Na tomto blogu nastala Nová Éra.

Ann deník

1. 3. 2011

1. března 2011 v 20:49 | AnnElfwind

Tak jo, dneska normálně začnem vyučování hodinou ZSV a Plačková rozdává písemky. První hmátne po té mojí a tak oznámí: "Tak jednička podtržená."
A já jen: "COŽE?!!!!!" Prostě, tohle jsem nečekala. Jsem totiž myslela, že tam mám chyb jak nasetejch v tý písemce, protože jsem se na ni vůbec neučila. A vono tohle... Tak z toho mám šok ještě teď... No, ale zase na druhou stranu, nebyla jsem jediná, kdo z toho byl překvapenej. Plačková sama byla překvapená též. No, každopádně jsem ale za tu jedničku ráda. To se nedá popírat. :) Ještě, když je to z předmětu, který mě moc nebaví... :D
Ale stejně, nejvtipnější bylo, když jsme došli do angličtiny, pardon, došly, protože jsme tam byly jenom já a Sabča. Zbytek buď nebyl ve škole, nebo měl Comenius, což je jakýsi divný projekt, do kterýho je naše škola zapojená. No, takže jsme v angličtině vůbec nic nedělaly. Heh, druhá skupina to měla horší. Bylo jich tam skoro plný počet, když jsem tam nesla třídnici, takže oni chudáci se asi učili. :D Nezávidím jim, ale jsem ráda, že já jsem se učit nemusela.
No, nemusela, to je špatně vyjádřeno, protože jsem se během té "angličtiny" učila na písemku, kterou jsem si měla pak v chemii dopisovat. Vtip je ale v tom, že i do té chemie nás pak přišlo tak málo, že to odložil na čtvrtek. Tak mám čas se to naučit ještě líp. Tak uvidíme, jak to dopadne. Doufám, že aspoň slušně, když už ne dobře. Bylo by to potřeba, protože chemie mi opravdu moc nejde...
No, a jako poslední hodina před polední pauzou byl zeměpis. Probírali jsme Middle East a jak to tam je a pak konflikt Palestina vs. Izrael. No, né, že by mě to zrovna bavilo, ale aspoň už se dostáváme do Asie a snad se brzo doberem i např. do Japonska. Na Japonsko se těším. Holt, japanofil se ve mně nezapře. :D
O volné hodině sem se zašila do učebny chemie, kde jsme pak měli mít němčinu a vytáhla jsem si knihu - Tajemství lovce duchů od Josepha Delanyho. Je to vlastně třetí díl série a je to opravdu dobré čtení. :) Už mi chybí enem kousek, tak až dopíšu tento článek, tak se na to asi vrhnu a dorazím to, protože si nemůžu pomoct, ale jsem strašně zvědavá, jak to dopadne.
No, pak se do němčiny pomalu začali trousit lidi. No, lidi, nejdřív přišla Míša, hodila si tam věci a šla na oběd. Pak jsem tam byla zase dlouho sama a pak dorazila Sabča. Tak jsme si trochu povídaly a nakonec dorazila Hanka. A to bylo všechno. Pak už se tak něják čekalo, až přijde Zamanka, jenže místo ní přišla Masaříková. A oznámila nám, že půjdeme do NK, tak jsme šli. A možná to bylo i dobře, protože je tojedna z nejteplejších učeben, co na škole jsou. Další taková teplá učebna je CK, kde míváme angličtinu.
A jako poslední jsme měli češtinu. No, tak tam Kirchnerová přišla, ptala se, kdo chce být zkoušený. Samo, že se nikdo nepřihlásil, tak to nechala být, čemuž se docela divím... :D Ale jsem ráda. Protože je vždycky možnost, že by vytasila mě. A to by se mi určitě nelíbilo. A místo toho jsme probírali. No, probírali jsme takový nudný chlápky... :D Holt není nad literaturu dnešní. Nemůžu si pomoct. Ano, jsem divný člověk a uznávám to, ale já už jiná nebudu.
A pak jsem dorazila domů a zapla počítač. A za chvíli se ozvala Anička, tak jsme spolu skypovaly a bylo to fajn. Máme s Aničkou založený společný blog a na něm právě je první číslo našeho projektu. Takže pokud máte zájem, tak se určitě podívejte. Za pokus nic nedáte. :)

27. 2. 2011

27. února 2011 v 22:02 | AnnElfwind

Ahoj, tak dneska píšu až takhle pozdě. Holt něják nebyl čas. Protože se toho dneska událo opravdu hodně. Zaprvé - ráno jsem ... Co jsem dělala ráno? Mno, asi byla na blogu. A pokud se nepletu, tak jsem tak něják brouzdala všude možně. Dobře, vynechme ráno, vzhledem k tomu, že si jej nepamatuju. A přeskočme trošku dopředu.
Dostala jsem totiž uklízecí mánii. A tak jsem se do toho chtěla pustit, ale něják jsem se k tomu nedostala, protože jsem mámě musela smontovat skříňku. Tak jsem montovala. Montovala jsem to u sebe v pokoji, protože všude jinde byla zima. Byla to skříňka z IKEI, tak nebyl vůbec žádný problém. Zhruba za půlhodinku nebylo co řešit. Pak mi máma vysála koberec, který byl totálně zasviněn. Protože z toho padal z tý skříňky strašnej bordel - z toho dřeva.
A pak konečně byl čas na to, abych si mohla uklidit. Tak jsem začala. A když já uklízím, tak to vypadá, že dělám bordel, minimálně v první polovině úklidu, protože uklízím stylem, že všechno nahážu na prostředek a teprve potom to skládám, kam to patří, popřípadě vyhazuju. A že jsem toho dneska vyhodila opravdu hodně. Fakt. Spoustu použitých sešitů, kde nebylo nic důležitýho, pak různý podivný krabice, pak spoustu věcí poc hybného charakteru a vyřadila jsem hromadu knih. Takže teď mám spoustu volnýho místa, kam nemám co dát, protože po tomto zásahu mám něják málo věcí. Ale, zase na druhou stranu, stálo to za to. Protože je teď všechno přehlednější.
Během uklízení jsem našla takovou pěknou krabičku, ale měla škaredej potisk. Vzpoměla jsem si, že mám černou mramorovou tapetu, tak jsem ji našla a pak, až jsem měla všechno uklizený, jsem si sedla ke stolu a začala lepit. Zpočátku se mi ta tapeta motala naprosto všude, ale nakonec jsem se s tím poprala docela dobře a mám mramorovou krabičku. Zbyl mi ale takový divný kus, tak jsem si řekla, že bych s ním taky ještě něco mohla udělat. A vzpoměla jsem si na takový sešitek, v pevných deskách, který byl ale v docela zuboženém stavu. Tak jsme ho našla, což naštěstí nebyl žádný problém, protože v něm je rozepsaná povídka a takový věci já si hlídám.
Tak jsem tedy milý deníček vyndala a také jsem si vzala dva stejně zelené papíry. Poté jsem z deníčku z prostředka vyndala všechny listy. Přiznám se, že docela drastickým způsobem. Ale účel to splnilo. Potom jsem deníček oblepila tapetou. Dala jsem vazbu bokem a vzala si stránky. Odtrhla jsem ty popsané a dala je bokem s tím, že je budu muset přepsat. Vzala jsem si zelené papíry a nalepila je z každého konce stránek. A potom jsem to celý vlepila zpět do vazby. Na lepení jsem použila tekuté lepidlo UHU, protože už mám vyzkoušený, že drží vždy a za všech okolností.
No, a pak jsem se nudila, tak jsem našla ještě jeden deníček a oblepila jsem ho taky. Tentokrát trochu jinak, protože měl kroužkovou vazbu. Tak to nešlo tím stylem vykuchání, ale taky dobře, nemusí se všechno dělat furt tím stejným způsobem. :D Jsem se svojí dnešní prací navýsost spokojená a doufám, že už nikdy nebudu mít nahromaděných tolik zbytečností, aby to zabralo celý koš a ještě tři další tašky. Protože to byl docela horor to všechno uklízet. :)
A to je dnes ode mě vše a jdu dělat něco dalšího. Nevím, co to bude, ale nebojte, já něco vymyslím. :D

25. 2. 2011

25. února 2011 v 18:06 | AnnElfwind
Ahoj, tak jsem tu s dalším zápisem. Ráno se mi něják vůbec nechtělo vstávat, ale nakonec jsem se k tomu dokopala. A lidi, to jsem prosím měla na devátou... Holt je možné mě považovat za sedmispáče. A tak, ale nakonec jsem vylezla. A vydala jsem se do školy. Tam jsem se dozvěděla, že dneska píšem Napoleona, tak jsem si to před vyučováním ještě zopakovala. A myslím, že test by měl dopadnout docela dobře, tak jsem na to zvědavá. Pevně věřím tomu, že vám všem došlo, že mluvím o dějepise. No, a potom jsme měli němčinu.
Probírali jsme cestování a do příštího pátku si máme připravit krátké povídání právě na toto téma. No, jsem na to zvědavá, kdy se k tomu dokopu. Doufám, že to bude brzo, protože bych to nechtěla dělat na poslední chvíli, jak je mým špatným zvykem. By se mi to jednou taky nemuselo vyplatit.
Pak jsme měli bižuli a probírali jsme nervovou soustavu. Kontroloval se jakejsi úkol, k němuž ani nemám zadání, takže prostě úžasné. No, nedá se svítit, došly žárovky. Ale tak, na to peču.
No, a pak byla volná hodina, tak jsem šla do 02, kde jsme pak měli mít češtinu. Nejprve jsem si chvíli četla, ale pak jsem zpozorovala, že se rozhovor točí zajímavým směrem. Prej brigáda v márnici - umývání mrtvol a oblíkání je do obleků na pohřeb. Podle Honzíčka 1500 za mrtvolu. A teď začali debatovat, jak to na tu mrtvolu navlečou, když prý po smrti ztuhne. No, chvíli jsem je poslouchala, ale pak už mi to nedalo, když to dohnali do takových extrémů, jako, že ji budou nahřívat, nebo lámat kosti. Sakra, vážení, posmrtná ztuhlost, neboli rigor mortis, po nějáké době, řádově několik hodin, zase odezní, takže žádný nahřívání, ale počkat si. To, jak rychle odezní, závisí na okolnostech smrti.
Pak měla být literatura, ale Kirchnerová přišla až na posledních dvacet minut hodiny. Že prej skejsla na nějáký poradě. Takže jsme vlastně nic nedělali. Jenom nám oznámila, že máme napsat nějáký odborný referát na tři strany minimálně, kde budou citace, spisovná mluva a podobný žvásty. Uvažuju, o čem budu psát. I když jakous takous představu mám. Uvažuju totiž, že budu psát právě o Lilith - první Adamově ženě, o které tady na blogu už jeden článek mám. Tak uvidíme, jestli z toho něco bude.
A jako poslední jsme potom měli semináře. Takže zase naše milovaná informatika. Probíráme typografii a vážení, já jsem z celé té skupiny, co nás tam je, jediná, kdo primárně používá Open Office, ostatní používají word, který mi dost pije krev. Něják ho nemám ráda. Prostě open office (opice) jsou lepší a basta. Uvidíme, co na to budu říkat, až nám Radek vysvětlí Tex Latex. Nebo jak se to píše... (Čti Tech La Tech).

15. 2. 2011

15. února 2011 v 15:22 | AnnElfwind
12
    Dneska ráno jsem se něják nemohla vyhrabat z postele, ale nakonec se povedlo. Holt se mi nechtělo vstávat. Ale tak, dobrá věc se podařila. SEsbírala jsem se tedy a vyrazila do školy. Tam jsem se před začátkem vyučování ještě učila na písemku, která se pak ukázala jako poměrně lehká. Byla jsem první, kdo odevzdal. A myslím, že to mám dobře.
   Potom jsme měli angličtinu a poslouchali jsme písničku a doplňovali slovíčka. Taky jsme hráli bingo. Nebylo to špatný.
   Po angličtině byla chemie a tam jsme dál probírali úvod do biochemie a pak začli sacharidy.
   Potom jsme byli ve dvěstě jedničce a měli jsme mít supl za Sargiho. Na suplu byla napsaná Plačková, ale jelikož nás chtěla i Pindričová, tak se o nás rozdělily. Půlku ta a půlku druhá. S Plačkovou jsme doprobrali, respektive dorozebrali, desatero z Bible a potom s Pindričovou jsme si říkali cosi o fotonech. A to už tak zábavný nebylo.
   Po půlené hodině pak byl oběd. Já na obědy nechodím, tak jsem se rovnou zašila do chemie, kde jsme pak měli mít němčinu. Teď tam dolezu, jsou tam Ondra a Petr a baví se cosi o tom, že jim cosi odpadá. Následně jsem si šla koupit pití a když se vrátím, hoši opouštějí třídu s tím, že to balí. No, tak jsem jim akorát řekla "sbohem a šáteček". Holt zdrhli před písemkou.
   Ano, psali jsme písemečku na ani nevím, jak se to vlastně menuje. Myslím, že spojkové vazby, či co... Ne, spíš slovesné vazby. Jo, to by znělo líp, tak to asi bude ono. No, myslela jsem si, že test bude těžší, ale kupodivu to docela šlo, tak jsem ráda.
   Jako poslední jsme měli pak češtinu. Probírali jsme Dekadenci a já jsem zjistila, že většina jejích rysů na mě sedí. :D A taky jsme probírali Wildea a Obraz Doryana Graye. Opravte mě, pokud je Doryan měkké i. Nejsem si tím jistá. A hledat se mi to nechce.
   Jo, ale co vám chci hlavně říct, je, že pak jedu domů, vystoupím z autobusu a poslední kousek jdu pěšky. Zahývám už skoro k našemu baráku, když kolem mě jede sanitka. A tam, před našim domem jakési dědek a policajti a právě aj ta sanita. Tak jsem koukala, co se děje. Sem si myslela, že něco vážnýho, ale ne, dědka zvedli, dali ho do sanitky a odjeli. Ale byla to docela prča. Se ho ještě ti fízláci ptali, kolik toho pré vypil. :D
   No, a i když jsem nestihla vyfotit celou scénu, tak jsem vám alespoň vyfotila tu sanitku. Ano, fotka není kvalitní, ale nejde o kvalitu, ale o důkazní materiál. *Už mluví jak Perry Mason, asi by to měla přestat číst...*

12. 2. 2011

12. února 2011 v 13:41 | AnnElfwind
174
   Koukám, že jsem vás poslední dobou hodně zanedbávala... No, myslím, že je na čase to napravit. A proto sem po hodně dlouhé době opět házím nějáký ten článeček.
   Sice se dneska ještě nic nedělo, ale to nevadí.
   Vstávala jsem přesně o půl dvanácté a pak jsem zasedla k počítači. Okamžitě se na mě slítli lidi na ajsku, takže jsem byla zavalena zprávama.
   Přišla mi jedna ohledně layoutu, který jsem slíbila. Tak sem se do toho pustila a lay na téma Paříž jsem vytvořila. Mám ho myslím dokonce ve čtyřech verzích a ještě jsem se nerozhodla, která se mi líbí nejvíc.
   Zájemkyni jsem poslala všechny verze, aby si sama vybrala. Zvolila si tu poslední.
   Potom jsem ajsko zavřela na trvalo s tím, že už nechci, aby mě na něm dneska někdo votravoval a zapla jsem Oblivion. Načetla jsem příslušnou uloženou hru a pustila se do hraní. Povedlo se mi splnit několik úkolů, ale pravdou je, že je tam několik takových, u kterých dál nevím, jak dál. A pak taky takový, do kterých se mi nechce.
   Jo, a mám dotaz: Co z člověka udělá upíra? Já totiž měla jednu hru tam, byla jsem už hodně daleko, ale najednou se ze mě stal upír a já nevím, jak to. Stalo se to bez mého souhlasu a vědomí... Tak kdyby někdo věděl, proč, tak budu ráda, když mi to poví.
   A to je asi dnes zatím všechno. Potom jsem se naobědvala a matka šla navštívit jakousi svoji kamarádku. Chtěla, abych šla taky, ale já bych se tam akorát nudila. A takhle vám aspoň můžu napsat nějáký článek.

28. 1. 2011

28. ledna 2011 v 17:29 | AnnElfwind
173
   Ahojky, dlouho jsem do téhle rubriky nic nepřidala a tak jsem se rozhodla to napravit. Poslední dobou se totiž spíš zabývám psaním povídek. Konkrétně Démona. Zatím je napsaných šest dílů a věřím, že sedmý se mi povede sepsat zítra.
   Ale co k dnešku? Ráno jsem měla na devátou, protože minulý týden sem měla na sedmou. Tak jsem si mohla trošku přispat. Ale vstávat se mi tak jakot ak nechtělo. No, ono se ale není čemu divit, když chodím spát v jednu v noci.
   Tak jsem se teda vyštrachala z postele a připravila se do školy. Byla sem tam brzo a tak jsem čekala před třídou, než začneme. Protože tam před nama maj hodinu římani. První hodinu jsme měli dějepis. Probírali jsme Napoleona a je to docela zajímavý. Na další pololetí nám vymyslel, že všichni budeme buď zkoušení, nebo budeme mít presentaci o někom. Ještě jsem se nerozhodla, co z toho si vyberu. Ale asi to bude nakonec ta presentace.
   Potom jsme měli jazyky. Já němčinu. A v němčině jsme se bavili o nádraží. Konečně, po dvou letech se dostáváme k probírání něčeho, co nám vlastně k něčemu bude. Sakra, kdy budu v životě potřebovat vědět, jak se řekne "spříšeženstvo" nebo "spolkový kancléř"? Myslím, že nikdy. A když bych to už mermomocí někdy musela použít, tak to určitě nebude v běžné mluvě, tak si to v pohodě najdu ve slovníku.
   No, a pak jsme měli biologii. Ne v biologii, ale ve sto štyrce. Protože v biologii probíhala olympiáda z biologie, které se od nás ze třídy účastnil Petr. A nejlepší je, že jsem si ráno chystala věci. Teď se dívám do rozvrhu, jestli máme matiku, nebo ne, jako jestli ji mám z té tašky vyndat, nebo ne. Matiku nemáme, tak vytáhnu sešit, o kterým si myslím, že je to matika, jenže teď v biologii, hledám sešit a co najdu, tu matematiku, co jsem myslela, že jsem vytáhla... Takže naprosto úžasný... Fakt jako...
   Ale tak, sem si psala holt poznámky jinam. Se nedalo nic dělat.
   No, a pak jsme vlastně šli dom, protože suplovaná čeština nám nakonec odpadla a mně odpadl i seminář, tak jsem tam nemusela tvrdnout. Což rozhodně nebylo na škodu. :) No nemyslíte? I když je zase na druhou stranu pravda, že jsem se na ten seminář těšila... Ale tak, co se dá dělat, že... Nic. Akorát to přežit.
   Tak jsem jela domů s tím, že o půl druhé si půjdu na poštu koupit známky. Protože až tehdy otevírali, tak jsem měla nějáký dvě hoďky volna, než to toto. Tak jsem si četla mýtus. Protože jsem si v knihovně sehnala hned tři na sebe navazující díly. :D Ale ještě nejdřív jsem napsala jeden dopis. Aničce. A pak jsem ještě popadla knihy, který jsem měla půjčený tady od nás z knihovny a šla jsem do knihovny. I s tím dopisem.
   Půjčila jsem si dva Gardenery a jednu Clarkovou.A pak jsem se vydala na tu poštu, abych si koupila známky, abych mohla odeslat ten dopis. Sem si jich koupila deset. Rovnou na místě jsem jednu nalepila na dopis a hodila ho do schránky, co byla hned vedle pošty. Tak tohle jsem konečně vyřešila. Holt jsem něják až do dneška neměla čas ty známky koupit... :D To jsem celá já - nechávat všechno na poslední chvíli. Ale měla bych se to odnaučit.
   A to je asi tak všechno. Jinak jsem vlastně nic zajímavýho už nedělala. Akorát jsem skypovala s Mariannou a ta mi říkala cosi o jakýmsi církevním časopisu a že chtěla do něj napsat cosi o svobodě. Tak mi vnukla nápad, že bych na toto téma mohla něco napsat. Ale nevím to jistě. Uvidíme. Něják se mi do toho teď nechce. Holt jsem se rozhodla zkouknout postupně všech pětset dílu Detektiva Conana. Co pětset, ono jich je přes pětset. Takže mám co dělat. Jsem zatím u jednatřicátýho dílu.
   A to je ode mě v tuhle chvíli vše.

10. 1. 2011

10. ledna 2011 v 16:44 | AnnElfwind
154
   Ahoj, tak po nějáké době zase deník. Teda, já tomu říkám spíš kronika. Protože kdybych si psala deníček, tak by to vypadalo jinak. Školu jsme měli až na devátou, tak jsem si mohla pospat. Vstávala jsem v osum. To docela šlo.
   První hodinu jsme měli ZSV. Měla jsem aktualitu, vlastně dvě. Byly takové katastrofické. Jedna o mrtvých ptácích padajících z nebe a druhá o tom, že by v roce 2100 mohla být pryč spousta ledovců. Tak jsem dostala jedničku. Ale víte, co je vtipný? Když jsem měla aktualitu do prvního pololetí, tak to byly veverky, teď ptáci. I když mrtví, ale je to docela vtipný.
   Následně jsme se dozvěděli známky a ti, co maj nerozhodně, budou ve středu zkoušeni. Já jsem mezi nimi. Mám mezi trojkou a dvojkou. Tak doufám, že se mi tu dvojku podaří získat. Byl by to dobrý bonus. 
   V matice, kterou jsme měli potom, jsme počítali odchylky rovin. Byla to docela nuda. Hlavně, když jsem to vždycky vypočetla správně a ještě jako první a pak jsem se tam nudila... Tohle by mi docela šlo. Uvidíme, jak mi půjde to, co budeme probírat potom. I když zatím nevím, co to je.
   Poslední hodina před polední pauzou byla fyzika. Vlastně jsme nic moc nedělali. Někteří dopisovali písemky a ten zbyte, no, ten se nudil. Teda, no, valstně jo. Já říkám zbytek, protože sebe nemyslím. Já jsem si četla. A bylo to zábavný. Občas jsem měla co dělat, abych se nesmála nahlas. 
   Až tu písemku dopsali, tak jsme si udělali pár nepodstatných zápisků do sešitu a zazvonilo, takže jsme třídu opustili. Nevím, co dělali ostatní a popravdě, je mi to vcelku jedno. Ale já jsem si zalezla k tělocvičně, k vstupu do německé knihovny, kde jsme pak měli mít němčinu. Tam jsem si pěkně v klídku četla a u toho svačila.
   V němčině jsme dělali různá cvičení z učebnice. Povedlo se mi to vopsat zezadu z klíče, tak jsem měla dobrý skóre. :D No jo no, jsem sneezel. Ale já už jiná nebudu. A navíc jsem to neopsala všechno. Jen jsem si to tam pak zkontrolovala. :D *Ještě větší sneezel*
   Po němčině jsme měli češtinu. Byla jsem zkoušená, protože jsem měla nerozhodnou známku. Měla jsem mezi jedničkou a dvojkou. A vzhledem k tomu, že jsem to zkoušení pokonila, tak budu mít tu dvojku. Což je pořád ještě dobrý. A uvidíme, ještě budem psát jednu písemku, tak se ještě uvidí, co z toho nakonec vyleze.
   Poslední hodina, protože nám odpadl seminář, byla angličtina. Tom měl prezentaci. Tak to bylo docela fajn. Problém byl v tom, že Tom mluví moc rychle, takže mu místy nebylo rozumět, ale tak, dalo se to. To hlavní jsem z té prezentačky pochytila. A to, co jsem nepochytila už tak jako tak nepochytím. No, pak jsme si ještě kontrolovali úkol a registrovali se na jakési divné stránce, která mi akorát bude votravovat život, ale dobrý bylo, že nás dom pustil dřív. Takže aspoň nějáký plus. :)
   A bolí mě záda!!!!!!

7. 1. 2011

7. ledna 2011 v 16:39 | AnnElfwind
163
   Ahój, tak mě tu po dlouhé době zase máte. A taky první článek nového roku. Jistě, sedm dní jsem nic nenapsala, ale nebyl čas. A navíc, našla jsem úžasný anime! Jmenuje se Rurouni Kenshin. Možná ho někteří znáte, možná ne. Ale to se neřeší.
   A dneska, měla jsem na sedmou, tak jsem musela vstát sakra brzo. Moc se mi nechtělo, ale na druhou stranu, vynechat praktika se mi taky nechtělo. Nemuselo by to dopadnout dobře. A tak jsem tam radši šla.
   Dělala jsem cvičení číslo 4. Společně se Sabčou a Evou. Nakonec jsme to něják daly dohromady.
   Pak byl dějepis a Sabča měla referát o tom, co bylo po Francouzské revoluci. Bylo to zajímavý. Holt je vidět, že jsou lidi, kteří mají pro mluvení před publikem vlohy.
   Co bylo dál? Dobrá otázka. Ale tak jo, němčina. Nebylo to špatný. Vyfásla jsem jedničku. Tak jsem za to ráda. Už jsem jedničku z němčiny neměla ani nepamatuju. Naposledy bůh ví, kdy.
   V biologii jsme probírali hormony. Docela nudné téma, ale dalo se to přežít. Na konci hodiny jsem profesorce řekla, aby nezapoměla dát třídnici do sborovny a šla jsem si napsat písemku z druhé lekce němčiny. Něco jsem do toho načmárala, ale jestli je to dobře... suď bůh...
   Odevzdala jsem a přesunula se do 02, kde jsme měli mít češtinu. Měli jsme začít o dvacet minut dřív, protože jsme měli psát slohovku. Tak abysme na to měli dost času. Jako nechci do toho rejpat, ale půl hodiny jsem se tam nudila. Uvědomujete si, že jsem mohla být doma v jednu, kdybysme pak ještě neměli seminář? Takhle jsem tam trčela do tří.
   Ale stálo to za to, protože VAIčko je vždycky zajímavý. Navíc, Radek je jeden z nejlepších profesorů. :)

31. 12. 2010

31. prosince 2010 v 22:06 | AnnElfwind
Deník

23. 12. 2010

23. prosince 2010 v 20:24 | AnnElfwind
148
   Ahoj, konečně jsou prázdniny, tak jsem si myslela, že bych si třeba přispala, ale prostě se mi to nepovedlo. No, nevadí. Ale fakt, vstávat vo půl desátý je na mě brzo... No, to je fuk, tak jsem teda vstala, našla něco, co by se dalo považovat za snídani, no, vlastně to bych kecala, nenašla. Takže jsem byla bez snídaně, ale nevadí.
   Pak jsem si zapla počítač. Chvíli jjsem tam něco kutila, ale pak jsem se na to vyprdla. A přešla k posteli, zalezla zpět do ní a četla si Jestřába a Rybářku. Potřebuju vědět, kdo je zrádce. A taky, kdo je vrah. A vzhledem k tomu, že zahradník tam není, tak jsem v koncích.
   Pak přišla matka z práce. Dneska hodně brzo. Uvařila oběd a pak jsme balily dárky. Holt jsme to ještě nestihly. A já na ně psala cedulky v azbuce. No jo no, posedlost ruštinou je vidět.
   Bylo čtvrt na dvě, nebo půl, nevím už přesně, ale to nevadí. A tak jsme se sebraly a jely do města. No, nejprve na úřad, abych si mohla podat žádost o vydání řidičáku. Byli vstřícní a až na to, že tam měli vedro, to bylo v pohodě.
   Pokračovaly jsme do města. Matka šla k bankomatu, já do Vágnera. Potřebovala jsem tam pár věcí. Např. Černý balónky, lepící pásku a sešit. :D No jo no, můj mamon na sešity. Ale já už jiná nebudu. Zaplatila jsem a šly jsme ještě vo patro vejš. Tam byly dárkový věci a my potřebovaly stužky, tak jsme si jich pár koupily. Holt jich byl chronickej nedostatek.
   S nákupem jsme pak přes Svoboďák, kde jsme si daly langoše, zamířily na autobus. Ještě nás čekal nákup v Kauflandu. Bylo tam strašně moc lidu, ale povedlo se nám sehnat všechno, co jsme chtěly. A to, co se nám nepovedlo sehnat už prostě mít nebudem.
   Matka pak ještě šla pro zákusky a já si zašla do trafiky pro Score a pro magic. Holt jsem narazila na jackpot. A to není zrovna na škodu. :D Ve výsledku matka ještě zamířila do Tesca do DM a já vodvlekla ten kurevsky těžkej nákup dom. Héj, už se těším, až budu mít auto a nebudu tyhle věci muset vláčet autobusem... To bylo na zabití ta cesta...
   Ale zdárně jsem to vodvlekla. A doma jsme dobalily dárky a pak jsem se zdejchla a vyráběla pro Andrej přání, které si holka chce dát na blog. :D A musím se pochválit, povedlo se mi. :D

22. 12. 2010

22. prosince 2010 v 16:05 | AnnElfwind
160
   Ráno jsem tradyčně nechtěla vylézt z postele, ale pomyšlení na to, že budeme ve škole nejvýš dvě hodiny mě k tomu donutilo. No, ono ani označení ve škole není přesné, protože jsme šli do divadla.
   Představení se jmenovalo "Jistě pane Guthe" a hráli to pražští herci. Nejprve jsem celému tomu počinu nevěřila, ale ve výsledku jsem si to užila. Akorát mě sralo, že jsme byli v zadní řadě... Jo, to tehdy v Praze v Ypsilonce to bylo lepší, tam jsem byla v druhé řadě od jeviště...
   A potom, co to skončilo, jsme šli dom. A to na tom bylo asi to nejlepší. Jít dom takhle brzo. No, teď už sice brzo není, ale myslím, že to je jedno. A navíc, to je proto, že když jsem přišla, tak jsem zalezla do postele a dospávala jsem to, co jsem nenaspala v noci. Holt já jsem noční tvor... A vždycky jím budu.
   No, nakonec jsem se znovu donutila vstát a šla k počítači. Projela jsem Downhill v Shiga Kogenu a naštvala se na to. Tak jsem to vypla. A zapla net. A hrála DragonFable  na který jsem se ve výsledku taky naštvala. Takže naprosto úžasný...
   A to je asi tak všechno. Jo, přidala jsem obrázek, ignorovala "volopicha" a co bude dál, to se teprv uvidí.

   Edit: Ten volopich, to je jenom na estrankách. Sem naštěstí zatím nedolezl. Ale i kdyby, jeho minus, navíc, když je volopich, tak by měl jít někam píchat do volů a nevoxydovat tady.

21. 12. 2010

21. prosince 2010 v 15:35 | AnnElfwind
124
   Ráno se mi vůbec nechtělo vstávat. Což ale není žádná novinka. Nicméně, jako obvykle, z postele jsem se vykopala a vyrazila do školy. Jak napotvoru, dobíhala jsem autobus. A to nejhorší je, že jsem si ho klidně mohla nechat ujet... Aspoň bych nebyla ve škole tak brzo... Protože já tam opravdu brzo byla...
   První hodinu jsme měli ZSV a povídali jsme si o Vánocích. A prej u koho se drží jaký zvyky. A já tak na to, že u nás se na to nehraje, to že jenom u babičky. A pak se ptala, prej, že kdo peče. A já jsem odpověděla: "Kdo by pekl, když to stejně nikdo nežere..." Takže docela výtlem.
   Potom jsme měli angličtinu a hráli jsme hry. A pan profesor z dějáku nám rozdal opravený testy, jen proto, aby si je potom zase mohl posbírat, takže smůla, nenechal nám je. Ale nevadí.
   No, pak byla chemie a ta byla kupodivu, naprosto vyjmečně, naprosto suprová. Nejprve nám Holej pouštěl nějáký písničky na youtubu, pak se kecalo o tom, co kdo rád za hudbu atp. No, a pak nám pustiil na youtubu Bolero. V podání nějákých japonců. Bylo to spuer, ale v první chvíli vypadala hlavní ženská představitelka jako chlap. Myslela jsem si to skoro celou dobu. Jako takovej ten dlouhovlasej chlap z anime, nevím, jestli jste někdo viděl Princess Princess, tak trochu jak ten žlutovlasej, co tam je.
   A nejlepší je, že nám do toho Bolera přišla zástupkyně. No, takže fakt výtlem, jak prase. Prej, co to je a zdali to má co dělaat s chemií. :D A úplně nejlepší na tom bylo to, že na začátku měl Holej poznámky, že to má lehce erotický podtext. No, takže síla!
   Následoval suplovanej zempl. Byl suplovanej Šálkovou, aneb Lena vede. :D Ale ne, nic se nedělo. Jenom Káji vysvětlovala nějáký příklady a na nás ostatní doslova a dopísmene kašlala. Takže jsme si mohli dělat, co jsme chtěli. No, a já si část hodiny četla a tu druhou část jsem se nudila.
   O volné hodině jsem se vydala hledat Zemanku, ale teprve pak mi došlo, že vlastně není ve škole. Takže jsem si nemohla dopsat test z druhé lekce druhé učebnice, ale ne, že by mi to vadilo... To vůbec ne. Po tomto objevu jsem se vydala dolů k německé knihovně, kde jsme měli mít spojenou němčinu. Narazila jsem tam na Zdeněčka, takže jsme celou volnou hodinu zabili tlacháním prakticky vo ničem... Ale bylo to fajn.
   No, a v němčině jsme dokoukali toho Cimrmana. Nevím, co přesně to bylo za hru, ale pokud sem zavítá někdo z naší němčinové skupiny, on vám to určitě rád řekne. Věřím tomu. Vím jen, že Cikáni jdou do nebe to nebylo. A ani nevím, jak jsem zrovna na tohle došla... No, mé myšlenkové pochody bývají někdy dost podivné.
   Vzhledem  k tomu, že nám odpadla čeština a seminář v úterý nemám, jsem mohla po němčině jít dom. Takže fajne. Akorát autobus byl narvaný tak, že tam nebylo k hnutí. Byla jsem namáčknutá na dveřích a docela horor. Takže tak. Prostě fuj, no, ale dom sem se dostala a to je hlavní.

20. 12. 2010

20. prosince 2010 v 17:49 | AnnElfwind
152
   Ráno mě budík vzbudil setsakra brzo. No, teda. Ono to bylo tak akorát, protože to zvonilo v osum, přesně, jak to zvonit mělo.. Ale i tak mi přišlo, že je to straně brzo.
   No, ale vykopala jsem se z postele a posbírala věci, co jsem do školy potřebovala a vyrazila. Pak jsem bůhví, jak dlouho čekala před učebnou, než se nám profesorka uráčila odemknout, takže zabit.
   Ale tak, aspoň, že jsme toho v tom ZSV nic moc nedělali. I když, když se to tak vezme, byla to hodina, kde jsme toho dělali nejvíc. Ale dalo se to přežít.
   Pak jsme měli matiku. Nejprve jsme dělali asi dva příklady a pak takový logický blbosti... Ale prostě, když máte šest sirek a chcete z toho udělat tři rovnostranné trojúhelníky, tak nemusíte dělat pravidelný čtyřstěn, stačí, když ze tří sirek uděláte čtverku a ze zbylých tří trojúhelník a výsledek bude naprosto stejný... Tak nevím, co to řešili...
   No, ale zase na druhou stranu, víte, ona Lena je prostě Lena... Takže tak.
   Po matice byla suplovaná fyzika, měli jsme Cvejnovou, která se ukázala jenom, aby zapsala do třídnice. Takže naprosto super... Stejnak se nic nedělo. A pak následovala volná hodina. Zašila jsem se na své oblíbené místo k tělocvičně. Teda, před vchod do míst, kde se šatny a tělocvična nacházejí. Je tam taková pěkná zašitá lavečka, tak jsem se tam uchýlila. A tam jsem čekala, až bude němčina. Protože ta je hned vedle.
   Němčina začala a byli jsme obě půlky spojený. Takže naprosto úžasný... A sledovali jsme Cimrmana. Nevím, co je na tom tak vtipnýho... Jistě, je to klasika a tak dál a MÁ to být vtipný, ale já se prostě nesmála... Mám ráda jiný tip humoru. Takový ten černý a pak slovní přesmičky a takoýv věci.
   V češtině jsme potom poslouchali Hurvajse, což byla celkem nuda, ale rušilo to, takže jsem se nemohla soustředit na své básnické střevo, což mi pilo krev... Takže báseň, která by mohla skončit geniálně, má jen dva řádky... Takže vlastně kulový s přehazovačkou.
   Po češtině byla angličtina a vlastně jsme nic nedělali. Jenom jsme tak něják kecali o ničem. No, ne, že by mi to vadilo, ale tak... No, však víme,..
   No, a na závěr byla ruština. Samozřejmě, že už si do ní nikdo nic nedonesl, takže jsme jenom měli prezentace. Teda, ti z těch, co je mít měli a opravdu je měli. Takže takovejch pět lidí. Jednou se zasek komp, takže jsme to museli restartovat, ale pak už v pohodě. No, a pak, až to ty lidi vodprezentovali, tak pak jsme šli dom. Holt se jí nechtělo nás tam tak držet. A já jsem za to ráda, protože jsem se aspoň dostala dom celkem brzo.
   Doma jsem nakrmila kotě, které k nám chodí a které jsem si přivlastnila a pak jsem zapla počítač. Byla jsem s Andrej na ICQ a taky skenovala střípky. No, a taky se vztekala nad novým tématem týdne na blog.cz

19. 12. 2010

19. prosince 2010 v 18:16 | AnnElfwind
164
  Ahoj, dneska jsem vstala rozhodně později než včera, takže kolem desáté. Zhruba. Pak jsem si dala snídani a zapla počítač. Nainstalovala jsem si lyže a hrála je. A vyhrála junior championship, či co to. 
   Pak jsem to zapakovala a kreslila jsem. Kreslím takový cosi, co se mi moc líbí a co bude mým vrcholným dílem. Zatím to nemá ani celý obličej hotový, ale nebojte, to přijde. Horší budou vlasy. Tam si asi ve výsledku budu rvát ty svoje...
   No, ale tohle stranou se toho vážně moc nedělo... Na Minde-real je nová povídka. Jmenuje se Trust me tak jsem si ji přečetla. Je úžasná, ale mormálně, to volá až do nebe pro pokračování! Ale i tak je to super. Nemůžu si stěžovat. Minde je jedna z mých oblíbených autorek.
   A vlastně jsem jinak nic nedělala... Heh, perfektně zabitej den! A ještě řekněte, že ne! I když, je tu ještě jedna věc, co jsem dělala. Asi dva dny jsme už doma měli Dračí ovoce, tak jsem to dneska kuchla! Má nádhernou barvu a taky dobře chutná. Doporučuju! 

18. 12. 2010

18. prosince 2010 v 21:15 | AnnElfwind
162
   Ahoj, dneska jsem byla vzhůru strašně brzo. Už kolem osmé. No, potom otec vylít, že zaspal, protože v osum on už je dávno pryč... No, tak jsem ho stopla, aby mi řekl, co chce k Vánocům. On že prej nic, ale tuhle odpověď já slyšet nechtěla, tak jsem mu řekla, že mu prostě koupím diář na rok 2011. A nakonec teda souhlasil.
   Potom vstala matka a ji já. Protože u mě být vzhůru neznamená být venku z postele. :D Ale to jsem celá já, že... A tak jsme se nasnídaly, ona dočetla Mýtus a pak jsme jely do města.
   Nejprve jsme zašly do Vágnera, kde jsem koupila otci ten diář. A taky jsem si koupila takový sešitek. I když eště nevím, na co mi bude, ale já prostě, když jsem v papíráku, tak nevím, kdy přestat. Věřím, že minimálně někteří z vás to znají. Jo, a taky jsem si koupila takový šanon na velikost A5. Proč to? Potože už mi ten starej praská ve švech. :D 
   Matka v přízemí Vágnera objevila obchod s vánočníma ozdobama a taky tam prodávali šperky, tak se tam zasekla. Jsem mezitím šla do Barviče, abych to tam omrkla, ale nic zajímavýho tam nebylo. No, dobře, byla tam jedna manga, ale byla zabalená v celofáánu, takže jsem si nemohla prohlídnout vnitřek... Měla jsem sto chutí si ji koupit, ale nakonec jsem to neudělala. Tak jako tak, manga, po které prahnu nejvíc, není na skladě... Zabit toj totok.
   Jelikož matka pořád nešla, tak jsem se vrátila do Vágnera. Našla jsem ji, jak se rozplývá nad naušnicema. A že prej si mám nějáký vybrat a že to dostanu pod stromeček. No, to bych nebyla já, abych si nevybrala. Jsou takový obyčejný, ale mi se líbí. Nemůžu si stěžovat.
   Poté, co jsme si vyjasnily ty naušnice jsme šly do knihovny. Protože jsem potřebovala další dávku Mýtu, ale normálně nasrat toj totok!!!!!! Zabit! Prostě, nebyl! Teda, byl, ale ne ten díl, který já chtěla... A přeskočit dva díly je trochu moc... Tak jsem si nabrala Simona R. Greena... Jestřába a Rybářku dvakrát a ještě dvě další cosi, taky od něj.
   Z knihovny jsme šly k bankomatu, aby si matka mohla vybrat prachy. A postavila se na špatný konec fronty, tak tam kybicovala s jakousi paní. No, nedalo mi to, abych nepoznamenala, že ŠLO poznat, odkud ta fronta začíná... Protože to opravdu poznat šlo!
   S penězma v peněžence jsme šly do Špalku koupit lístky na kino. Potom jsme měly ještě hoďku čas, tak jsme si šly něco dát do Meka. A nakonec jsme se vrátily do knia, protože už byl nejvyšší čas. Šly jsme na Narnii - Jitřního poutníka. Bylo to ve 3D a bylo to super. A sál byl poloprázdný. Holt, když si člověk týden počká, tak pak může mít v tom kině klid, protože v sále je všeho všudy dvacet lidí. :D 
   Film byl skvělý a když skončil, tak jsme šly na trhy na Svoboďáku. Matka mi koupila langoš a následně mě zatáhla zpět do Vágnera, dolů, do přízemí, kde prodávali ozdoby. Chtěla mi ukázat jakousi obrovskou špici. A světe div se, nakonec jsme ji koupili. A ještě takový zelený ptáčky. Dvoje. A co víc, takový dvě úžasný veverečky!!!!!!!!! Když rozchodím foťák, tak udělám fotečku. Když ne, tak ne. Ale ty jsou tak roztomiloučký!!!
   A pak už jsme se jenom vydaly domů. A doma matka pekla z kynutýho těsta takový pletinky. Nebyly špatný, ale zítřek bude lepčí, protože budou bramborový placky a po těch se já můžu utlouct... A víte co? Měla bych si ověřit, že jsem na skypu online a ne neviditelná. Protože pak si nebudu moct popovídat s Marianou, protože ona nebude vědět, že jsem online. :D Mariana je mamina teta.
   Perte se a žerte se a pamatujte si, jak pravila Marie Antoinetta, "V krizových situacích je nejdůležitější neztrácet hlavu," než byla popravena gilotinou.
                                                                                                                 -výňatek z Mýtu od R.Asprina-

17. 12. 2010

17. prosince 2010 v 17:51 | AnnElfwind
143
   Vypadá to, že jsem vám sem nějáké ty dva dny nenapsala... Asi bych se měla stydět, že tak tuhle svoji kroniku zanedbávám... :D No, snad se mi bude v budoucnu dařit lépe.
   Ráno jsem měla problém se vykopat z postele. Vůbec se mi do toho nehoráznýho mraza nechtělo, ale škola je škola a tak jsem neměla moc na výběr... Tedy jsem se z té postele vykopala.
   První hodinu jsme měli dějepis. Psali jsme test. Učila sjem se na něj, ale myslím, že to moc nepomohlo... Holt Sedláci u Chlumce... Zabit toj totok. Ale tak, vím jistě, že minimálně něco dobře mám.
   Dál jsme pak měli němčinu. Měli jsme psát test. Dokonce jsem si na ruku napsala poctivej tahák, ale ve výsledku mi byl k ničemu, protože jsme ten test nepsali. Místo toho jsme četli německou knížečku. No, ale na mě se se čtením nedostalo. Ne, že by mi to vadilo. :D
   A poslední hodina před polední pauzou byla biologie. Měli jsme supla a sledovali jsme jakýsi film o rozmnožování. No, celkem nuda. Ale tak, půlku jsem toho pročetla. Takže si stěžovat moc nemůžu. Protože jsem si mohla číst, což je moje oblíbená činnost. Obvzláště, když jde o Hraničářova učně.
   O volné hodině jsem si zase četla. A skoro to i dočetla. A v češtině jsme potom psali jakýsi divný vyprávění. Byli jsme ve studovně a měli jsme si vybrat jeden obraz, co tam byl namalovanej na stěnách, stropě a bůhví, kde ještě a o tom napsat příběh. O tom, jak vznikl. No, myslím, že jsem to pojala trochu netradyčně. Holt jsem tak něják napsala, že autorovi toho obrazu nemůžu vidět do hlavy, ale že můžu napsat příběh, který by pověděl, co si myslím já. No, tak jsem to napsala. Příběh byl na dvě A4 a na třetí byla báseň. Taktéž součást toho příběhu. Respektive, takový poetický konec.
   A ještě jsme měli seminář. Informatiku. Dělali jsme statistiku. No, že by zrovna statistika byla něco, co by mě bavilo, to říct nemůžu. No...
   Po IVTčku jsem dojela domů, teda, IVTčku, spíš VAIčku... :D A doma, tam jsem zapla počítač, trochu uklízela, pouštěla si první episodu Hellsinga a ve výsledku zkončila u Pirátů z Karibiku - Prokletí černé perly. DVDčkový dabing. Respektive, dabing pro pirátské kopie. Kdysi dávno jsem to porovnávala s dabingem televizním a nesahá mu to ani po kotníky.
   Jo, a málem bych zapoměla, dočetla jsem HU 9 a konečně si můžu oddechnout - Hlat zůstal naživu! A to je nehorázný plus, který si u mě Flanagan získal!

14. 12. 2010

14. prosince 2010 v 15:29 | AnnElfwind
23
  Nazdar lidi! Jak je? Tady celkem dobře, ale zima. Jo, a zataženo, občasné sněžení! :D Melu hovadiny? Myslím, že ne, protože takový počasí právě je. :D 
   No, ale dost blbostí, teď vám povím, co bylo ve škole. Dalo by se to obsáhnout jedním slovem, což je Nuda, ale budiž.
   První hodinu jsme měli ZSV a psali jsme test. No, dvě otázky jsou propadák a zbytek uvidíme. No, a jinak jsme se bavili o jakýmsi magorovi, co psal o státní maturitě. Nic moc zajímavýho.
   Pak byla angličtina a měli jsme Lerryho. Jak já jen toho chlapa nesnáším. Jistě, až vám povím, že je to černoch, tak mi jistě řeknete, že jsem rasista, ale já nejsem. Já proti černochům obecně nic nemám. Akorát proti němu. Mele hovadiny, který nikoho nezajímají. Sakra co je mi po nějákým filmu, kde jakýsi negr namaloval černýho Ježíše Krista... Co je mi vůbec po Kristovi? Leda hovno! nejsem křesťan a nechci s ním mít nic společnýho! A to, že někdo namaloval Krista černýho mi je u prdele. I kdyby byl fialovej, tak by mi to bylo jedno.
   No, dál pak byla chemie, nic moc se nedělo a stejně tak v zemplu, který byl potom. A o volné hodině jsem si četla Pravdu. No, a v němčině, která následovala potom, tak tam jsme rozebírali zvratné zájmeno. Respektivě zvratná slovesa, či co to bylo za volovinu.
   A poslední hodina byla čeština a psali sme písemku. Uvidíme, co z toho vyleze. Jsem na to docela zvědavá. No, nejlepší ale bylo, že nás Kirchnerka pustila domů hned, jak jsme to dopsali. nemuseli jsme tedy čekat, až dokončí práci všichni. :D Jsme si prostě tak postupně odcházeli... Docela dobré.
   No, a to by bylo asi tak vše. :D 

13. 12. 2010

13. prosince 2010 v 19:39 | AnnElfwind
161
   Ráno jsem měla problém vylézt z postele. Já si myslela, že mám ještě hodinu čas, ale ten zasranej budík mě vyvedl z omylu a nemilosrdně  začal břáňat. No, tak jsem neměla na výběr a musela vylézt. Venku byla kosa nostra, takže fakt na zabití...
   No, ale dojela jsem do školy. A jdu do třídy 204, kde máme mít ZSV. Zastihnu tam Plačkovou, jak zrovna odemyká. A jelikož jsem uvažovala, co je ke mně Bára, manželka bratranca, tak jsem se zeptala jí, když tam stála a odemykala. No, řekla mi, že to prý nemá žádný specifický název... Takže zase mám smůlu...
   No, tak du do třídy, nikde nikdo, byla jsem tam první, tak si sundám židli a začnu si číst "Pravdu", čtvrtou knihu ze série Cherub. Aneb, jak je napsáno pod tím, "ty děti oficiálně neexistují...".
   Pak dojde Kája, tak se bavíme o tom, že jsem složila zkoušky z autoškoly a tak podobně, dozvím se, že zítra píšeme písemku, jak ze ZSV, tak z Čj... Takže naprosto úžasný... No fakt... Zabit... Hlavně proto, že to neumím a místo toho, abych se to učila, tak vám tady milostivě píšu deník... No, deník, spíše kroniku, protože správný deník by měl začínat slovy "Milý deníčku" a to tohle rozhodně nezačíná...
   Tak nakonec jsme se sešli a začalo vyučováníí. Probírali jsme právo a podobný kidy. Naprostá nuda. Ale to je fuk. Já už si něják zvykla. Prostě, pokud chcete právo a chcete ho v záživný formě, tak si přečtite Perryho Masona. Není nic lepšího. Hlavně, pokud chcete trestní právo.
   Potom jsme měli co? Suplovanou hodinu matematiky, takže jsem se mohla plně věnovat Pravdě. No, dostala jsem se tak něják do třetiny. A to i přes to, že jsem se původně chtěla učit slovíčka na test do němčiny. No, ale to je fuk, ty jsem se našprtala o volné hodině, ale to bychom předbíhali.
   Po suplované hodině byla fyzika. Probírali jsme čočky. Což mi přopomíná, že bych vás chtěla odkázat na spolužáky Třetí X na lide.cz na Slovaňáku, gymplu, kde je v galerii moc pěkný příklad Písemky na čočky. Aneb čočka je chutné jídlo, či jak to tam je. :D
   A pak byla ta volná hodina. No, jak říkám, můj hlavní záměr byl naučit se slovíčka do něminy. No, musím se pochválit, většinu jsem se jich naučila. Sice ne všechny, všechno, všecky, ale to už hraje malou roli. No, a zbytek volné hoďky jsem pročetla. Přeci jenom, dostala jsem se zhruba do půlky knihy a to si vemte, že jsem ji vlastně dneska teprv číst začínala... :D No nejsem dobrá?
   Po němčině jsme měli češtinu. Nic moc zajímavýho tam nebylo, tak ji s prominutím přeskočím. A dále byla angličtina. Psali jsme test, na který jsem se vůbec neučila, ale něco jsem tam napsala, tak uvidíme, co z toho vzejde. Doufám, že aspoň ta trojka ano. Ale, nechme se překvapit. 
   A na závěr seminář ruštiny. Nikdo neměl prezentaci, tak jsme probírali časování. Není to tak těžké, jak se zdá. Je to hodně podobné češtině, slovenštině. Myslím, že tyhle jazyky jsou dobrá pomůcka při učení se ruštiny. A asi i ta zatrolená latina tu hraje roli. No, ale latinu stranou, stihli jsme toho docela dost probrat, což není na škodu. :)
   Potom jsem valila dom pro věci do flétny a následně do flétny. Hráli jsme všechno možný a užili si legraci. Nemůžu si stěžovat. Nicméně, musela jsem Daškový převyprávět celé závěrečné zkoušky z autoškoly... No, gratulovala mi a kdesi cosi, to bylo od ní pěkné. :)
   A já se loučím a du vymejšlet nějákou lumpačinu.

12. 12. 2010

12. prosince 2010 v 16:41 | AnnElfwind
152
   Ahoja, dneska se toho moc nedělo... Ale něco málo přece. Vstala jsem před jedenáctou a to je na mne co říct, protože o víkendu většinou před jedenáctou nevstávám... Právě naopak, vstávám hodně po jedenácté...
   Vzhledem k tomu, že jsem neměla nic na práci, tak jsem si zapla počítač. Najela jsem si na DragonFable a zjistila jsem, že se tam objevil Frostval. No, to bych nebyla já, abych se okamžitě nezalogovala a nezačala hrát. A tak netrvalo ani dvě hodiny a Frostval byl přehraný. Na jeho další kapitoly si musím počkat zase napřesrok.
   No, ale taky tam přidali nový quest v Ravenloss. Tak jsem přehrála i ten. A potom jsem hrála s postavou Daniela. jenže pak jsem se nakrkla, že ji mám na jiným účtě, než svoji hlavní postavu, tak jsem si vytvořila ještě jednoho Daniela. Sice jsem s ním ještě nezačla hrát, ale to se napraví.
   No, a pak jsem byla na ICQ s Andrej. Tak něják jsme se bavily a ve výsledku jsem dělala nový layout. Mám ho nastavený na stránkách, co mám na blog.cz. Posílala jsem náhled Andrej a jí se zalíbil, tak jsem udělala pár drobných úprav a nastavila ho i na její blog. Takže máme skoro stejný designy. Ne, že by mi to vadilo, mi jsou takový věci putna.

11. 12. 2010

11. prosince 2010 v 20:57 | AnnElfwind
149
   Ahoj, dnešek byl docela hektický. Obvzlášť na to, že je sobota... Zabit toj totok. I když, zase na druhou stranu, vydělala jsem na tom. A vo co go? Povim vám to.
   Takže... Ráno jsem vstala o půl dvanácté a potom jsem byla matkou vyvlečena do města. Nejprve jsem uvažovala, že se na to vybodnu a nepůjdu, ale nakonec jsem se nechala přesvědčit a to bylo dobře.
   Jely jsme do Vaňkovky a tam jsme prvně šly do Datartu, kde jsme koupily Tablet, čili dárek pro mne k Vánocům. Potom jsme se šly podívat na jistou bundu a vestu. Vestu jsem ve výsledku zamítla, ale bundu mám a dostanu ji taktéž pod stromeček. Je bílá a má kožešinku na kapuci. A je moc pěkná. :) Jsem s ní spokojená.
   A pak jsme měly jít na pizzu, ale já jsem to nejdřív vzala do papeterie. Tam jsem si to namířila ke stojanu s výtvarnými potřebami a koupila jsem si další sadu těch fixů. :) Těch na kreslení mangy. A nemůžu si stěžovat. Teda, co to žvaním, ne sadu, ale sady. Koupila jsem si totiž dvě. :D Tak moc já jsme utrácela. A pak jsem si ještě koupila fixu stříbrnou a dvě tužky, se kterýma se dobře dělají náčrtky.
   No, a potom jsme čekaly, až dorazí sestřenka, teta a manželka bratrance. A mezitím jsem si dala salámovou pizzu. No, pak dorazily a šli jsme si sednout do Husy. Tam jsme kecali, no, ony kecaly a já si četla. Ale to nevadí. Po nějáké době jsme se zvedli a šli nakupovat dárky. No, převážně oni. Já se jim tam jenom pletla a měla nepatřičné poznámky.
   Ale pak jsme zapluli do jedné obuvi a tam jsem si teda vybrala boty i já. Tak mi teď leží na chodbě. A jsou moc pěkný. Takový modrý, ne moc vysoký, ale přece jenom se dají označit za kozačky. A co je hlavní, nemají podpatek. A to je právě to nejlepší, protože já žádnej velkej podpatkovej nadšenec nejsem. Jsem spíš na obyčejnou podrážku a nejraději nosím tenisky. ale, tyhle boty mne prostě nadchly. :D 
   No, a ve výsledku jsme si do té Husy šly sednout ještě jednou. A já zase četla. No, a nakonec se naše cesty rozdělily a já s matkou jsme si to namířily domů. No, takže sice den docela hektický, ale plynou mi z toho nehorázné výhody. Navíc, když jdu do města, nakupovat, nebo prostě někam a mám matku s sebou, tak to znamená, že skoro všechno placení obstarává ona. :D A to je setsakra výhodný!
 
 

Reklama