na tom, že ten je černej a ten zas třeba žlutej... Záleží na tom, jací lidé jsou a ne na tom, jakou mají barvu... Aspoň tak bych to viděla já. A ještě nás tu jejich hymnu nutil zpívat. Ale já se na to vyflajzla a vůbec jsem neotevřela pusu.
Potom jsme měli chemii. Probírali jsme hydroxycosi... Vůbec to nebylo zajímavý. Bylo to "překvapivě" naprosto nudné. Holt já si s chemií moc nerozumím. Budu ráda, když ve výsledku prolezu s trojkou. Na nic lepšího, co se týká chemie, neapeluju.
Poslední hodina před volnou byl zemák. Nejprve jsme měli prezentaci o nějáký soutěži, co pořádala snad dokonce evropská unie a které se zúčastnila Kája od nás ze třídy. Jako jo, bylo to dobrý na zabití času, ale jinak asi na nic. A potom jsme ještě psali písemku na Jižní ameriku. No, něco tam mám a co tam nemám, to už tam ani mít nebudu. :D
Po volné hodině byla němčina. Probírali jsme teď nevím, jestli perfektum, nebo préteritum, způsobových sloves. Není to nic těžkýho. A vyplňovali jsme nějáká cvičení v učebnici.
Po němčině byla poslední hodina. A byla to čeština. Doprobrali jsme realismus a pak jsme si přečetli konec, či skoro konec, no prostě výňatek, ze Zolova Zabijáka. A ve výsledku jsme měli psát o tom, jak vypadá Delirium Tremens. to moje by ve výsledku spíše vystihovalo Rigor Mortis - Posmrtnou ztuhlost... Ale když si odmyslím to, že je to Delirium..., tak bych i mohla říct, že ten obrázek není nejhorší. Docela se mi líbil. A jsem docela zvědavá, co mi k tomu řekne, až to všechno pročte. Mohli jsme to totiž buď nakreslit, nebo popsat. Já udělala obrázek a lehký popis. Nicméně, jak říkám, ve výsledku to odpovídalo spíše Rigor Mortis.

Čtyřicátá pátá

17. října 2010 v 13:57 | AnnElfwind |  čmáranice
30
A toto vzniklo ve čtvrtek v matice. Není to špatné, ale mohlo to být i lepší. Nicméně, celkem se mi to zamlouvá. Co vám?
Jo, je to vystínovaný divně, ale zase, lepší něco, než nic... :D A náhodou špatný to není. Nicméně, pokud se vám na tom něco nezdá, klidně mi to zkritizujte. :)

Čtyřicátá čtvrtá

17. října 2010 v 13:56 | AnnElfwind |  čmáranice
29
Tak tohle jsem vytvořila myslím ve středu, nebo kdy. Prostě v den, kdy jsem si doma zapoměla pouzdro a tak jsem měla k dispozici jenom propisku. A ještě takovou, se kterou se nedá moc stínovat. No, ale tak, obličej se mi líbí. To, co se mi nelíbí, je oblečení. :D

Comic Fifth page

17. října 2010 v 13:53 | AnnElfwind |  Ann obrázky
139
Tak tohle je pátá strana komixu, zatím bez textu, na kterém pracujeme s kámoškou. Je to jenom takový amatérský, ale to neřešte. Holt něják se začít musí, no ne? :D
Popřípadě, pokud si z toho někdo chcete udělat omalovánku, můžete. Akorát to nikde nešiřte dál. A když už si to někam dáte upravené, tak napište, že originál má na svědomí AnnElfwind a připojte odkaz na portae.blog.cz. Děkuji.

10. 10. 2010

10. října 2010 v 22:47 | AnnElfwind |  Ann deník
26
Ahoj, dneska u nás byli děda s babičkou. Tak jsme hráli Evropu. To je společenská hra. Vědomostní. Člověk se tam dozví opravdu hodně věcí. Jednou jsem vyhrála já a jednou matka. Taky když dostane otázku ze sportu zadarmo, tak se není čemu divit...
No, ale to je jedno. Jinak jsem hrála Dragon Age, nebo jak se ta hra jmenuje. Je to taková fantasy, která je dle toho, jak jsem si vyložila to, co bylo napsané na obalu, 18+, což je přesně něco pro mě.
Zítra nejdu do školy, protože třetí ročníky mají studijní volno. Ale tady se mě asi taky nedočkáte, protože jsem se rozhodla jet do Avion Shop. parku. Chci se tam porozhlídnout po počítačových hrách.
Sháním totiž hru Devil May Cry 3 a něják se nedaří. Pokud by mi mohl někdo dát tip, kde ji sehnat, tak mu budu strašně moc vděčná. Mám jenom čtverku a vím, že je trojka a tak něják po ní už asi rok pátrám a bezúspěšně...
No, co jinak... Jinak nic. Makta hraje Gobliny a pořád má špatný hesla. Holt to asi neumí přečíst... Já nevím, ale já mám hesla správný... Tak nevím, co to tam čte za bludy... Uvažuju, co budu dělat teď, ale něják nevím. Ještě uvidíme. Nechám se překvapit, co se mi v té hlavě zrodí. Doufám, že něco užitečnýho.

Matt

8. října 2010 v 15:57 | AnnElfwind |  Ann obrázky
138
A tohle jsem malovala včera, když jsem sledovala Spiral. Ale s tímto seriálem to opravdu nemá ani zbla společného. Jen snad postoj anděla, který se trochu podobá postoji Ayumy Narumiho. Jinak jsem si ten zbytek domyslela podle siluety, která je u každé kapitoly, kterou vypráví Matt (podle toho to jméno) v knize Dotek Anděla. Knihu napsal Thomas Brezina, nidméně, tento obrázek s ní nemá nic společnýho. Jde spíše jen o to, že se mi k němu prostě jméno Matt hodí.
Podobnost se siluetou je čistě náhodná, protože ta mě jen trkla. Mnohem více má na tomhle obrázku podíl můj obrázek předchozí - A Sad Angel, ke kterému mě inspirovalo Kaleido Star a také na něm má podíl seriál Spiral, který jsem u toho sledovala.
Pokud se vám zdá, že je obrázek nedokončený, jste na omylu, tohle opravdu je výsledná verze. Nehledejte v tom nic extra. Nicméně, líbí se mi to a to je důležitý.

Hej, taky jste teprve teď zaregistrovali, že je pátek?

A Sad Angel

8. října 2010 v 15:52 | AnnElfwind |  Ann obrázky
137
Tohle vzniklo myslím, že včera. Původně jsem uvažovala, že bych nakreslila Leona Oswalda v póze Sory Naegino, ale nakonec z toho vzniklo tohle. Ale má to Leonův trikot. Já totiž u toho sledovala Kaleido Star - Poslední dva díly před OVA episodama. Ty jsou nejlepší. A celkově, druhá řada je skvělá. Mnohem lepší, než ta první. Ale to je možná tím, že jsem holka a oblíbila jsem si Leona Oswalda. :D Ale já si ho fakt oblíbila. No, to je jedno, prostě vzniklo, co vzniklo a to taky vzniklý zůstane.