Na tomto blogu nastala Nová Éra.

Aktuálně

Hm... Eště žiju

26. září 2018 v 13:03 | AnnElfwind
Hm... Zatím žiju, ale pokud píšu, tak anglicky a to se sem asi publikovat nebude. Nicméně, jak tak čekám na letišti, než mi poleží letadlo zpět do České republiky, že bych se tady třeba mohla taky ozvat. Po několika letech. Byla jsem na dovolené v Paříži a teď jsem na letišti Charlse De Gaulla, nebo jak se to píše, zjišťovat to nehodlám. Jsem připojená na jejich wi-finu a mám až do půl šesté čas.
Byla jsem v Louveru a i když mám většinu fotek zatím jenom v mobilu, mám dvě, které jsem už přetáhla do počítače. Tady jsou.

Proč jsem opět přestala přispívat

2. prosince 2014 v 16:24 | AnnElfwind
Ahoj,
tak to vypadá, že jsem sem opět přestala přidávat články. Důvod je takový, že jsem zjistila, že mě vůbec nebaví psát česky. A tedy pokud píšu, tak píšu na své anglické stránky na blogspotu a wordpressu, na které přispívám paralelně.
Nevylučuji, že se zde občas nějáký ten příspěvek objeví, ale i když náhodou něco napíšu česky, je pravděpodobnější, že se to objeví spíše na mých stránkách na blogspotu. Navíc jsem se opět vrátila k psaní povídek. Převážně fanfikce na hru Legend of Grimrock. Nicméně tu také píšu v angličtině. Takže je velmi nepravděpodobné, že bych sem tyto povídky přidala... Nicméně, kdybych se náhodou rozhodla, že dokončím něco českého, tak sem kdyžtak přidám odkaz na stránky, kde ta povídka bude.
Každopádně nemám v plánu to tu zabalit, jenom jsem prostě chtěla zdůraznit, že toto nejsou mé hlavní stránky a že pokud sem budu přispívat, tak to bude velmi sporadicky. Nicméně, pokusím se, aby když už sem něco přidám, aby to bylo co nejkvalitnější. Přeci jenom, někdy je lepší kvalita, než kvantita. Dokonce bych řekla, že ve většině případů.
Tak se mějte aještě jednou se omlouvám, že jsem tak strašně dlouho nic nenapsala.

Iveta Bartošová

6. května 2014 v 22:15 | AnnElfwind
Původně jsem se k sebevraždě zpěvačky Ivety Bartošové vyjadřovat nechtěla, ale nedá mi to a když vidím ve spodní části titulní strany na blog.cz všechny ty odkazy na články o tom, jak se to vyvíjí, nedá mi to, abych k tomu taky aspoň něco málo nenapsala.
 
 

Reklama