Na tomto blogu nastala Nová Éra.

Proč jsem opět přestala přispívat

2. prosince 2014 v 16:24 | AnnElfwind |  Aktuálně
Ahoj,
tak to vypadá, že jsem sem opět přestala přidávat články. Důvod je takový, že jsem zjistila, že mě vůbec nebaví psát česky. A tedy pokud píšu, tak píšu na své anglické stránky na blogspotu a wordpressu, na které přispívám paralelně.
Nevylučuji, že se zde občas nějáký ten příspěvek objeví, ale i když náhodou něco napíšu česky, je pravděpodobnější, že se to objeví spíše na mých stránkách na blogspotu. Navíc jsem se opět vrátila k psaní povídek. Převážně fanfikce na hru Legend of Grimrock. Nicméně tu také píšu v angličtině. Takže je velmi nepravděpodobné, že bych sem tyto povídky přidala... Nicméně, kdybych se náhodou rozhodla, že dokončím něco českého, tak sem kdyžtak přidám odkaz na stránky, kde ta povídka bude.
Každopádně nemám v plánu to tu zabalit, jenom jsem prostě chtěla zdůraznit, že toto nejsou mé hlavní stránky a že pokud sem budu přispívat, tak to bude velmi sporadicky. Nicméně, pokusím se, aby když už sem něco přidám, aby to bylo co nejkvalitnější. Přeci jenom, někdy je lepší kvalita, než kvantita. Dokonce bych řekla, že ve většině případů.
Tak se mějte aještě jednou se omlouvám, že jsem tak strašně dlouho nic nenapsala.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama