Na tomto blogu nastala Nová Éra.

Ann obrázky

Alexander

2. března 2011 v 19:36 | AnnElfwind

Na stránky jsem přidala nový obrázek. Jeho název je Alexander a je to starší výtvor. Ovšem líbí se mi. Akorát se mi moc nelíbí, že je ještě z doby, kdy jsem neměla skener. Holt, přeskenovávat se mi tu stovku obrázků nechce. Obrázek naleznete zde.

Evil look *Ebil?*

27. února 2011 v 11:09 | AnnElfwind
Ahoj, tak tady mám další obrázek. Malovala jsem ho, myslím, předevčírem - v pátek. Pokud se pletu, tak se pletu, protože to možná bylo ve čtvrtek. Já vím, že mi proporce trochu ujíždí a kdesi cosi, ale víte, co se mi líbí? Ten její zlý výraz! Takže co vy na to? Líbí se vám to aspoň trochu? Protože já jsem z toho z nějákýho nepochopitelnýho důvodu strašně nadšená. :D
Tak jo, kritiku vítám. :) Takže pište, pište pište, co si o tom myslíte. :) Budu ráda za každý názor. :)

Go Foward and never stop!

22. února 2011 v 17:50 | AnnElfwind
178
    Jako titulek jsem si vybrala frázi z D.Gray-Men. Myslím, že obrázek docela vystihuje. Pro neumětele, znamená to "Jdi vpřed a nezastavuj". To kdyby někdo neuměl anglicky. A D.Gray-Men je anime. To taky, kdyby to někdo nevěděl. Jako, že to asi většina z vás vědět nebude. :D
   Obrázek jsem malovala včera večer. A skener mi zprasil zelenou. Origoš má tu zelenou hezčí. Ale holt s tím se musí člověk smířit... A prosím vás, řeknite mi, že to aspoň trochu vypadá, že opravdu kráčí dopředu - směrem k nám...
   A každý komentář potěší.:)

Take a Flight!

22. února 2011 v 16:46 | AnnElfwind
177
    Kvalita otřesná, já vím, ale za to může skener. Holt si z toho dělá, co se mu zlíbí. A občas je to pěkně k vzteku... Ale je pravda, že trochu divný to je. Nemůžu si pomoct, ale vypadá to trochu jako transvestita, či co. Nebo spíš nějáký hybryd... Holt tělo dívky, ale hlava chlapa. I když účes je dívčí taky. Měla to být víla, ale jak říkám, vylezl mi z toho hybryd.
   JO, a pokud vám to nedošlo, tak ten oblouk nad "ní" má být duha. Holt tužkou to nejde zrovna snadno. Ale tak, mohlo to být horší. To, že se dí na šutru jste doufám všichni poznali! A jestli ne, tak si mě nepřejte!

Up and tot he sky

22. února 2011 v 16:42 | AnnElfwind
176
    Tak tohle ze začátku vypadalo, jako bych to byla já. Skener to tentokrát ale dost sprasil. Ono to bylo takový jemnější, když to bylo ten originál na mým stole (A stále je), ale holt ten skener to udělal takový strašně neviditelný, tak jsem to musela ztmavit a tohle z toho vzniklo. Ale i tak se mi to líbí.
   Ano, není to nic světoborného, ale tak, elfik je elfik. A já mám elfiky ráda. Hlavně to oko se mi líbí. To se mi právě líbí nejvíc. Technicky vzato by mělo být trochu vidět i to druhý, ale to mi něják nešlo namalovat, tak jsem s tím udělala krátký proces a nakreslila přes to vlasy. :D
   Doufám, že se vám obrázek aspoň trochu líbí. :)

Bitting his finger

22. února 2011 v 14:37 | AnnElfwind
175
    Tak jo, mám tu obrázek takovýho sexy anime chlápka. Dost se mi líbí ty oči. Ten zbytek je takový nevýrazný, já vím, ale to proto, že jsem obrysy měla jenom lehce tužkou a nechtěla je obtahovat. On originál vypadá tak ale dobře. Holt akorát tady se to neukazuje... No, tak se s tím asi budete muset smířit.
   Trochu sem vám to ztmavila, aby bylo vidět krom očí a vlasů aspoň něco, ale i tak ta pusa a aten nos moc vidět nejsou. No, doufám, že vám to ale dojem z obrázku nezkazí. :)

EMO girl

31. prosince 2010 v 16:16 | AnnElfwind
168
    Tak tohle vzniklo před asi dvěma dny. Jsem s tím docela spokojená. Je to v PSku a už jsem to sem dala jako ilustraci jednoho článku. Pokud se nepletu, tak toho, kde posílám AK do kytek. :D
   No, jak říkám, s obrázkem jsem spokojená. Sice se ještě mám dost co učit, co se týká PSka, ale myslím, že už se lepším. Uvidíme, jak to bude v budoucnu. Třeba se jednou vypracuju až na takový ty, jak jsou ty videa na youtubku, jak tam jsou ty speedpainting.
   Uvidíme, držte mi palce a já věřím, že když budeme věřit, že to tam dotáhnu.

R.I.P.

27. prosince 2010 v 18:54 | AnnElfwind
167
Toš, tohle je taky tabletové dílo, ale je to dělaný v PFku. Holt jsem zkoušela s tabletem všechny možný i nemožný programy.
   Nejvíc se mi ale líbí PSko, takže odteď všechno v PSku. :D Takže se máte na co těšit. :)

Mrtvý strom

27. prosince 2010 v 17:43 | AnnElfwind
166
Tošá, tohle namaloval tablet v mých rukách. Je to jeden z prvních pokusů, takže to není nic geniálního, ale docela se mi to líbí. Taky, je to jeden z prvních pokusů v PSku. Holt, jednou jsem si předsevzala, že až bude tablet, naučím se s photoshopem, tak to taky musím splnit, no ne? :D
   Takže, co vy na to? Doufám, že se vám to alespoň trochu líbí. Rozhodně by mě to potěšilo. :)

Daniel

22. prosince 2010 v 15:54 | AnnElfwind
165
    Tak tu máme po delší době další obrázek. Je to chlapec, tak se ani nepokoušejte říci, že není, protože mi to nevymluvíte. Štvala jsem se s tím několik dnů, takže docela záhul, ale jem s tím nadmíru spokojená.
   Myslím, že můžu říct, že je to jeden z mých nejlepších výtvorů zatím. Zdůrazňuju, zatím. Protože je velice pravděpodobné, že přijde něco, co si oblíbím ještě víc, no, ale zatím u mě tohle vede.
   Je to kreslený tužkama s olejovou bází a nemůžu si na ně stěžovat. Sice byly drahý jak sviňa, ale stojí to za to. A ani ta pusa není špatná, hlavně poté, co jsem sledovala na youtube jistý video, kde bylo, jak malovat pusu v PSku. No, a já to převedla do tužky. Docela to pomohlo. :D
   Očekávám komentáře. Pokud ale chcete jenom nekonstruktivně blábolit, tak si je odpusťte, já bych radši nějákou konstruktivní kritiku. Dík za pochopení.

Midnight Lost Dragon

19. prosince 2010 v 11:19 | AnnElfwind
163
    Tak tento drak vznikal pár dní. Nejprve jsem měla obrys, pak šutr, pak draka, pak měsíc a pak jsem se srala s černou oblohou! Ale vydařilo se a já svůj výtvor naskenovala do počítače.
   Pak jsem si vzpoměla, že mám to úžasné hvězdné pozadí! Tak jsem ho tam dala jako masku! A výsledek můžete vidět právě tady! →
   A víte, co je nejlepší? Že je to dělaný fixama, nepředkreslovala jsem si to tužkou a navíc, LÍBÍ SE MI TO! A to je to úplně nejdůležitější!
   Co si o mém dráčkovi myslíte vy?

Bílá hora

14. prosince 2010 v 17:10 | AnnElfwind
162
    Znáte písničku Bílá hora od Daniela Landy? Ano? Tak to mi potom řekněte, jak jsem na její motiv mohla namalovat to, co jsem namalovala... Vždyť to s tím sakra vůbec nesouvisí... Chápe tu někdo moje myšlenkové pochody? Někdo? Kdokoli? Ne? No, nevadí, takových je nás víc... Taky svoje myšlenkové pochody často nechápu.
   No, ale vzniklo, co vzniklo a já jsem s tím obrázkem neskonale spokojená. Nevím proč, ale opravdu se mi líbí. Což mi připomíná, že bych takových mohla namalovat víc. Napadá mě k tomu ještě jeden, co by se dal načmrknout. Ale nevím, jestli se mi do toho bude chtít. Ale víte co? Teď si uvědomuju, že jsem na Doupě zvrhlíka přidala takovou věc, co byla za úkol do literatury.
   Pokud znáte povídku U tří lilií, tak víte, že je vyprávěna z pohledu muže. No, a náš úkol právě byl ji přepsat z pohledu ženské představitelky. No, a můj výsledek můžete najít zde.

Daniel - Modern Version

12. prosince 2010 v 15:54 | AnnElfwind
161
    OK. Tak tohle je Daniel, jehož jste již mohli vidět jako DoomDaniela, či jako ChaosDaniela. A tohle, co tu vidíte teď, je ten samý Daniel akorát namalovaný trochu moderněji, tj. nemá historický šaty, ale moderní kabát. :D
   Jo, já vím, je to rozdíl jak prase, ale to se neřeší. :D Je to lehce upravované v PSku, hlavně to světlo, ale když já nemohal odolat. Ale jinak to upravovaný není.
   Doufám, že se vám to aspoň trochu líbí. A jak jste jistě zaregistrovali, mám novej design. A myslím, že tu zůstane dlouho, protože se mi setsakra líbí!

Rest In Peace

11. prosince 2010 v 20:31 | AnnElfwind
160
  Tak tohle jsem začala malovat včera. Inspirovala mne k tomu písnička SMS od Lucky Vondráčkové. I když, nevím, jak jsem se dostala zrovna k tomuto motivu...
   A já pořád říkám, že můj mozek má podivné myšlenkové pochody... Uznávám, ono se tam zpívá "na hrob ti tesám sms", ale to není důvod udělat obraz, kde na kopci je poničený náhrobek s nápisem RIP a kde na tom kopci sedí vlk... A ještě ke všemu je to celý v noci...
   No, ale myslím, že moje myšlenkové pochody tady nikoho nezajímaj. A to je dobře, protože by to pak mohlo špatně dopadnout. Ovšem, co zajímá mě, je váš názor na tento obrázek. A myslím, že by vás neubylo, kdybyste ho opravdu napsali, co vy na to? 

Kdo to je?

5. prosince 2010 v 17:15 | AnnElfwind
159
Tak jo, pokud víte, kdo to je, tak mi to řekněte. Já osobně to nevím. Ale do mysli se mi vkrádá jméno Gideon. Nicmméně to k němu nejde, protože... Prostě to nejde!
Ještě by to mohl být Sora ze Sukysio, ale na toho má moc divnej nos. Takže čekám, že vy, moji drazí čtenáři, mi oznámíte, kdo to je. :D

Rikki

5. prosince 2010 v 17:14 | AnnElfwind
158
Rikkiho jsem začala malovat už před nějákou dobou. Ale nemohla jsem ho dokončit, protože jsem neměla fixy potřebných barev. To jest šedou a obličejovou. A ty jsem dostala dneska na mikuláše, tak jsem to konečně mohla dokončit.
Povšiměte si prosím mého uměleckého podpisu, který byl zvlášť naskenován do počítače a je přidáván na každý můj výtvor. :D

Nightfall trees

5. prosince 2010 v 17:12 | AnnElfwind
157
No, tak tohle vzniklo u sledování .hack//Sign. Tak něják jsem si čmárala a nakonec z toho něják vznikly stromy. tak jsem to pak dotvořila do této podoby.
Je to kresleno černou centropenkou a fixama. Ne těma manga fixama, na který jsem tak pyšná. Ale normálníma. :D

Nechte zvony znít

5. prosince 2010 v 17:10 | AnnElfwind
156
Nápad na namalování těchto zvonů přišel, když jsem poslouchala písničku Nechte zvony znít od Marty Kubišové. Zjistila jsem taky, že na písničky jde krásně malovat.
Takže až někdo budete někdy hledat inspiraci, pusťe si všechny písničky, co máte v počítači, pusťte je v media playeru, dejte to na opakovat a na náhodné přehrávání. A to, co tam bude, tím se nechte inspirovat. :D

Manga boy

5. prosince 2010 v 17:07 | AnnElfwind
155
Tak to jsem si včera prosím hrála s černým popisovačem. A vzniklo toto. Myslím, že to stínování není úplně dobře, ale zase, na druhou stranu, ono není ani úplně blbě, což je pokrok. Co říkáte?

Kevin

5. prosince 2010 v 17:06 | AnnElfwind
154
Proč zrovna Kevin? Protože mi to asi úplně nejvíc připomíná Kevina z anime Prince of Tennis. I když, pravdou je, že ono mi to připomíná ještě někoho, ale zaboha nevím, koho. Hodilo by se k němu jiný jméno, ale... He, že bych na to přišla?
Ne, tak ne. Yuri z Kaleido Star to není. Ten má ty vlasy trochu jinak.
Héj, kdyby vás někoho napadlo, kdo to je, dejte mi vědět, jo?
 
 

Reklama