Na tomto blogu nastala Nová Éra.

Únor 2011

27. 2. 2011

27. února 2011 v 22:02 | AnnElfwind |  Ann deník

Ahoj, tak dneska píšu až takhle pozdě. Holt něják nebyl čas. Protože se toho dneska událo opravdu hodně. Zaprvé - ráno jsem ... Co jsem dělala ráno? Mno, asi byla na blogu. A pokud se nepletu, tak jsem tak něják brouzdala všude možně. Dobře, vynechme ráno, vzhledem k tomu, že si jej nepamatuju. A přeskočme trošku dopředu.
Dostala jsem totiž uklízecí mánii. A tak jsem se do toho chtěla pustit, ale něják jsem se k tomu nedostala, protože jsem mámě musela smontovat skříňku. Tak jsem montovala. Montovala jsem to u sebe v pokoji, protože všude jinde byla zima. Byla to skříňka z IKEI, tak nebyl vůbec žádný problém. Zhruba za půlhodinku nebylo co řešit. Pak mi máma vysála koberec, který byl totálně zasviněn. Protože z toho padal z tý skříňky strašnej bordel - z toho dřeva.
A pak konečně byl čas na to, abych si mohla uklidit. Tak jsem začala. A když já uklízím, tak to vypadá, že dělám bordel, minimálně v první polovině úklidu, protože uklízím stylem, že všechno nahážu na prostředek a teprve potom to skládám, kam to patří, popřípadě vyhazuju. A že jsem toho dneska vyhodila opravdu hodně. Fakt. Spoustu použitých sešitů, kde nebylo nic důležitýho, pak různý podivný krabice, pak spoustu věcí poc hybného charakteru a vyřadila jsem hromadu knih. Takže teď mám spoustu volnýho místa, kam nemám co dát, protože po tomto zásahu mám něják málo věcí. Ale, zase na druhou stranu, stálo to za to. Protože je teď všechno přehlednější.
Během uklízení jsem našla takovou pěknou krabičku, ale měla škaredej potisk. Vzpoměla jsem si, že mám černou mramorovou tapetu, tak jsem ji našla a pak, až jsem měla všechno uklizený, jsem si sedla ke stolu a začala lepit. Zpočátku se mi ta tapeta motala naprosto všude, ale nakonec jsem se s tím poprala docela dobře a mám mramorovou krabičku. Zbyl mi ale takový divný kus, tak jsem si řekla, že bych s ním taky ještě něco mohla udělat. A vzpoměla jsem si na takový sešitek, v pevných deskách, který byl ale v docela zuboženém stavu. Tak jsme ho našla, což naštěstí nebyl žádný problém, protože v něm je rozepsaná povídka a takový věci já si hlídám.
Tak jsem tedy milý deníček vyndala a také jsem si vzala dva stejně zelené papíry. Poté jsem z deníčku z prostředka vyndala všechny listy. Přiznám se, že docela drastickým způsobem. Ale účel to splnilo. Potom jsem deníček oblepila tapetou. Dala jsem vazbu bokem a vzala si stránky. Odtrhla jsem ty popsané a dala je bokem s tím, že je budu muset přepsat. Vzala jsem si zelené papíry a nalepila je z každého konce stránek. A potom jsem to celý vlepila zpět do vazby. Na lepení jsem použila tekuté lepidlo UHU, protože už mám vyzkoušený, že drží vždy a za všech okolností.
No, a pak jsem se nudila, tak jsem našla ještě jeden deníček a oblepila jsem ho taky. Tentokrát trochu jinak, protože měl kroužkovou vazbu. Tak to nešlo tím stylem vykuchání, ale taky dobře, nemusí se všechno dělat furt tím stejným způsobem. :D Jsem se svojí dnešní prací navýsost spokojená a doufám, že už nikdy nebudu mít nahromaděných tolik zbytečností, aby to zabralo celý koš a ještě tři další tašky. Protože to byl docela horor to všechno uklízet. :)
A to je dnes ode mě vše a jdu dělat něco dalšího. Nevím, co to bude, ale nebojte, já něco vymyslím. :D

Evil look *Ebil?*

27. února 2011 v 11:09 | AnnElfwind |  Ann obrázky
Ahoj, tak tady mám další obrázek. Malovala jsem ho, myslím, předevčírem - v pátek. Pokud se pletu, tak se pletu, protože to možná bylo ve čtvrtek. Já vím, že mi proporce trochu ujíždí a kdesi cosi, ale víte, co se mi líbí? Ten její zlý výraz! Takže co vy na to? Líbí se vám to aspoň trochu? Protože já jsem z toho z nějákýho nepochopitelnýho důvodu strašně nadšená. :D
Tak jo, kritiku vítám. :) Takže pište, pište pište, co si o tom myslíte. :) Budu ráda za každý názor. :)

Sex

25. února 2011 v 21:10 | AnnElfwind |  Ann názory
Tak jsem si tak četla nějáké ty články na téma týdne a docela mě zaráží, že s tím všichni tolik nadělaj. Já sama sice nemám žádné zkušenosti z první ruky, ale to mi nezabrání, abych nepodotkla, že sex je naprosto normální a obyčejná věc. Pokud se vám toto tvrzení nelíbí, nevadí, nemusí se vám líbit. Ale opravdu si nemyslím, že v dnešním světě je sex něco extra, na co se musí používat zvláštní přístup.
Ano, možná budu opět zabředávat do svého oblíbeného zématu yaoi, ale to je vlastně taky sex. Byť mezi dvěma muži... A z toho nikdo vědu nedělá, tak proč ji dělat ze sexu mezi mužem a ženou. Nemyslím si, že je to nějáké citlivé téma, kolem kterého by se muselo chodit jak kolem horké kaše. Když sex, tak to prostě řeknu, ne? Já osobně sice nemám potřebu se o tomto tématu bavit, ale když na to přijde, tak mi to problém nedělá.
Myslím, že chyba je v tom, že vázne sexuální výchova. nevím, jak je to teď, ale když jsem byla na základce, což je tři, čtyři roky zpět, tak prakticky sexuální výchova nula. Jednu hodinu celkově si na to vyhradili, aby nám vysvětlili dospívání a pubertu, ale o sexu vlastně nepadlo ani slovo. Myslím, že kdyby se o takovýchto tématech více mluvilo, tak by také bylo méně problémů.
Je to totiž právě ta neinformovanost, díky které například dívky mohou nechtěně otěhotnět. Díky neinformovanosti prožijí sex na jednu noc a bez ochrany. Klidně i v mladém věku. Neříkám, že je to případ každé dívky, protože není, ale může se to stát. A tím se dostaneme k jednomu dalšímu problému, ke kterému jsem se vyjadřovala na jednom blogu pod článek - také na téma týdne.
Bylo tam řečeno, že autor článku s potraty souhlasí jen ve vyjmečných situacích. A tady se právě dostáváme do rozporu názorů, protože můj názor na potraty je, řekla bych, dost radikální. Nevím, co si myslíte vy a v tuhle chvíli mě to ani nezajímá, zeptám se vás na konci, ale já si myslím, že to, jestli žena půjde na potrat, nebo si dítě nechá, je čistě na ní a nikdo by jí do toho neměl mluvit. Ani vláda země a nic podobnýho. Protože, dokud se dítě nenarodí, tak na matce parazituje a jen ona se může rozhodnout, zdali mu to dovolí, tohleto parazitování, nebo jestli si své tělo chce nechat sama pro sebe.
Ano, teď mi řeknete, že ale proč by si ho neměla nechat, když jsme k rozmnožování byli stvoření... (Milujte se a množte se, já vím!) Ale to máte tak, jsou tací, kteří si dítě prostě nemůžou, nebo nechtějí dovolit. Otěhotnět člověk může náhodou, může být znásilněn, nebo jinak nechtěně. Jo, řeknete mi, že je to jejich vina, ale já si myslím, že například to, zdali praskne kondom, nebo ne, to jejich vina není, to je prostě náhoda a pokud žena to dítě nechce, tak si myslím, že má plné právo jít na potrat.
Ovšem takové, co si prostě nezávazně užívají a pak chodí na jeden potrat za druhým, to je naprosto jiná pohádka, takový by měly být donucený, aby si to dítě nechaly. Protože by je to třeba naučilo zodpovědnosti. Ovšem za jiných okolností, než těchto si myslím, že je potrat naprosto v pořádku - pokud to tak ta žena chce.
A teď teprve se vás ptám, co si o tom myslíte vy?

25. 2. 2011

25. února 2011 v 18:06 | AnnElfwind |  Ann deník
Ahoj, tak jsem tu s dalším zápisem. Ráno se mi něják vůbec nechtělo vstávat, ale nakonec jsem se k tomu dokopala. A lidi, to jsem prosím měla na devátou... Holt je možné mě považovat za sedmispáče. A tak, ale nakonec jsem vylezla. A vydala jsem se do školy. Tam jsem se dozvěděla, že dneska píšem Napoleona, tak jsem si to před vyučováním ještě zopakovala. A myslím, že test by měl dopadnout docela dobře, tak jsem na to zvědavá. Pevně věřím tomu, že vám všem došlo, že mluvím o dějepise. No, a potom jsme měli němčinu.
Probírali jsme cestování a do příštího pátku si máme připravit krátké povídání právě na toto téma. No, jsem na to zvědavá, kdy se k tomu dokopu. Doufám, že to bude brzo, protože bych to nechtěla dělat na poslední chvíli, jak je mým špatným zvykem. By se mi to jednou taky nemuselo vyplatit.
Pak jsme měli bižuli a probírali jsme nervovou soustavu. Kontroloval se jakejsi úkol, k němuž ani nemám zadání, takže prostě úžasné. No, nedá se svítit, došly žárovky. Ale tak, na to peču.
No, a pak byla volná hodina, tak jsem šla do 02, kde jsme pak měli mít češtinu. Nejprve jsem si chvíli četla, ale pak jsem zpozorovala, že se rozhovor točí zajímavým směrem. Prej brigáda v márnici - umývání mrtvol a oblíkání je do obleků na pohřeb. Podle Honzíčka 1500 za mrtvolu. A teď začali debatovat, jak to na tu mrtvolu navlečou, když prý po smrti ztuhne. No, chvíli jsem je poslouchala, ale pak už mi to nedalo, když to dohnali do takových extrémů, jako, že ji budou nahřívat, nebo lámat kosti. Sakra, vážení, posmrtná ztuhlost, neboli rigor mortis, po nějáké době, řádově několik hodin, zase odezní, takže žádný nahřívání, ale počkat si. To, jak rychle odezní, závisí na okolnostech smrti.
Pak měla být literatura, ale Kirchnerová přišla až na posledních dvacet minut hodiny. Že prej skejsla na nějáký poradě. Takže jsme vlastně nic nedělali. Jenom nám oznámila, že máme napsat nějáký odborný referát na tři strany minimálně, kde budou citace, spisovná mluva a podobný žvásty. Uvažuju, o čem budu psát. I když jakous takous představu mám. Uvažuju totiž, že budu psát právě o Lilith - první Adamově ženě, o které tady na blogu už jeden článek mám. Tak uvidíme, jestli z toho něco bude.
A jako poslední jsme potom měli semináře. Takže zase naše milovaná informatika. Probíráme typografii a vážení, já jsem z celé té skupiny, co nás tam je, jediná, kdo primárně používá Open Office, ostatní používají word, který mi dost pije krev. Něják ho nemám ráda. Prostě open office (opice) jsou lepší a basta. Uvidíme, co na to budu říkat, až nám Radek vysvětlí Tex Latex. Nebo jak se to píše... (Čti Tech La Tech).

Novej editor a problémy s ním spojené

23. února 2011 v 16:21 | AnnElfwind |  Ann názory
Tak uvidíme, jestli už všechno funguje tak, jak má. Protože jestli ne, tak budu ještě hodně sprostá a hubatá a drzá a hlavně budu zlá! Takže, abych taky začala psát k tématu, tak dnes, když jsem se přihlásila na blog.cz, vybafl na mě nový editor článků. Nejdřív jsme si říkala, co to je, pak mě napadlo podívat se na blog.blog.cz a tam byl článek, který o tom pojednával. Článek jsem si přečetla a okamžitě jsem si řekla, že editor vyzkouším. Tak jdu do administrace, zkouším a zkouším a leda hovno, nic mi nešlo. Obrázek, který jsem vložila, se mi zobrazoval divně, nešlo to, zlobilo to, vůbec mi nešly dělat moje známé tři mezery na začátku odstavce, prostě hrůza. Tak jsem jim tam napsala pobouřený komentář. Pak tam propukla diskuze a zjistila jsem, že obrázek se tam, kde ho chceme a kde jsme zvolili, že ho chceme, zobrazí až po zveřejnění článku. Dobře, to jsem vzala jako fakt, i když je to strašně nepřehledná věc. Dost mi to vadí, ale tak, s tím asi nepůjde nic udělat.
Pak tady je takový menší problém s tím, že nešly vkládat odkazy. Tak jsem se samozřejmě taky nasrala, no, pak jsem ale pročítala tudiskuzi a zjistila jsem, že nejdřív musím označit text, který chci do odkazu modifikovat. No dobře, to bych pochopila, tak je to totiž na každé jiné službě, jenom blog.cz měl v tomto ohledu něco extra, takže to mi zas až tak nevadí. Tak jsem zkoušela dál, debatovala jsem v diskuzi a došla k názoru, že mi vadí, že už se mi nezobrazuje podpis, který mám původně nastavený, a stále tam je, ve výpisu šlánků v nastavení. A to mi jako hodně vadí, protože nevím, kterýmu debilovi by se to pořád chtělo zadávat. A vono se to prostě když chci psát novej článek v kolonce autor ne a nezobrazí, tak jsem byla vzteklá a s tím teda ještě nikdo nic neudělal. A obávám se, že ani neudělá. Takže se bude vraždit.
No, aspoň, že mi vrátili moje tři mezery. Doufejme. Protože jestli ne, tak tam půjdu a vypálím jim rybník! Protože takovýhle čáry přes rozpočet mi dělat nebudou. Protože jsem povídkářka a u povídek jsou tyhle tři mezery na začátku každého odstavce naprostá samozřejmost, pže jinak by se v tom ani prase nevyznalo a špatně by se to četlo. Což mi připomíná, že bych tyto tři mezery měla začít dělat i na svých stránkách na službě eblog.cz, protože pevně věřím, že tam to jde taky. A jestli ne, tak to tam holt nejde. Vzhledem k tomu, že tam jenom pokusničím, tak tam mi to až tak nevadí, ale kdyby to nešlo tady, kde je moje druhá základna, hned po estrankách, tak se asi vážení a milí, budu muset pěkně nas*** a to mi věřte, že to by se vám nelíbilo!
No nic, já končím, než začnu psát naprostý nesmisly. A prosím, abyste se k tomuto článku vyjádřili. Děkuji vám moc. :)
Tak to je konec. Chtěla jsem vám dělat krásné tři mezery nna začátku odstavců pro přehlednost a vono to nejde, já to asi zabiju... Fakt. Takže sorry, ale není to moje vina. Kdo si chce moje články přečíst v přehlednější úpravě, tak má možnost tady. Protože tam teď budu hlavně přispívat. Holt moje milovaná konkurenční služba. :D

Go Foward and never stop!

22. února 2011 v 17:50 | AnnElfwind |  Ann obrázky
178
    Jako titulek jsem si vybrala frázi z D.Gray-Men. Myslím, že obrázek docela vystihuje. Pro neumětele, znamená to "Jdi vpřed a nezastavuj". To kdyby někdo neuměl anglicky. A D.Gray-Men je anime. To taky, kdyby to někdo nevěděl. Jako, že to asi většina z vás vědět nebude. :D
   Obrázek jsem malovala včera večer. A skener mi zprasil zelenou. Origoš má tu zelenou hezčí. Ale holt s tím se musí člověk smířit... A prosím vás, řeknite mi, že to aspoň trochu vypadá, že opravdu kráčí dopředu - směrem k nám...
   A každý komentář potěší.:)

Take a Flight!

22. února 2011 v 16:46 | AnnElfwind |  Ann obrázky
177
    Kvalita otřesná, já vím, ale za to může skener. Holt si z toho dělá, co se mu zlíbí. A občas je to pěkně k vzteku... Ale je pravda, že trochu divný to je. Nemůžu si pomoct, ale vypadá to trochu jako transvestita, či co. Nebo spíš nějáký hybryd... Holt tělo dívky, ale hlava chlapa. I když účes je dívčí taky. Měla to být víla, ale jak říkám, vylezl mi z toho hybryd.
   JO, a pokud vám to nedošlo, tak ten oblouk nad "ní" má být duha. Holt tužkou to nejde zrovna snadno. Ale tak, mohlo to být horší. To, že se dí na šutru jste doufám všichni poznali! A jestli ne, tak si mě nepřejte!

Up and tot he sky

22. února 2011 v 16:42 | AnnElfwind |  Ann obrázky
176
    Tak tohle ze začátku vypadalo, jako bych to byla já. Skener to tentokrát ale dost sprasil. Ono to bylo takový jemnější, když to bylo ten originál na mým stole (A stále je), ale holt ten skener to udělal takový strašně neviditelný, tak jsem to musela ztmavit a tohle z toho vzniklo. Ale i tak se mi to líbí.
   Ano, není to nic světoborného, ale tak, elfik je elfik. A já mám elfiky ráda. Hlavně to oko se mi líbí. To se mi právě líbí nejvíc. Technicky vzato by mělo být trochu vidět i to druhý, ale to mi něják nešlo namalovat, tak jsem s tím udělala krátký proces a nakreslila přes to vlasy. :D
   Doufám, že se vám obrázek aspoň trochu líbí. :)

Bitting his finger

22. února 2011 v 14:37 | AnnElfwind |  Ann obrázky
175
    Tak jo, mám tu obrázek takovýho sexy anime chlápka. Dost se mi líbí ty oči. Ten zbytek je takový nevýrazný, já vím, ale to proto, že jsem obrysy měla jenom lehce tužkou a nechtěla je obtahovat. On originál vypadá tak ale dobře. Holt akorát tady se to neukazuje... No, tak se s tím asi budete muset smířit.
   Trochu sem vám to ztmavila, aby bylo vidět krom očí a vlasů aspoň něco, ale i tak ta pusa a aten nos moc vidět nejsou. No, doufám, že vám to ale dojem z obrázku nezkazí. :)

SpeedPaint - Elf - verze 1

22. února 2011 v 13:09 | AnnElfwind |  speedpaint
   Tak tu mám další speedpaint video. Tentokrát je to kresleno ručně. Kvalita není nejlepší, ale tak, ono to jinak nespolupracovalo. :D No, ale tak, pusťte si to a uvidíte.

Poker

19. února 2011 v 13:17 | AnnElfwind |  fotky
   Mám pro vás další várku fotek. Tentokrát to jsou jenom tři, ale vzhledem k tomu, že je to pořád jedno a to samý, tak si myslím, že to stačí. Název článku myslím mluví za vše, co se týče obsahu fotek.

Monsters

15. února 2011 v 16:03 | AnnElfwind |  fotky
   Asi vás překvapím, ale rozhodla jsem se dávat sem fotky. Tak se uvidí, jestli ze mě bude fotografka, nebo ne. Ale přiznám se, že asi nebudou moc často. Jen občas. A první várka fotek bude hned teď, v tomto článku. A jmenuje se Monsters. Protože to tak něják odpovídá tomu, co jsem fotila. I když jsem na čtyři monstra zapoměla. No, nedá se svítit. Asi je vyfotím až někdy jindy. Ale teď už ty fotky.

15. 2. 2011

15. února 2011 v 15:22 | AnnElfwind |  Ann deník
12
    Dneska ráno jsem se něják nemohla vyhrabat z postele, ale nakonec se povedlo. Holt se mi nechtělo vstávat. Ale tak, dobrá věc se podařila. SEsbírala jsem se tedy a vyrazila do školy. Tam jsem se před začátkem vyučování ještě učila na písemku, která se pak ukázala jako poměrně lehká. Byla jsem první, kdo odevzdal. A myslím, že to mám dobře.
   Potom jsme měli angličtinu a poslouchali jsme písničku a doplňovali slovíčka. Taky jsme hráli bingo. Nebylo to špatný.
   Po angličtině byla chemie a tam jsme dál probírali úvod do biochemie a pak začli sacharidy.
   Potom jsme byli ve dvěstě jedničce a měli jsme mít supl za Sargiho. Na suplu byla napsaná Plačková, ale jelikož nás chtěla i Pindričová, tak se o nás rozdělily. Půlku ta a půlku druhá. S Plačkovou jsme doprobrali, respektive dorozebrali, desatero z Bible a potom s Pindričovou jsme si říkali cosi o fotonech. A to už tak zábavný nebylo.
   Po půlené hodině pak byl oběd. Já na obědy nechodím, tak jsem se rovnou zašila do chemie, kde jsme pak měli mít němčinu. Teď tam dolezu, jsou tam Ondra a Petr a baví se cosi o tom, že jim cosi odpadá. Následně jsem si šla koupit pití a když se vrátím, hoši opouštějí třídu s tím, že to balí. No, tak jsem jim akorát řekla "sbohem a šáteček". Holt zdrhli před písemkou.
   Ano, psali jsme písemečku na ani nevím, jak se to vlastně menuje. Myslím, že spojkové vazby, či co... Ne, spíš slovesné vazby. Jo, to by znělo líp, tak to asi bude ono. No, myslela jsem si, že test bude těžší, ale kupodivu to docela šlo, tak jsem ráda.
   Jako poslední jsme měli pak češtinu. Probírali jsme Dekadenci a já jsem zjistila, že většina jejích rysů na mě sedí. :D A taky jsme probírali Wildea a Obraz Doryana Graye. Opravte mě, pokud je Doryan měkké i. Nejsem si tím jistá. A hledat se mi to nechce.
   Jo, ale co vám chci hlavně říct, je, že pak jedu domů, vystoupím z autobusu a poslední kousek jdu pěšky. Zahývám už skoro k našemu baráku, když kolem mě jede sanitka. A tam, před našim domem jakési dědek a policajti a právě aj ta sanita. Tak jsem koukala, co se děje. Sem si myslela, že něco vážnýho, ale ne, dědka zvedli, dali ho do sanitky a odjeli. Ale byla to docela prča. Se ho ještě ti fízláci ptali, kolik toho pré vypil. :D
   No, a i když jsem nestihla vyfotit celou scénu, tak jsem vám alespoň vyfotila tu sanitku. Ano, fotka není kvalitní, ale nejde o kvalitu, ale o důkazní materiál. *Už mluví jak Perry Mason, asi by to měla přestat číst...*

Hero's Heart Day

14. února 2011 v 21:34 | AnnElfwind |  Ann názory
5
    Ahoj, možná jsem to sem již v minulosti psala, ale Valentýn neslavím. Zato slavím takový něco cosi, co se jmenuje Hero's Heart Day. Je to valstně DragonFableovská obměna Valentýna, ale valentýn jako takový to není.
   Ošéfovaný to má takzvaný Big Daddy, kterého můžete vidět an borázku. Je to ten v tým klimbóku stojící na sudu.
   A jak říkám, tohle je jediný, jak slavím Valentýn, protože z toho člověku můžou kápnout velice dobré zbraně. Holt ony se ty kosy vyplatí. A nejenom ty kosy.

   Hero's Heart Day je event pořádaný každoročně a každý rok do něj přibude nová událost. Je to vlstně stejné jako Frostvale, což je obnova vánoc a Mooglovenu, což je obdoba Halloweenu. V DF je také obdoba díkuvzdání, ale tu si teď nevybavím, jak se jmenuje.
   Normální Valentýn se může jít bodnout, takovou pytlovinu zavlečenou sem z Ameriky neslavím. I když, je pravdou, že povídky na toto téma, hlavně, když to je yaoi/shonnen-ai, jsou velice dobré. Jako důkaz vám sem dávám odkaz na povídku Be my Valentine od Minde.

   Technické:
   Obrázek - Created by ArtixEnterteinment - DragonFable; PrintScreened from game by ©AnnElfwind.


Raistlin - Preview

14. února 2011 v 20:59 | AnnElfwind |  speedpaint
   Tohle je část speedpaint videa s Raistlinem. Takový náhled. Výsledné video bude delší a bude tam celý proces malování, ale chci vás navnadit. Tak jsem zatím vytvořila takový preview. Je to čistě jenom ten speedpaint. Je to bez zvuku a je to krátký. Ale i tak si myslím,že vás to může navnadit, abyste se vrátili, až bude Raist hotový.

Speedpaint - Lily - Part one

13. února 2011 v 18:37 | AnnElfwind |  speedpaint
   Tak jsem konečně přišla na to, jak tohle udělat. A vždycky jsem to chtěla udělat. A teď, když už vím, jak na to, tak to budu dělat často. Tenhle je zatím první kousek a stejně tam to kreslení není celý, ale jelikož jsem to potřebovala nejdřív vyzkoušet, tak to zatím stačí. Hudba použita od Asonance a z Prince of Tennis. Předloha pro malování ze Zindy-zone.

12. 2. 2011

12. února 2011 v 13:41 | AnnElfwind |  Ann deník
174
   Koukám, že jsem vás poslední dobou hodně zanedbávala... No, myslím, že je na čase to napravit. A proto sem po hodně dlouhé době opět házím nějáký ten článeček.
   Sice se dneska ještě nic nedělo, ale to nevadí.
   Vstávala jsem přesně o půl dvanácté a pak jsem zasedla k počítači. Okamžitě se na mě slítli lidi na ajsku, takže jsem byla zavalena zprávama.
   Přišla mi jedna ohledně layoutu, který jsem slíbila. Tak sem se do toho pustila a lay na téma Paříž jsem vytvořila. Mám ho myslím dokonce ve čtyřech verzích a ještě jsem se nerozhodla, která se mi líbí nejvíc.
   Zájemkyni jsem poslala všechny verze, aby si sama vybrala. Zvolila si tu poslední.
   Potom jsem ajsko zavřela na trvalo s tím, že už nechci, aby mě na něm dneska někdo votravoval a zapla jsem Oblivion. Načetla jsem příslušnou uloženou hru a pustila se do hraní. Povedlo se mi splnit několik úkolů, ale pravdou je, že je tam několik takových, u kterých dál nevím, jak dál. A pak taky takový, do kterých se mi nechce.
   Jo, a mám dotaz: Co z člověka udělá upíra? Já totiž měla jednu hru tam, byla jsem už hodně daleko, ale najednou se ze mě stal upír a já nevím, jak to. Stalo se to bez mého souhlasu a vědomí... Tak kdyby někdo věděl, proč, tak budu ráda, když mi to poví.
   A to je asi dnes zatím všechno. Potom jsem se naobědvala a matka šla navštívit jakousi svoji kamarádku. Chtěla, abych šla taky, ale já bych se tam akorát nudila. A takhle vám aspoň můžu napsat nějáký článek.