Na tomto blogu nastala Nová Éra.

Krysař?

1. června 2014 v 21:59 | AnnElfwind |  Náhodné texty
Pravidelně na titulní stránce blog.cz kontroluju, jaké byly nejčtenější články na tomto blogu a již velmi dlouho to bývá článek s videem Krysař od Daniela Landy. Kdysi jsem jeho zpívání měla opravdu ráda, dnes mi nevadí, ale nevyhledávám. Je ale zajímavé sledovat, že na ten článek klikne alespoň jeden člověk téměř každý den. Což mne přivádí k otázce - mám sem dát více videí, nebo to je naprostá zbytečnost?

Mám videa ráda a možná by bylo zajímavé podělit se s vámi o to, co ráda poslouchám. Na druhou stranu, bylo by to možná zahlcování a to já nechci. I když... Myslím, že to sem přeci jenom přidám. Myslím si, že to bude zajímavé, protože můj oblíbený styl hudby se často mění a nemám vyloženě oblíbený styl jako takový. Místo toho mám oblíbené písničky a to se také mění. I když některé klasiky zůstávají oblíbené pořád.
A tak jsem tedy došla k názoru, že když zrovna nebudu mít co napsat, tak sem přidám písničku a k té nějáký ten můj komentář. Myslím, že to bude dobré doplnění, když zrovna nebudu vědět, o čem psát a také si myslím, že to stránky obohatí.

~AnnElfwind
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama