Na tomto blogu nastala Nová Éra.

čmáranice

Padesátá pátá

5. prosince 2010 v 17:03 | AnnElfwind
27
Tak tady jsem si hrála s průhledným pozadím. TAkže je to vlastně jenom ten obrys. :D No, holt háďátko řepné nadevše. :D

Padesátá třetí

5. prosince 2010 v 17:01 | AnnElfwind
26
Taková trochu divnost. Hlavně ty vlasy jsou divný. :D Ale tomu se holt nesmíte divit. Něják se to tak samo vyvrbilo. :D

Padesátá druhá

5. prosince 2010 v 17:00 | AnnElfwind
34
Jedna divnost ze sešitu matematiky. Doufám, že vás to potěší. :D
*uvažuje, že by měla přestat zahlcovat titulku blog.cz, ale asi tak jako tak nepřestane...*

Padesátá první

5. prosince 2010 v 16:51 | AnnElfwind
33
Jedna hlavička z mého sešitu. myslím, že matematiky. Není nejhorší, ale mohla být i lepší. No, váš názor je zde přednější, než můj.

Padesátá

5. prosince 2010 v 16:50 | AnnElfwind
25
Něco, co by mělo alespoň vzdáleně připomínat srdce. Tak snad se povedlo. Když ne, tak ne. Se svět nezboří. Holt se mi chtělo stínovat fixama. No, a tohle je výsledek. Tahle matlanina.

Čtyřicátá devátá

5. prosince 2010 v 16:48 | AnnElfwind
24
Toš takovej divnej motýl. Vypadá zle. Nezdá se vám? Já bych řekla, že totiž zlej asi opravdu bude. No, nechme se překvapit.

Čtyřicátá osmá

4. prosince 2010 v 16:09 | AnnElfwind
23
Růžička, co z nudy vznikla. není nejlepší, ale ani nejhorší. A kupodivu se mi docela líbí. Já vím, to stínování je hrozný, ale nenechte se tím vyvést z míry. Jsme si u růží tím stínováním nebyla jistá nikdy a nechtělo se mi hledat nějákou předlohu. Navíc je to jenom taková rychlovka, abych měla čím doplnit články.
Vzhledem k tomu, že jsem líná si pamatovat zdroje obrázků, kterýma bych jinak články doplňovala, tak si prsotě ty obrázky sama namaluju. Většinou tak, že načmárám v ruce, naskenuju, upravím pozadí, popřípadě ho úplně zruším a hotovo. :D

Čtyřicátá sedmá

30. listopadu 2010 v 11:23 | AnnElfwind
32
Tak tohle vzniklo před pár dny z nudy. A taky proto, že mě začalo bavit malovat fixama. Jistě, má obličej do žluta, al emyslím, že to vůbec nevadí. Je to sice jenom taková čmáranice, ale myslím, že to není k zahození. :)

Čtyřicátá šestá

28. listopadu 2010 v 16:25 | AnnElfwind
31
Toto vzniklo včera večer. Není to nic moc, ale docela se mi líbí ty vlasy. To si myslím, že dobrý jsou. Jistě, obličej stojí za psí štěk, ale aspoň něco se mi aspoň trochu povedlo, no ne?
A proč to dávám do čmáranic? Možná proto, že to čmáranice je. Je to jenom takovej nesmysl, co jsem si včera kreslila u sledování Ouran High School Host Club. :D

Čtyřicátá pátá

17. října 2010 v 13:57 | AnnElfwind
30
A toto vzniklo ve čtvrtek v matice. Není to špatné, ale mohlo to být i lepší. Nicméně, celkem se mi to zamlouvá. Co vám?
Jo, je to vystínovaný divně, ale zase, lepší něco, než nic... :D A náhodou špatný to není. Nicméně, pokud se vám na tom něco nezdá, klidně mi to zkritizujte. :)

Čtyřicátá čtvrtá

17. října 2010 v 13:56 | AnnElfwind
29
Tak tohle jsem vytvořila myslím ve středu, nebo kdy. Prostě v den, kdy jsem si doma zapoměla pouzdro a tak jsem měla k dispozici jenom propisku. A ještě takovou, se kterou se nedá moc stínovat. No, ale tak, obličej se mi líbí. To, co se mi nelíbí, je oblečení. :D

Čtyřicátá třetí

8. října 2010 v 15:49 | AnnElfwind
28
Toš ale rovnou říkám, že tohle je nějáké divné. No, ale i když... Když byste si představili, že ty vlasy má dlouhý a vzadu svázaný do ohonu, tak potom už to tak blbý není. Jenže, přiznejme si to, kolik z vás si to bude prohlížet tak dlouho, aby je něco takovýho trklo, že...
Ale to je jedno, prostě to tu máte a basta. Taky to myslím vzniklo v němčině.

Čtyřicátá druhá

8. října 2010 v 15:48 | AnnElfwind
27
A tohle myslím vzniklo v němčině, kde jsem se tak trochu nudila. Ale už v té pondělní, nebo kdy. Ale to je jedno. Pak jsem to založila do Perryho Masona a našla jsem to včera, jenže včera už se mi to sem nechtělo dávat, tak jsem se rozhodla dát to sem teď. Docela se mi to líbí.

Čtyřicátá první

8. října 2010 v 15:46 | AnnElfwind
26
Toto vzniklo po testu ve fyzice, kterej jsem řekla bych, docela zvorala. Ale tak, já nemůžu za to, že na fyziku nemám buňky, že... Každopádně, tohle vzniklo a strašně se mi líbí ten jeho výraz. Naprosto to vypovídá o tom, co jsem si v tu chvíli myslela. A máte tam i ukázku mého písma. :D

Čtyřicátá

1. října 2010 v 14:05 | AnnElfwind
21
Že se vám to nezdá jako kůň? Máte pravdu. Je to kočičák. Ale přeci jenom, Prázdná kůň má taky svůj význam. Ale to byste nepochopili. To byste museli hrát hru Mount&Blade a myslet, jak já myslím. To jest potrhle. a pak teprve byste byli schopní pochopit, co znamená prázdná kůň.

Třicátá devátá

1. října 2010 v 14:02 | AnnElfwind
20
A tady je orel. A neb Orel Edie. Jo, tak se přezdívalo jakýmusi sportovci. A tak se jmenuje můj orel. Je to jenom taková pofidérní čmáranice, ale jako orel to vypadá a to je hlavní.

Třicátá osmá

1. října 2010 v 14:00 | AnnElfwind
25
Toto vzniklo někdy před týdnem. Máte tam dokonce ukázku, jak píšu. :D Možná, že to vypadá trochu jako holka, ale ve skutečnosti to holka opravdu není. Je to UKE. Kdo ví, co to z namená, ví, kdo neví, ať si najde slovník. Protože já se s tím vysvětlovat nehodlám. :D
Každopádně se mi to líbí.

A víte co? Mohli byste mi popřát k narozeninám. Ode dneška jsem oficiálně plnoletá. A není to žádná velká změna. :D

Třicátá sedmá

1. října 2010 v 13:54 | AnnElfwind
24
Tak, tady je kocourek v brčálově zelené, či jak ji nazvat. Tak něják se mi to opravdu líbí, ale tamta druhá hlavička je ještě hezčí. Ale to je fuk. Tenhle má zase hezčí barvu.
Již ho znáte, ale tak, nějáké variace občas neuškodí. Hahá, možná do téhle barvy převedu i tu druhou hlavičku. :D Ale možná taky ne. Protože to už bych možná přeháněla.

Třicátá šestá

30. září 2010 v 19:32 | AnnElfwind
23
A tady máte kocourka v modrém provedení. Taky to není špatné, ale ten, co ho mám zatím v záloze, je asi v barvě nejhezčí. Ale jak říkám, tahle taky není špatná. A ještě mám v záloze pár dalších. U jednoho myslím i uvidíte, jak píšu. Ale potíž je v tom, že já píšu pokaždé jinak. :D

Třicátá pátá

30. září 2010 v 19:31 | AnnElfwind
22
A tohle je původní verze, která je jenom vylepšená tím rámečkem, ale pravdou je to, že ten se mi na tom líbí nejvíc. A navíc tomu dodává pohyb. Ale fakt.
No, já vím,že už jsem trapná s tím, že tady mám tuhle hlavičku ve všech možných verzích, ale když ona se opravdu povedla... :D
 
 

Reklama