Na tomto blogu nastala Nová Éra.

Náhodné texty

Krysař?

1. června 2014 v 21:59 | AnnElfwind
Pravidelně na titulní stránce blog.cz kontroluju, jaké byly nejčtenější články na tomto blogu a již velmi dlouho to bývá článek s videem Krysař od Daniela Landy. Kdysi jsem jeho zpívání měla opravdu ráda, dnes mi nevadí, ale nevyhledávám. Je ale zajímavé sledovat, že na ten článek klikne alespoň jeden člověk téměř každý den. Což mne přivádí k otázce - mám sem dát více videí, nebo to je naprostá zbytečnost?

"Vědro"

25. května 2014 v 19:12 | AnnElfwind
Nevím, jak v jiných oblastech republiky, ale tady u nás v Brně je dneska šílené vedro. Je to obrovský kontrast proti tomu, co bylo ještě minulý týden. Jela jsem dnes s mámou na kolech a ač to byl sice krásný výlet, musím říct, že ke konci ze mě lilo jak z vola. Přidala bych fotky, které jsem cestou nafotila, ale něják je zatím nemám v počítači. Nakonec se k tomu ale dokopu a kdybyste měli zájem, tak napište do komentářů a já ty fotky dodatečně zveřejním.

Angličtina

19. května 2014 v 15:15 | AnnElfwind
Stalo se vám někdy, že jste začli něco psát česky a najednou se zarazíte a zjistíte, že posledních pár vět máte napsaných anglicky? Já mám tento problém velmi často. Například zrovna před malou chvilkou. Mám takovou knihu, do které si dělám poznámky k různým hrám. Ty poznámky tam dělám již několik let a vždy byly česky. Nicméně, dnes jsem tam dopisovala pár vět o hře League of Angels. No, začla jsem tedy psát česky, jenže pak se zarazím a koukám, že to píšu anglicky... Vůbec jsem nevěděla, jak se mi na tu angličtinu povedlo přejít, ale stalo se.

Nelekejte se

10. května 2014 v 19:50 | AnnElfwind
Nelekejte se prosím, pořád je to ten stejný blog, jen jsem naznala, že by bylo asi dobré, kdybych něco udělala s designem. Víte, já měla takové pěkné fotky mraků a napadlo mne je použít a to jsem také udělala. Jistě, fotku jsem trochu upravila ve PhotoFiltre, ale to se prostě jinak udělat nedalo.
Ona ta fotka byla totiž až moc tmavá a já jsem potřebovala, aby se dala použít bez toho, aby měla stránka ještě nějáké jiné pozadí. Myslím si, že výsledný efekt není zrovna špatný a doufám, že je všechno v pořádku čitelné a že se vám nynější design aspoň trošku zamlouvá.
Měla jsem nějáké problémy s nahráním obrázku na blog, neboť se mi to vždy něják zaseklo, ale nakonec se dobrá věc podařila. A to si myslím, že je to hlavní.
Potěšilo by mě, kdybyste napsali, co si o nynějším designu myslíte.

Po rekonstrukci

5. května 2014 v 23:55 | AnnElfwind
Vážení návštěvníci,
právě jsem dokončila rekonstrukci tohoto blogu. Jak jsem již avizovala v předchozím článku, více jak 99% z původního obsahu zde zůstalo. Přeci jenom, tato stránka je funkční od roku 2008 a byla by škoda to vše smazat. Ovšem některé příspěvky přeci jenom musely jít. Jedná se především o výstavu ikonek, co jsem zde kdy použila. Také jsem smazala veškeré původní rubriky, takže pokud si chcete přečíst starší články, budete se muset proklikat archivem.

Rekonstrukce

5. května 2014 v 22:52 | AnnElfwind
Ahoj, rozhodla jsem se, že tu proběhne rekonstrukce. Nic starého mazat nebudu, ale odteď je možné, že se tu budou objevovat různé divné věci. Rozhodla jsem se totiž trošičku experimentovat a i když nevím, kam mě to dostane, doufám, že někam třeba jo.
 
 

Reklama