Na tomto blogu nastala Nová Éra.

Myslím si

Občas to psaní prostě nejde

16. května 2014 v 19:59 | AnnElfwind
Taky máte někdy takovou potřebu psát, ale nevíte, co? Já tento pocit poslední dobou zažívám dost často. Chci psát, ale prostě nemám nápad. Předevčírem se mi toto povedlo vyřešit prostě tím, že jsem začla psát, aniž bych plně přemýšlela o čem. Článek, který z toho vyšel, sice nemá moc žádnou pointu, ale myslím si, že i tak je celkem zajímavý.

Život ve vesmíru

13. května 2014 v 20:35 | AnnElfwind
Rozhodla jsem se zrecyklovat některé mé staré články, které jsem našla na svém starém blogu na službě infoblog. První, který jsem se rozhodla použít, je můj názor, zda je ve vesmíru nějáký život. Můj názor se od té doby moc nezměnil. Pořád si myslím, že život ve vesmíru je. Vesmír je totiž nekonečný.

Facebook

7. května 2014 v 19:38 | AnnElfwind
Včera jsem narazila na docela zajímavý článek o podmínkách používání facebooku a rozhodla jsem se, že bych k tomu mohla něco napsat. Po přečtení zmíněného článku jsem si samozřejmě podmínky šla přečíst, neboť jsem je, jako asi většina, při registraci nečetla. To, co jsem se dočetla, v kostce zhrnuto, je, že cokoliv dáme na facebook, tak může být použito kdekoliv a jakkoliv.
 
 

Reklama