Na tomto blogu nastala Nová Éra.

Téma týdne

A to si mám jako vybrat jednu?

14. srpna 2014 v 13:45 | AnnElfwind
Tak jsem se dočetla, že téma týdne je tentokrát "oblíbená píseň" a první, co mne napadlo, je, že si prostě nejde vybrat jenom jednu. Navíc, i když si třeba jednu vyberu a poslouchám ji pořád dokola, tak během pár dnů zjistím, že najednou poslouchám pořád dokola něco úplně jiného. Nemohu tedy říct, že mám vyloženě jednu oblíbenou písničku.

Černá ovce

28. května 2014 v 21:07 | AnnElfwind
Taky jste si vzpomněli prvně na ten pořad, který dávávali v televizi? Černé ovce? Už sice vůbec nevím, o čem vlastně byl, ale bylo to to první, na co jsem si vzpomněla.

V říši za zrcadlem

22. května 2014 v 11:18 | AnnElfwind
Na téma týdne Svět za Zrcadlem.
Asi jako většině z vás se mi první vybaví Alenka v říši divů. Nicméně, na rozdíl od klasické Alenky, nebo případně té "nové" s Johnny Deppem, se mi vybaví velmi starý seriál Alenka v říši divů, který kdysi dávno, když jsem ještě byla hodně malá, dávali v televizi. Tento seriál jsem mnohokrát hledala online, ale nikde ho není. Myslím si, že moc z vás jej znát nebude, ale mně se vždy strašně líbil.

Styl

6. května 2014 v 0:29 | AnnElfwind
Nevím, jak vy, ale první, co se mi vybaví, když uvidím slovo "styl", je móda. Musím se ovšem přiznat, že jí niják posedlá nejsem a téměř vůbec se o ni nezajímám. Nicméně, v módě, (a nejen v ní) existuje různé škatulkování. Ať už se jedná o barbie, gothic, emo, skate, nebo skinheady. Mnozí z nás škatulkují lidi podle prvního dojmu, podle toho, co mají na sobě. Lidé rozřazují jiné lidi dle různých stylů.
 
 

Reklama