Na tomto blogu nastala Nová Éra.

Novinky

Závislost

1. května 2014 v 18:53 | AnnElfwind
Ahoj, tak jsem tu opět s odkazem na článek. Tak něják jsem vzdala psaní česky, ale docela mne zaujalo téma týdne, tak tady to máte - Závislost.

*Vykukuje zpod stolu...*

10. ledna 2014 v 23:14 | AnnElfwind
Ahoj...
Dlouho jsem vám tu o ničem nedala info... Mám se asi stydět, že? Jenže... Mně se nechce. Víte proč? Protože jsem toho čeky prakticky nic nenapsala... No, a to, co napíšu anglicky, na to se mi sem odkazy házet nechce. Takže tak. Kdybych se náhodou dokopala k tomu, abych něco napsala česky, tak sem ten odkaz hodím, ale moc na to nespolíhejte. Něják jsem se zamilovala do té angličtiny. Jediný, co ještě píšu česky, a ani tady už to není výhradně česky, jsou povídky.

Dabing jó, ale vocaď pocaď

15. listopadu 2013 v 23:22 | AnnElfwind
Ok. Po velice dlouhé době to tu opět aktualizuju. Nelekněte se, kam vás odkaz pošle, přestěhovala jsem se z kapacitních důvodů na blogspot. No, ale to je jedno.
Prostě, po dlouhé době jsem napsala článek na téma týdne a hodlám sem na něj hodit odkaz, protože ano, pořád ještě téma týdne sleduju, i když již dlouho nejsem doma na blog.cz. No, tak tady to máte, rozepsala jsem se o dabingu, respektive o původním znění. Nejlépe bez titulků.

Sketchbook - první video

11. října 2013 v 18:38 | AnnElfwind
Tak hele, abyste mě nemohli zastřelit, že vůbec nic nepřidávám, tak vám musím říct, že přidávám, ale na své anglické stránky. Nicméně, dnes jsem konečně po velice dlouhé době opět něco přidala i na ty české. Je to dvojice videí, kde listuju ve svém sketchbooku. Tak si to užijte. Kvalita je nic moc, ale za to může foťák. On není určený k filmování. :)

Steve Berry - Templářské dědictví

23. září 2013 v 21:40 | AnnElfwind
Ahoja templáři! Je to už nějákou tu chvilku, co jsem dočetla Templářské dědictví od Steva Berryho. Skvělá kniha, kterou vám velice ráda doporučím. Ovšem, pokud lpíte na Bibli, radši to nečtěte, mohlo by vám to šeredně pokazit představu o Jeříšovi, protože ono je to napsané poměrně věrohodně.

Now you see me

22. září 2013 v 19:47 | AnnElfwind
Film, který jsem dlouho chtěla vidět a konečně na to došlo. Konec je trochu divný, ale jinak ten film určitě za zhlídnutí stojí. Jo,a v češtině se to jmenuje Podfukáři.

Fénix má oči všude - Kapitola 4

18. září 2013 v 15:49 | AnnElfwind
Další kapča. Ještě mám ve forotě těch přepsaných dvě. A píšu další. No, tak si to užijte. Já vím, že jsou ty kapitoly krátké, ale jak jsem již zmiňovala, to je účel této povídky. Je to prostě pokus o něco trošku jiného.

Valencia the Huntress

17. září 2013 v 18:00 | AnnElfwind
Opět tu máme článeček. Doufám, že se vám bude líbit. Je to obrázek jedné z NPC postav z DragonFable.

Chilly

15. září 2013 v 15:40 | AnnElfwind
Mooglin Chilly ze hry DragonFable. Kreslený bílou na modrý. Doufám, že se bude líbit.

Haima

14. září 2013 v 11:45 | AnnElfwind
Obrázek charakteru, který jsem si vytvořila na jednom ze svých účtů v DragonFable. Jo, a jen tak pro informaci, ne tento charakter není na účtě, který mám upgradovaný. To teda ne.

Nálezy

13. září 2013 v 15:00 | AnnElfwind
Máme tu po velice dlouhé době další díl Eliota. Jak už je to dlouho? Víc, jak dva roky... Měla bych se stydět. Ale nestydím. Protože hlavní je, že jsem se k tomu vůbec vrátila. Tak si to užijte. Možná si budete muset přečíst i předchozí kapitoly, abyste si uvědomili, o čem to vlastně bylo, ale myslím, že vám to vadit nebude. Já jsem se u nich docela nasmála.

Fénix má oči všude - Kapitola 3

12. září 2013 v 14:25 | AnnElfwind
Další kapitola zveřejněná. A čtvrtá bude následujícího dne. Na páté se pracuje. A myslím, že to jde celkem dobře. (Nebo jsem ji už taky dopsala?) Nejsem si teď jistá. No, ale to je jedno.

A Certain Scientific Railgun

11. září 2013 v 14:20 | AnnElfwind
Anime, na které jsem narazila náhodou a které se mi celkem zalíbilo. Ještě ale musím zjistit, jak přesně je to propojený s To Aru Majutsu Index.

Hry, alias žrout času

10. září 2013 v 19:31 | AnnElfwind
Jeden menší názorek na hraní počítačových, ale především online her. Tak jestli máte zájem, tak si můžete jít počíst.

7. 9. 2013

9. září 2013 v 13:58 | AnnElfwind
Datum se týká dne, kdy byl článek zveřejněn v originále. Protože dnes je Pondělí a tedy 9. září. Nenechte se zmást. Nicméně, aby to bylo ještě složitější, tak článek je sice původně zveřejněn sedmého, ale týká se pátku šestého. Bohužel ne třináctého. Škoda.

Fénix má oči všude - Kapitola 2

8. září 2013 v 13:53 | AnnElfwind
Druhá přepsaná kapitolka z povídky Fénix má oči všude. Užijte si. Zítra bude třetí. A pak nevím kdy bude čtvrtá, protože tu ještě nemám hotovou.

Fénix má oči všude - Kapitola 1

7. září 2013 v 13:40 | AnnElfwind
Ok. Rozhodla jsem se začít zveřejňovat přepsané kapitoly povídky Fénix má oči všude. Poté, co jsem se taktéž rozhodla, že zachovám původní název a nebudu jej měnit. Bylo by to zmateční. Takže užijte si první přepsanou kapitolku. A kdyby něco, tak ty kapitoly jsou krátké schválně.

Potrat

6. září 2013 v 19:26 | AnnElfwind
Ok. Článek je hodně jiný a většině z vás se asi nebude líbit. Ale víte co? Toto si myslím a jen proto, že se vám to nelíbí to měnit nebudu. Nemusíte souhlasit, vaše názory vám brát nebudu, dokonce jsem zvědavá, jestli tento článek vyvolá nějáké komentáře, ale prostě toto si myslím. A stojím si za tím.

Kocovina

5. září 2013 v 14:52 | AnnElfwind
Ne, nemám kocovinu. Jen jsem zjistila, že mám v počítači článek na jedno starší téma týdne. Tak jsem se konečně dohrabala k tomu, abych ho zveřejnila. Tak jestli chcete, tak si ho můžete jít přečíst.

4. 9. 2013

4. září 2013 v 18:15 | AnnElfwind
Hej. Článek je z konce června, ale to snad nevadí. Navíc, zveřejnila jsem ho teprve dneska. Holt jsem se k tomu něják dřív nedokopala. Tak nic no. Ale tak, lepší pozdě, než nikdy, no ne? Užijte si to.

 
 

Reklama