Na tomto blogu nastala Nová Éra.

2. 11. 2010

2. listopadu 2010 v 20:37 | AnnElfwind |  Ann deník
12
Pak byla angličtina. Dělali jsme poslech a tak něják jsem mu skoro utekla. A proč? Protože jsem šla s třídnicí do druhé půlky. TAky nám připomínal, že budeme zítra debatovat o knize, kterou jsme měli přečíst. Je od Steinbecka a jmenuje se to East of Eden (Na východ od ráje). Já osobně jsem skončila na třicáté straně a dál to prsotě nešlo, jak mě to strašně nebavilo...
V chemii se na nás profesor nasral, že jsme zvorali písemku. Ale s tím se holt nedá nic dělat. Nemám chemii ráda. Rok od roku ji nesnáším čím dál víc.
A v zemplu jsme se bavili o Jižní americe. Dobrali jsme ji a do úterý máme stvořit mapu Afriky. Plus v úterý píšeme test teorie na Jižní ameriku. Taky jsme měli takovou kulturní vložku. Ze seriálu Animáci - taková scéna, kde jsou vyjmenovaný všechny státy světa. Je to docela dobrý. Pokusím se to najít na youtube, abych si to pustila znovu.
A po volné hodině v němčině, to jsme taky byli seřvaní za to, že jsme zvorali testy. No jo no... A to jsem si myslela, že by to vyjmečně místo trojky mohla být trojka. No, to nevadí. To se ještě zmákne. Nedělám si z toho vrásky.
A jako poslední hodinu jsme měli češtinu. Dostali jsme opravené popisy Delirium Tremens. Ten můj mi vynesl další jedničku. Jinak jsme měli tentokrát takovou odpočinkovou hodinu. Ve výsledku jsme zpracovávali takový úkoly. Byla to docela sranda. Nejlepší na tom bylo, že jsme to nemuseli dělat po skupinkách, stačilo, když jsem to udělala sama za sebe. Já totiž nemám ráda práci ve skupinkách.
Možná je to divný, ale jsem prostě samotář. A vyhovje mi to. Potom jsem šla domů a tam jsem se s matkou snažila dát dohromady všechny možné dvojice. Dvojice tipu Antonius a Kleopatra, Tristan a Isolda, Adam a Eva, Romeo a Julie. A mnoho dalších. Nakonec to došlo až tak daleko, že to byly dvojice tipu Sněhurka a otrávené jablko. :D Ale byla to sranda.
No, jdu něco dělat. Nevím co, ale něco určitě. :D Mějte se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co namalovat?

Něco jiného, napíšu do komentářů 7% (109)
Obličej 11.8% (185)
Postavu 11.3% (176)
Koně 8.1% (127)
Draka 18% (282)
Pegasa 9.3% (145)
Hydru 8.4% (131)
Jednorožce 6.9% (108)
Démona 7% (110)
Anděla 7.2% (112)
Krajinu 5.1% (79)

Komentáře

1 Ziky Ziky | Web | 2. listopadu 2010 v 21:01 | Reagovat

tam mi připadá, že vaši učitelé blázní stejně jako naši:) chemii přímo nenávidím. nějak se nekamarádíme. stejně jako s fyzikou, matikou, bižulí... :D

2 Zlatka Zlatka | Web | 4. listopadu 2010 v 12:00 | Reagovat

Brr, chemie, nevím jestli je chemie vážně tak odporný předmět (s čím mamka nesouhlasí, ona ji milovala a dokonce z ní maturovala, blázen!) a nebo je to tím, že naše učitelka... no žádné nevulgární slovo, jak bych ji mohla pojmenovat, mě nenapadá, takže no comment :/

3 Arwen Arwen | Web | 6. listopadu 2010 v 12:33 | Reagovat

tak takýchto učiteľov dobré poznám... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama